РІВНЕНЩИНА

Рівняни оголошують «війну» незаконній забудові на Пагорбі Слави

04.05.2014, 18:31      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2121

На Пагорбі Слави вже звели тимчасову будівлю, дуже схожу за обрисами на «Центр продажу» Набережного кварталу.

В понеділок, 5 травня о 14.00 стартує акція громадського спротиву незаконній забудові на Пагрбі Слави у Рівному.

Нагадуємо, нечистоплотні підприємці, під приводом реконструкції туалету, захопили, обгородили і почали забудовувати близько 68 соток землі парку на Пагорбі слави. Згідно договору оренди, ще у 2008 році Рівненська міськрада надала для ППФ «Офіс-дизайн» в районі Пагорбу Слави 8,3 сотки для будівництва закладу громадського харчування. Заступник міського голови Галина Кульчинська стверджувала, що  ППФ «Офіс-дизайн» - це фірма, яка веде будівництво «Набережного кварталу».

Паспорта будівництва немає. Документи на вимогу журналістів чи громадськості не показують. Очевидно, тому, що їх просто не існує.

«Схоже діють за принципом загарбаємо, а потім за хабарі узаконимо. Це потрібно зупиняти.» - коментує громадський активіст Святослав Клічук.

На 14-00 понеділка запланована акція протесту. Туди ж запрошуємо правоохоронців та чиновників, які відповідають за землю в місті.

«Приходьте. Це важливо й тому, що один із будівельників промовився, що в планах загарбників забудова всього парку.» - додає Святослав.

В цей же час до Пагорбу Слави голова облради Михайло Кириллов пообіцяв запросити представників ДАБК, міської влади, прокуратури, щоб скласти остаточну офіційну оцінку законності чи незаконності забудови.

 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

04.05.2014, 23:10 95.135.113.*** Юрко
Зя забудова- маленький "славянськ" Рівненського масштабу. Користуючись продажністю і безпорадністю влади, злочинці захоплюють власність громади. Надіятись немає на кого- лише самоорганізація рівнян здатна зупинити це беззаконня і запобігти майбутнім. На бандитські дії загарбників відповідь має бути адекватна- необхідні ломики, коктейлі "молотова" і т.п.
04.05.2014, 20:15 77.123.24.*** Тарас
На интернет канале «Антимайдана» идет координация действий колорадов в Донецкой и Луганской областях! Просят освободить канал так, как много «сидят и просто» слушают! Тем самым мешают им в координации и обмену информации! Все заходим и просто «сидим»! http://goodgame.ru/channel/xyDOJHuk/?attempt=2 У них всего 1000 лиц, которые могут общаться КТО МОЖЕТ ЗАХОДИТЕ ВАЛИТЕ КАНАЛ!

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору