РІВНЕНЩИНА

Як минулоріч заробляли прокурори Рівненської облпрокуратури: доходи та майно

16.04.2014, 19:38      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 5155

Прокурор Рівненської області разом із своєю сім’єю у 2013 році заробив більше півмільйона гривень доходів. Його заступники мали торік дещо нижчі прибутки.

У прокуратурі Рівненської області оприлюднили декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру її керівництва за 2013 рік.

В порівнянні із минулим роком в керівництві прокуратури Рівненщини сталося чимало кадрових ротацій. Зокрема, змінилося два прокурори області: на початку жовтня 2013 року у Київ перевели Василя Присяжнюка, а на його місце із Запоріжжя приїхав Олександр Черепаха. Останньому не вдалося закріпитися на посаді і після революційних подій 18-20 лютого цього року він залишив місце роботи.

12-го березня на посаді прокурора Рівненської області представили Сергія Кубрака.

Частково змінився і склад заступників прокурора. З посади першого заступника прокурора пішов Олексій Романовський, який працював із Василем Присяжнюком. На Волинь перевели Андрія Гіля. Натомість з Волині приїхав Анатолій Хомич. Встиг приїхати на Рівненщину і поїхати звідси заступник прокурора Олексій Воронов.

Залишилися на своїх посадах заступники прокурора області Валерій Патрикей та Юрій Мельник. Першим заступником із грудня минулого року працює Олександр Васюк.

Із нинішнього складу керівництва найбільше у 2013 році разом із сім’єю заробив прокурор Сергій Кубрак – майже 550 тисяч гривень. Найменше ж доходу отримав нинішній перший заступник Олександр Васюк – близько 180 тисяч гривень.

Згідно декларації, минулоріч прокурор Рівненської області Сергій Кубрак отримав 152 тисячі 552 гривні доходу, з яких 46 тисяч 214 гривень склала заробітна плата, а 106 тисяч 308 гривень – «інші види доходів».

Сергій Кубрак має чималу сім’ю: дружина, двоє доньок і двоє синів. Вони заробили протягом 2013 року 396 тисяч 800 гривень.

Серед майна прокурора Рівненщини - будинок площею 240 кв.м. Сім`я ж має квартиру площею 55 кв.м. та «інше нерухоме майно» площею 100 кв.м.

Сергій Кубрак володіє автомобілем Audi Q7 (на ринку таке авто можна придбати за мільйон гривень). У власності сім`ї - автомобіль Audi Q5 2012 року випуску (вартістю на ринку від 700 тисяч гривень) та Honda CR-V (нове авто такої марки коштує в Україні приблизно 39 000 доларів).

Ні прокурор, ні його сім`я не мають рахунків у банках.

Перший заступник прокурора Рівненської області Олександр Васюк минулоріч напрацював на 166 тисяч 645 гривень. Його дружина з дочкою отримали майже 13 з половиною тисяч гривень доходу.

Серед власності Олександра Васюка не зазначено ні нерухомості, ні транспорту, ні рахунків у банках.

Натомість у членів сім’ї є квартира площею 71,93 кв. м., гараж площею 24 кв. м. і два автомобілі: Mercedes E211 2007 року випуску та половина Dacia Logan 2008 року випуску.

Серед фінансових зобов’язань сім’ї вказано майже 8 тисяч гривень на утримання майна.

Найскромніше виглядає декларація заступника прокурора області Юрія Мельника. Його заробіток сягнув 244 тисяч 533 гривень. Члени сім’ї, серед яких дружина та дочка, отримали трохи більше півтори тисячі гривень.

В порівнянні з позаторішньою декларацією видно, що житловий будинок та чимала квартира «перекочували» із власності членів сім’ї до власності прокурора. Проте розмір фінансових зобов’язань і самі вони залишилися такими ж у родини посадовця.

Чималим заробітком у 2013 році може похвалитися заступник прокурора області Валерій Патрикей. Його дохід, згідно з декларацією, торік склав майже 387 тисяч гривень. З них 136 тисяч 840 гривень значиться як «інші види доходів», а решта – як зарплата.

Більше 68 тисяч гривень доходу минулоріч отримала дружина прокурора. З них 28 тисяч 730 гривень склав дохід від відчуження нерухомого майна. Очевидно дружина Валерія Патрикея продала земельну ділянку площею 10 соток, яка значилася в декларації за 2012 рік і вже відсутня в декларації за 2013-й.

У власності прокурора і його дружини залишається по квартирі. Дружина також володіє автомобілем Toyota Camry 2008 року випуску.

Заступник прокурора Рівненщини Анатолій Хомич у 2013 році заробив більше 384 тисяч гривень. З них 107 тисяч 771 гривню склали «Інші види доходів», а решта – зарплата.

Анатолій Хомич володіє земельною ділянкою площею 20 соток та має 2629 гривень у банках.

Його дружина з сином торік отримали майже 71 тисячу гривень доходу, з яких більше 52 тисяч склав дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна. Очевидно, що члени сім’ї прокурора продали земельну ділянку площею 24 сотки, якою вони володіли ще у 2012 році згідно з позаторішньою декларацією посадовця.

Нині ж у власності членів сім’ї ділянка площею 8 соток, квартира, дачний будинок, автомобіль Honda CR-V 2008 року випуску, 852 гривні в банках і 789 тисяч 380 гривень внесків до статутного капіталу товариства, підприємства, організації.

Колишній заступник прокурора Рівненщини Олексій Воронов, який на початку березня поїхав працювати в Запорізьку область, згідно декларації заробив торік 148 тисяч 715 гривень.

У його власності перебуває квартира, автомобіль Daewoo Lanos 2008 року випуску та більше 5 тисяч гривень в банку. 350 гривень Олексій Воронов торік витратив на добровільне страхування.

Дружина прокурора отримала у 2013 році майже 92 тисяч гривень доходу і має невелику земельну ділянку, автомобіль Hyundai Accent 2008 року випуску, більше 3 тисяч гривень у банку та витратила 415 гривень на добровільне страхування.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

17.04.2014, 01:57 77.123.16.*** ПП Ваня
білн, коли я вже зможу "стока мать..."

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору