РІВНЕНЩИНА

Державні інспектори підтверджують - на Пагорбі Слави у Рівному захопили близько 70-ти соток землі

08.05.2014, 16:04      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 2626

Межі захопленої ділянки - 70 соток

Державна інспекція сільського господарства у Рівненській області провела заміри самозахопленої земельної ділянки на Пагорбі Слави у Рівному. Інспекція підтвердила інформацію, з`ясовану раніше ЧЕТВЕРТОЮ ВЛАДОЮ: парканом відгородили від людських очей близько 70-ти соток землі.

- Ми не маємо технічних можливостей, щоб провести більш точні виміри, це можуть робити лише сертифіковані інженери-землевпорядники або геодезисти, - пояснює заступник начальника управління контролю за використанням та охороною земель Володимир Бистрицький. - Такі спеціалісти є в приватних установах, до яких можуть звернутися представники міліції, щоб отримати остаточні заміри.

Володимир Бистрицький розповів, що першими до перевірки інспекцію залучило ще в кінці квітня управління СБУ. Вже 29 квітня були зроблені згадані заміри огородженої парканом ділянки. Потім в інспекцію також зверталися з запитами з УМВСУ та прокуратури.

- Постанова прокуратури про залучення до перевірки наших спеціалістів надійшла тільки сьогодні в інспекцію, - каже Володимир Бистрицький, відкидаючи звинувачення прокуратури в повільному реагуванні на порушення. - Ми бачили, що прокуратура каже. Навіть коментувати нема що. Ми ж можемо діяти лише на підставі звернення юридичних або фізичних осіб, за згодою свого керівного органу. Все що від нас вимагалося. ми зробили і результати передаємо усім правоохоронним структурам, які до нас звертаються.

Нагадуємо, 5 травня близько двох сотень громадських активістів організували пікет самовільного будівництва на Пагорбі Слави. Сюди ж прибули представники міліції, чиновники Рівнеради та депутати. Поки правоохоронні органи та чиновники пояснювали бюрократичні процедури, які заважають оперативно зупинити незаконне будівництво, частина рівнян власноруч зруйнувала кілька секцій самовільно встановленого паркану

Невідома фірма захопила, обгородила і почали забудовувати близько 68 соток землі парку на Пагорбі славиЗгідно договору оренди, ще у 2008 році Рівненська міськрада надала для ППФ «Офіс-дизайн» в районі Пагорбу Слави 8,3 сотки для будівництва закладу громадського харчуванняЗаступник міського голови Галина Кульчинська стверджувала, що  ППФ «Офіс-дизайн» - це фірма, яка веде будівництво «Набережного кварталу».


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

09.05.2014, 12:34 46.211.216.*** ірина
чому б гарненько не допитати працівників ППФ «Офіс-дизайн», думаю вони багато що можуть сказати.але правоохоронні органи роблять вигляд, що фірма ні при чом. щож тут не зрозумілого?! добре вони все знають і навмисне затягують час для того щоб будівництво все таки розпочалось, забудовники його узаконили через суд. а далі прокуратура скаже, це ж суд рішення прийняв ми нічого не зробимо, апеляція і касація звичайно буде на користь фірми. ось така просто схема..стандартна для україни.... тільки громадськість може цьому завадити. організувати чергування, блокування і всіляке перешкоджання будівельним роботам. тільки народ може побудувати в цій державі дійсно громадянське суспільство, яке знає свої права, а головне обовязки інших

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору