РІВНЕНЩИНА

У Рівному намагаються відновити паркан на захопленій ділянці Пагорбу Слави

06.05.2014, 10:36      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1596

Вчора рівняни зруйнували паркан на самозахопленій землі на Пагорбі Слави. Сьогодні його намагаються відновити

Близько десятка робочих наразі займаються відновленям паркану на захопленій ділянці Пагорбу Слави. 

Про це ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ повідомив громадський активіст Ярослав Гранітний.

- Я підійшов до цих людей, питаю у них, хто старший, для якої фірми роблять роботу, - розповідає Ярослав. - Але хлопці "впали на мороз". Попередав їх про те, що це самозахоплення землі, що вони також нестимуть за це відповідальність. Зателефонував начальнику міської міліції Руслану Мельнику, адже міліція шукає ініціатора будівництва - хай приїжджає наряд міліції і розбирається.

За словами Ярослава, інші будівельні роботи на захопленій ділянці наразі не ведуться.

Нагадуємо, вчора близько двох сотень громадських активістів організували пікет самовільного будівництва на Пагорбі Слави. Сюди ж прибули представники міліції, чиновники Рівнеради та депутати. Поки правоохоронні органи та чиновники пояснювали бюрократичні процедури, які заважають оперативно зупинити незаконне будівництво, частина рівнян власноруч зруйнувала кілька секцій самовільно встановленого паркану. Після цього кількість міліціонерів зросла до трьох десятків.

Невідома фірма захопила, обгородила і почали забудовувати близько 68 соток землі парку на Пагорбі славиЗгідно договору оренди, ще у 2008 році Рівненська міськрада надала для ППФ «Офіс-дизайн» в районі Пагорбу Слави 8,3 сотки для будівництва закладу громадського харчуванняЗаступник міського голови Галина Кульчинська стверджувала, що  ППФ «Офіс-дизайн» - це фірма, яка веде будівництво «Набережного кварталу».


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

06.05.2014, 12:01 77.123.106.*** ппв
Заступник міського голови Галина Кульчинська стверджувала, що ППФ «Офіс-дизайн» - це фірма, яка веде будівництво «Набережного кварталу». А так довго шукали хтоце,,,,,,,,,,,,,,,

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору