РІВНЕНЩИНА

«Я не Шерлок Холмс», - екс-начальник міліції Рівненщини Григорій Зарічнюк проходить люстрацію для повторного призначення: відео без коментарів

25.03.2014, 10:45      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 3899

Григорій Зарічнюк, попри впевнений початок виступу на Люстраційному комітеті, отримав ряд незручних запитань

24 березня під час засідання Люстраційного комітету Рівненської області екс-начальник міліції Григорій Зарічнюк (очолював рівненську міліцію у 2005 році - ред.) розповів про себе, про віконний бізнес у своїй квартирі, про корупцію в місцевій владі та про те, як треба реформувати міліцію. 

Як і двоє інших кандидатів на посаду головного міліціонера області, отримав 17 голосів підтримки Люстраційного комітету. Цієї кількості голосів недостаньо для того, щоб комітет рекомендував відповідному міністерству кандидата на посаду.

Як люстрували григорія Зарічнюка - у відео без коментарів: 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

16.04.2014, 04:41 77.123.16.*** ПП Ваня
що за баба взятку носила? сразу і їй й того хто брав +2 умовно

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору