РІВНЕНЩИНА

За зловживанням службовим становищем і хабарництво на Рівненщині звільнять суддю

12.02.2014, 14:50      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1226

Вища рада юстиції рекомендує звільнити чотирьох суддів за порушення присяги та трьох суддів - у зв‘язку з набранням обвинувальним вироком. Крім того, щодо двох суддів Вища рада юстиції звернеться до Вищої кваліфікаційної комісії суддів з поданням про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності.

Про це за підсумками засідання ВРЮ 11 лютого 2014 року повідомив Голова Вищої ради юстиції Олександр Лавринович, - інформують в прес-службі ВРЮ.

Зокрема, одна із суддів, яку збираються звільнити працює на Рівненщині. 

У зв`язку із набранням сили обвинувальним вироком Вища рада юстиції внесе подання про звільнення судді Корецького районного суду Рівненської області Якимчук Ольги Миколаївни.

Суддю засуджено за вчинення злочинів, передбачених частиною першою статті 364 та частиною другою статті 368 КК України на 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади та займатися діяльністю, пов’язаною із здійсненням правосуддя та виконанням функцій держави строком на 1 рік.

На підставі статті 75 КК України Якимчук О.М. було звільнено від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням та встановлено іспитовий строк 1 рік, з покладенням на неї обов’язків не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти цю Інспекцію про зміну місця проживання та роботи.

Нагадаємо, що вчора Вища рада юстиції також призначила трьох голів районних судів на Рівненщині.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору