РІВНЕНЩИНА

Вчора на Рівненщині поховали ще одного героя Майдану

22.02.2014, 01:24      портал «Четверта влада»      Переглядів: 7542

В ніч з середи на четвер 20 лютого в Березному від зупинки серця помер активіст Майдану в Києві, активний громадський діяч Іван Городнюк.

- 21 лютого його ховало все Березне - каже депутат Рівненської облради Сергій Штурхецький, який знайомий з активістом близько дев`яти років завдяки спільній праці в Антикримінальному виборі.

19 лютого Іван повернувся додому з Майдану, адже під час останнього штурму "беркутівцями" його облили водою з водометів і побили. Звернувся до лікарів, почав лікуватися. Але вночі серце молодого чоловіка не витримало і зупинилося. 

Цього року Івану мало б виповнитися 30 років. Активно займався громадською політикою, захоплювався музикою та танцями. Не залишився осторонь і коли почалися революційні події в Києві. Приєднався до "Волинської сотні" і був активним її учасником.

У понеділок виноситимуть питання на міську раду про перейменування вулиці Березного на честь героя.

«Вибач, мене, Іване.... Вибач, що ні тоді, в понеділок, коли тебе били "беркутята", ні тоді, коли потрапив під водомет, ні в вівторок, коли ти повернувся додому, ні вчора, коли все Березне прощалося з тобою - мене не було поруч і я не міг хоч чимось допомогти... Я просто не знав... Тільки сьогодні довідався про те, що тебе більше нема... Вибач, що зараз під рукою ні в мене, ні в друзів не опинилося іншої твоєї фотографії...це не значить нічого... Я пам’ятатиму, ми пам’ятатимемо. І ми вже знаємо, що будемо робити. Нехай вони не сумніваються про це, і проведуть залишок свого нікчемного життя, знаючи про це. Але не про них. Немає часу витрачатися на помсту. У нас, надто мало часу. Пам’ятаймно про того, хто віддав життя, щоб ми мали цей час і не марнуймо його! Навічно майже 30-річний Городнюк Іван Володимирович, керівник гуртка сучасних танців Березнівському будинку культури.... Герой Майдану.» - пише Сергій Штурхецький.

"Як бачимо, люди гинуть не тільки на Майдані. Багато хто помирає від отриманих в Києві ран в різних містах України. Про цих людей говорять набагато менше. Влада спробує приховати їх справжні причини смерті. Але ми цього не допустимо! Ми знаємо, що їх убила влада в ході своїх злочинних силових операцій." - пише rivnenews.com.ua.

Тож наразі Рівненщина має п`ять смертей активістів Майдану. Від пострілів снайперів загинули рівняни  Храпаченко ОлександрГеоргій Арутюнян, Валерій Опанасюк. Рівнянин Анатолій Курач внаслідок численних травм, отриманих на Майдані, помер в міській лікарні.

Вічна пам`ять. Слава героям.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору