РІВНЕНЩИНА

Рівненське підприємство спростовує інформацію про тиск з боку Сашка Білого

06.03.2014, 21:38      портал «Четверта влада»      Переглядів: 3393

Прес-служба ПАТ «ТАКО» спростувала інформацію про те, що Сашко Білий (Олександр Музичко) «разом із групою своїх прихильників зайшов на територію ТзОВ “ТАКО” (м.Рівне, вул.Курчатова,62-а) та змусив керівництво структури віддати йому два автомобілі “Міцубісі L-200”, а також мікроавтобус “Фольксваген”, аргументуючи це потребами революції.»

ПАТ ТАКО офіційно заявляє, що ця інформація не відповідає дійсності.

«Технологічна Аграрна Компанія Об’єднана веде бізнес чесно і прозоро. Тож у нас ніколи не було ніяких непорозумінь чи конфліктних ситуацій із представниками будь-яких політичних сил», - відзначає прес-служба компанії. 

Нагадуємо, народний депутат Геннадій Москаль оприлюднив біографію керівника Правого сектора по західній Україні Олександра Музичка (Саші Білого) та інформацію про ймовірні вимагання активістом коштів у представників державних та приватних структур.

Заступник голови Рівненської ОДА та екс-голова РДА спростували поширену Геннадієм Москалем інформацію. Цю ж інформацію спростував представник ТЦ "Чайка" Олександр Ушаков


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

08.03.2014, 20:44 195.149.109.*** жумапель
Да ти шо. Пухнастік прям. Скільки заплатив вам за цей матеріал Білий і скількі вам платить Осуховській за подобну хірню на посному маслі?
07.03.2014, 09:31 91.124.84.*** Юрко
А хіба Москаль лопухнувся вперше? Він вже давно перетворився в базарну бабу: "головне прокукарікати, а там хоч сонце не встає".
06.03.2014, 22:54 213.174.12.*** Володимир
Невже й справді Москаль лопухнувся так?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору