РІВНЕНЩИНА

Загальний розмір боргу України зріс до 800 мільярдів гривень – Яценюк

27.03.2014, 13:00      pravda.com.ua      Переглядів: 1070

Ілюстраційне фото із ipress.ua

Загальний розмір боргу України досяг 53% ВВП або 800 мільярдів грн.

Про це на засіданні Верховної Ради заявив прем`єр-міністр Арсеній Яценюк, - пише «Українська правда».

За його словами, з 1 січня 2013 року (34,6 млрд) обсяг золотовалютних резервів зменшився на 20 млрд. На сьогоднішній день вони становлять всього 15 млрд доларів.

"Протягом останнього місяця ми утримуєм розмір золотавлютних резервів і їх обсяг незмінним", - повідомив Яценюк.

"20 млрд доларів були спалені на виведення коштів за кордон, фіктивне утримання стабільності в країні, в тому числі утримання валютного курсу", - зазначив він.

За словами прем`єра, в 2011 році боргове навантаження країни становило 36% ВВП, то за останніх 3 роки зовнішні та внутрішні борги України виросли вдвічі, на 37 млрд доларів США.

"Загальний обсяг сьогоднішнього боргу перевищує 800 млрд гривень", - наголошує він.

Яценюк зазначив, що, відповідно до вимог ЄС, розмір боргових зобов`язань не перевищує 60% ВВП, в той час як Україна вже приблизилась до цього критичного рівня (53%).


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору