РІВНЕНЩИНА

Мер Рівного поміняв автомобіль і надалі приховує доходи дружини: декларація

28.04.2014, 14:20      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 3600

Володимир Хомко далі приховує доходи дружини

Міський голова Рівного Володимир Хомко купив новий автомобіль, а доходи і заощадження своєї дружини продовжує приховувати.

Це видно із його декларації про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за 2013 рік, оприлюдненої на сайті міського голови.

Володимир Хомко у минулому році отримав 238 тисяч 15 гривень сукупного доходу. З них 120 тисяч 423 гривні склала заробітна плата; 7792 гривень – дивіденди, проценти; 57 тисяч гривень – дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна; 52 тисячі 800 гривень – дохід від передачі в оренду (строкове володіння та/або користування) майна.

У власності міського голови Рівного, як і позаторік, перебуває три земельні ділянки у Гощанському р-ні Рівненській області, загальною площею 45 300 м2, 1844м2, 2500м2 відповідно і дві квартири загальною площею 90,1 м2 та 72,5 м2 в місті Києві та в місті Рівному відповідно. 

Серед транспортних засобів очільника міста з`явився Hyundai Santa Fe 2013 року випуску і вартістю 347 тисяч гривень. Нагадаємо, що у декларації за 2012 рік у нього ще значився автомобіль Skoda Superb 2008-го року випуску.

На рахунках у ПАТ КБ «ПриватБанк» Володимир Хомко має 122 тисячі 200 гривень. 

Натомість, і сума доходів дружини, і сума її заощаджень у банку із оприлюдненої декларації мера Рівного вилучені. Не вказано в декларації мера і будинку, в якому він проживає у Рівному на вулиці Неофіта Кибалюка.

Так само Володимир Хомко вчинив і минулоріч, коли у його декларації були зафарбовані суми доходів і заощаджень дружини. ЧЕТВЕРТА ВЛАДА тоді звернулася до суду з вимогою зобов’язати міського голову Рівного та його заступників оприлюднити доходи членів своїх сімей. Рівненський міський суд та Житомирський апеляційний суд стали на бік міського голови і відмовилися визнавати вимоги закону про доступ до публічної інформації. 

У квітні цього року Вищий адмінсуд України відкрив касаційне провадження за скаргою головного редактора «Четвертої влади» Володимира Торбіча до Рівненського міського суду та Житомирського апеляційного суду стосовно їх рішень щодо декларацій міського голови Рівного та його заступників.

Сторінки декларації Володимира Хомка із яких вилучили публічну інформацію


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

28.04.2014, 19:01 77.123.16.*** ПП Ваня
вроды ректори быльше отримують))

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору