РІВНЕНЩИНА

Рівненську «слугу кривавого режиму» рекомендують зробити суддею пожиттєво

27.03.2014, 10:15      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2438

Суддя Оксана Дудар перед виесенням рішень про заборону мирних мітингів подала документи на те, щоб стати суддею довічно

26 березня Вища кваліфікаційна комісія суддів України надала рекомендації для обрання суддів безстроково. Серед кандидатур -  суддя Рівненського окружного адміністративного суду Оксана Дудар.

Про це йдеться на сайті  комісії.

Нагадуємо, суддя Оксана Дудар, на підставі звернення міського голови Володимира Хомка, заборонила у грудні 2013 року проведення у Рівному мирних акції під стінами ОДА та міліції. У Рівному проводили інформаційну компанію, щоб поінформувати про «здобутки» судді.

Рівняни поширювали у січні 2014 року такі листівки:


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

27.03.2014, 21:33 46.185.35.*** оіо
Апеляційний суд скасував рішення судді Дудар не на тій підставі, що воно незаконне, а тому що Хомко відмовився від позову! А це обовязкова процедура: рішення скасовується, справа закривається! Тому апеляційний суд не перевіряв законність чи незаконність цього рішення!
27.03.2014, 14:23 213.174.12.*** Володимир
Важливо, що апеляційний суд скасував ці рішення, тому це ще одне підтвердження щодо замовності. Вона боялася втратити роботу за те, що мала судити по закону, то чому вона має залишатися на роботі, та ще й довічно, за те, що вона порушила закон?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору