РІВНЕНЩИНА

Колектив УжНУ висунув ультиматум ректору: або він звільняється, або вони йдуть

25.02.2014, 02:54      pravda.com.ua      Переглядів: 1428

 Понад 150 викладачів УжНУ готові звільнитися якщо Ващук не піде з посади 

Представники професорсько-викладацького складу Ужгородського університету висунули ультиматум ректору: або звільняється він, або вони.

Звернення до ректора Федора Ващука станом на 21.00 підписали близько 150 осіб, повідомляє Українська правда з посиланням на  Мукачево.net.

"Ми не можемо погодитися з недемократичними методами управління в Ужгородському національному університеті, які привнесені Ващуком, який, на нашу думку, є уособленням режиму В. Януковича в області", - сказано у заяві колективу університету.

Вони попросили Ващука "звільнити всі займані ним посади в УжНУ".

Якщо вимога не буде задоволена до 12:00 25 лютого, підписанти готові звільнитися самі.

 

Коментар поета Андрія Любки, колишнього студента УжНУ 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

25.02.2014, 07:23 213.174.12.*** Володимир
Молодці. Таке ж треба запропонувати Сороці

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору