РІВНЕНЩИНА

Керівники рівненського «водніка» стурбовані бажанням працівників університету їх звільнити та закликають до діалогу

26.02.2014, 11:04      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2767

Фото з архіву 

«Керівництво університету стурбоване з приводу тієї інформації, яка останніми днями поширюється в нашому колективі. Час ставить питання відповідальності кожного з нас за результати нашої роботи. Всі рішення, які приймались упродовж останніх років, мали за мету перетворення університету в сучасний європейський вищий навчальний заклад.»

Звернення такого змісту до трудового колективу та студентства Національного університету водного господарства та природокористування поширили керівники ВНЗ.

Керівництво наголошує, що в університеті наразі створена ініціативна група, що розробляє пропозиції з покращення фінансового стану. До участі в її роботі запрошують кожного,  хто має свої напрацювання та пропозиції. Запевняють, що жодна з них не лишиться поза увагою.   

«Звертаємось до нашого студентства. Останніми роками головним  завданням колективу було створення належних умов для тих, хто навчається в університеті – для вас. Ми зробили  перші, але не останні кроки з подолання корупції, покращення умов навчання та  мобільності наших студентів, можливості їх стажування та навчання в Європі. Всі виплати стипендій проводились без суттєвих затримок.» - йдеться у зверненні.

Підписанти звернення закликали колектив викладачів, співробітників та студентів університету «до виважених та правових дій, подальшого діалогу та  співпраці задля того, щоб наш університет став сучасним європейським вишем.  »

Під звернення підписалися Пелех Ю.В., Левицька С.О., Гавриш В.С., Мельниченко П.П., Макаренко Р.М., Марчук М.М., Статник І.І., Тадеєв П.О., Турбал Ю.В., Турченюк В.О.

Нагадуємо, сьогодні о 13.00 на Майдані Незалежності в м. Рівне відбудеться мітинг працівників та студентів НУВГП щодо висловлення недовіри Президенту НУВГП  Миколі Сороці та керівництву навчального закладу.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

26.02.2014, 22:23 94.232.79.*** Катерина
Думають Сорока втік, а ми прикинемося білими і пухнастими, самі ж з ним воднік грабували і жопу йому лизали, а тепер будутьтщо завгодно говорити лише б на посаді зостатися
26.02.2014, 14:27 194.44.170.*** так
Якщо прокуратура ще працює то пора вже на кожного в ректораті відкривати карні справи, або люди самі візьмуться за вила
26.02.2014, 12:00 109.87.215.*** поп-корн
Діалог тільки один - ВСІ У ВІДСТАВКУ!!

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору