РІВНЕНЩИНА

Заступники голови Рівненської ОДА - без автомобілів, а дехто й без житла: декларації

29.04.2014, 10:00      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 5633

Заступники голови Рівненської ОДА: Олександр Савчук (зліва), Юрій Приварський (у центрі) і Тарас Пустовіт

Жоден із трьох заступників голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка не має власного автомобіля. 

Це видно із відомостей із декларацій про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за 2013 рік заступників голови Рівненської ОДА, які оприлюднені на сайті облдержадміністрації.

Згідно з декларацією, перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський у минулому році не отримав ні копійки доходу. 

Майна, транспортних засобів, вкладів у банках, цінних паперів та інших активів згідно із документом посадовець не має. Витрат на придбання таких активів та жодних фінансових зобов’язань Юрій Приварський у 2013 році також не здійснював.

Члени ж сім`ї посадовця, серед яких дружина Приварська Н.Л., доньки Приварська О.Ю. та Приварська М.Ю., отримали минулоріч 352 тисячі 928 гривні сукупного доходу. Все - від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності. 

У власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта є квартира загальною площею 137,1 кв. м. та нежитлові приміщення загальною площею 131,2 кв. м. Ні транспотних засобів, ні вкладів у банках, ні цінних паперів у членів сім`ї Юрія Приварського не значиться. 

Серед фінансових зобов`язань членів сім`ї у документі зазначено 53 735 гривень на погашення основної суми позики (кредиту) та 196 230 гривень на погашення суми процентів за позикою.

Заступник голови Рівненської облдержадміністрації і брат голови Волинської облдержадміністрації Тарас Пустовіт у 2013 році отримав 273 тисячі 261 гривню сукупного доходу. З них заробітна плата склала 18 тисяч 111 гривень, а дохід від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності - 255 тисяч 150 гривень. 

Згідно з декларацією тараса Пустовіта, у нього є житловий будинок загальною площею 183,2 кв. м., земельна ділянка площею 13,55 соток та інше нерухоме майно (аптечні приміщення) загальною площею 70,5 кв.м.

Дружина посадовця Пустовіт І.В. у минулому році отримала 454 тисяч 856 гривень сукупного доходу, у тому числі заробітної плати - 21 тисячу 891 гривню; страхових виплат, страхових відшкодувань, викупних сум та пенсійних виплат, що сплачені за договором страхування, недержавного пенсійного забезпечення та пенсійного вкладу - 1200 гривень; доходу від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності – 431 тисячу 763 гривні.

Дружина Тараса Пустовіта має земельну ділянку площею 4,8 сотки, інше нерухоме майно загальною площею 512,4 кв.м. та легковий автомобіль Mitsubishi Оutlander 2008 року випуску.

Серед відомостей про фінансові зобов’язання дружини вказано 135 тисяч 421 гривню витрат на погашення основної суми позики (кредиту) та 36 тисяч 710 гривень на погашення суми процентів за позикою.

Інший заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук у минулому році заробив 89 тисяч 40 гривень. З них заробітна плата склала 48 тисяч гривень, дохід від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності - 10 тисяч 200 гривень, а інші види доходів – 30 тисяч 840 гривень. 

Ні майна, ні транспортних засобів, ні вкладів у банках, ні цінних паперів чи інших активів у декларації Олександра Савчука не вказано. Проте, серед фінансових зобов’язань значиться 3 тисячі 400 гривень на погашення суми процентів за позикою (кредитом).

Загальна сума сукупного доходу дружини посадовця Савчук Л.В. за 2013 рік становить 22 тисячі гривень. Згідно з документом, у неї також немає жодного майна, чи активів.

Нагадаємо, що голова Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок у минулому році заробив більше 83 тисяч гривень.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору