РІВНЕНЩИНА

Як у Рівному відновити старі та встановити нові дитячі майданчики

02.04.2014, 09:58      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1313

Олександр Мельничук переймається станом дитячих майданчиків у Рівному

29 березня у Рівному відбувся перший громадський форум, під час якого рівняни, розділившись на секції за інтересами, шукали шляхи виходу з тих проблем, які вважають найбільш актуальними. ЧЕТВЕРТА ВЛАДА підготувала зріз за результатами розгляду усіх тем.

Як у Рівному відновити старі та встановити нові дитячі майданчики, йшла мова на секції, модерував яку громадський активіст, журналіст Олександр Мельничук.

Також на форумі вирішували: 

 У Рівному вирішували, як навести лад із псевдоблагодійністю в медицині та освіті  

 Що вирішили робити, щоб зробити владу на Рівненщині відкритішою (ВІДЕО)

 Кількість площі під сміттєвими полігонами в Україні перевищує природоохоронні зони: у Рівному шукали, як вирішити проблему  

 На громадському форумі у Рівному шукали шляхи популяризації велотранспорту 

 Два з половиною мільйони батьківських коштів на утеплення рівненських шкіл використані неефективно, - Екоклуб 

 Туризм, бізнес та доступність влади на Рівненщині розвиватимуть завдяки цифровим технологіям  

 Чому студентське самоврядування таке пасивне і як з цим боротися 

 Нинішня система влади перестала задовільняти громаду: у Рівному шукали, як її змінити 

 У школах Рівного хочуть запровадити електронний щоденник 

 У Рівному хочуть системно обмежити доступ до алкоголю: причини і наслідки

* * *  

Чи потрібен Рівненщині і Волині громадський інформаційно-аналітичний портал?

Ядро порталу ЧЕТВЕРТА ВЛАДА становить близько 2 тисяч постійних читачів. Це люди, які заходять на сайт щотижня. Загалом протягом 30 днів сайт переглядає 180-200 тисяч унікальних відвідувачів.

10 гривень від кожного постійного читача в місяць могли б забезпечити місячний бюджет редакції.

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА наразі єдине громадське ЗМІ у Північно-Західному регіоні України (на Рівненщині і Волині). І єдине ЗМІ, яке регулярно займається журналістськими розслідуваннями (http://4vlada.com/investigations/all) і висвітленням зловживань влади і політиків у доступі громадян до публічної інформації (подано близько 10 судових позовів через приховування владою інформації від громадськості). Також єдине ЗМІ, яке систематично висвітлює інформацію про доходи і майно влади (Рівненщина: http://4vlada.com/projects/30386  Волинь:http://4vlada.com/projects/33820 )

Редактори порталу вже 9 місяців працюють частково або повністю на громадських засадах. Частині працівників довелося зменшити гонорари, ще частина скорочена.  До липня 2013 року 90% бюджету порталу складали виграні гранти. Із грудня 2013 року портал ЧЕТВЕРТА ВЛАДА почав залучати кошти безпосередньо від громадськості – громадян та юридичних осіб, про що публікуються щомісячні звіти (http://4vlada.com/info/zviti-redaktsi).

Наразі у порталу близько 10 тисяч гривень боргів. На жаль, свідомих громадян, які готові долучитися коштами не так багато як потрібно для стабільної роботи порталу.

Якщо ви вважаєте діяльність ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ корисною суспільству не пошкодуйте перерахувати для діяльності порталу скільки вважаєте за можливе.

Як допомогти «Четвертій владі»

Кожен бажаючий творити незалежне громадське інтернет-ЗМІ за такими редакційними правилами може долучитись своїми коштами, послугами, волонтерською діяльністю. Можливість перерахувати кошти (в порядку пріоритетності):

1) ЄДРПОУ 26406610 МГО «Рiвненський прес-клуб» р/р 26002141976, МФО 380805. Призначення платежу: «Безповоротна фінансова допомога для виконання статутних завдань».

2) Торбіч Володимир Анатолійович, ФОП, код 2944509657, Рівненська ф-я КБ «Приватбанк», МФО 333391, р.№ 26005054706510 Призначення платежу: «За надання інформаційних послуг на веб-сайті».

3) Картка Приватбанку 5211 5374 2696 2671 Торбіч Антоніна Олександрівна.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

06.04.2014, 11:07 78.111.187.*** Червоний Денис
Гарна та хороша ініциатива. А головне вкрай потрібна. Шкода що місцева влада не звертає на неї ніякої уваги. Хочу додати від себе, що не погано буде розглядати дане питання в комплексі з озелененням. Бо важко дивитись як місто стає суцільним бетоном.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору