РІВНЕНЩИНА

Будівництво на Пагорбі Слави у Рівному незаконне, - голова Рівненської облради

08.05.2014, 13:09      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1855

Поки прокуратура і міліція проходить всю низку бюрократичних процедур - рівняни самі зупинили ведення будівництва

Скандальне будівництво на Пагорбі Слави у Рівному незаконне. 

Це випливає з відповіді Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Рівненській області, яка надійшла на запит голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова. Документ посадовець розмістив у соцмережі Фейсбук.

Як стверджує Інспекція, документ, що надає право на виконання будівельних робіт на вул. Київська в Рівному (Пагорб Слави) не видавався (не реєструвався).

Крім того, у зв’язку з неможливістю встановлення суб’єкта, який проводить роботи з будівництва будівлі, документи направлені в УМВС України в Рівненській області.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору