РІВНЕНЩИНА

Доходи кандидата на головного міліціонера Рівненщини Зарічнюка минулоріч склали понад 100 тисяч: декларація

04.04.2014, 08:28      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1850

Григорій Зарічнюк

Кандидат на посаду головного міліціонера Рівненщини Григорій Зарічнюк представив Люстраційному комітету Рівненської області декларацію про майно та доходи за 2013 рік.

Згідно документу, загальна сума доходів пенсіонера Григорія Зарічнюка за минулий рік сягає 123 600 гривень. Разом з тим загальна сума доходу та постатейне пояснення джерел доходу не співпадають. Так,  серед джерел вказані 96, 72 грн.страхових виплат, 123 600 грн. та 27 600 грн.  заробітної плати, інших виплат та доходів.

У декларанта є квартира у м. Рівному та «інше нерухоме майно» площею 499 м. кв. Автомобіля кандидат не має. 350 тисяч гривень пенсіонер  зберігає у банках та інших фінансових установах.

Копія декларації клікабельна

      

 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору