РІВНЕНЩИНА

Депутат Рівнеради хоче заборонити забудову Пагорбу Слави

08.05.2014, 15:25      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1857

Депутат Рівненської міської ради Олександр Лащук підготував проект рішення, яким до 1 січня 2016 року пропонується запровадити мораторій на забудову зони природних ландшафтів, яка обмежена вулицями Київською та Костромською у Рівному (Пагорб Слави). 

Відповідний проект рішення депутат розмісти в соцмережі Фейсбук

«У зв`язку з соціальною напругою в місті Рівне, пов"язаною з незаконною забудовою пагорбу Слави, підготував і вношу на наступну сесію 2 проекта рішень щодо заборони забудови зони природних ландшафтів (вул. Київська та вул. Костромська)», - пише депутат.

В іншому ж проекті рішення депутат пропонує заборонити структурам виконавчого комітету Рівненської міської ради надвати вихідні дані на будівництво об`єктів нерухомого майна в зоні Пагорбу Слави для розробки робочих проектів.

«Прогнозую, що ці рішення будуть прийняті. Допоки відповідні органи будуть розбиратись, зупиниться процес будівництва, і більше пожеж на пагорбі не буде», - вважає обранець громади.

  


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

09.05.2014, 05:54 188.230.91.*** орс
Це не Пагорб слави а сквер молоді. Є таке рішення рівнеради де ця ділянка передається тресту зеленого господарства і так називається. Лащук як депутат має це знати.
08.05.2014, 21:57 95.135.49.*** Чупа
Піар такий піар!

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору