РІВНЕНЩИНА

Голова Рівненської облради не має квартири та машини, а минулоріч отримав майже мільйон гривень доходу

24.03.2014, 19:30      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 2783

У 2013 році голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов отримав 951 тисячу 186 гривень сукупного доходу.

У Рівненській обласній раді на запит порталу «Четверта влада» надали копію декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік голови ради Михайла Кириллова.

Левову частку заробітку Михайла Кириллова склали доходи від провадження підприємницької діяльності – 854 тисячі 186 гривень. Ще 97 тисяч нинішній посадовець отримав від відчуження рухомого і нерухомого майна.

Серед нерухомості в голови облради задекларована одна одиниця «іншого нерухомого майна» площею 62,9 кв. м., а витрати на оренду чи інше право користування нею склали 2400 гривень.

Також Михайло Кириллов вказав 1000 гривень внесків до статутного капіталу товариства.

Нинішній голова обласної ради у минулому році витратив 139 тисяч 660 гривень на погашення основної суми позики (кредиту) і 43 тисячі 585 гривень на погашення суми процентів за позикою.

Серед членів сім’ї Михайло Кириллов вказав дочку Ірину.

Нагадаємо, що Михайла Кириллова обрали головою Рівненської обласної ради 4-го лютого цього року. Раніше Михайло Кириллов був засновником ТОВ «Самурай Авто» із статутним фондом в 1 тисячу гривень. У коментарі газеті «Рівне вечірнє», голова обласної ради сказав, що свій 15-річний бізнес (магазини «Самурай-авто») лишає на своїх працівників.

Зараз засновником ТОВ «Самурай Авто» значиться Ювковецька Галина Іванівна.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

24.03.2014, 20:01 91.124.66.*** Nik
У Кирилова було майно та транспорт придбаний у кредит, магазин на с.бандери та авто, при чому взятий перед самою кризою! Це приблизно як мінімум 200000$ , перерахуйте у гривні і поясніть як може у нього не бути боргів а ще і доходи до мільйона)))))) підніміть деклараціі і кредитні договори з 2008 року)))) ну це щоб поставити всі крапки над і

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору