РІВНЕНЩИНА

В Економіко-технологічному коледжі голосували за екс-регіонала, як у Криму - 97% (ФОТО, ВІДЕО)

10.05.2014, 14:50      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 4382

Голосування за звернення щодо залишення Віталія Станкевича на посаді керівника відбулося як на «референдумі» в  Криму - 97% «ЗА».

8 травня, під час зборів трудового колективу Економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування, працівники та студенти закладу практично одноголосно висловили бажання, щоб екс-регіонал Віталій Станкевич залишився їхнім керівником. Щоправда, голосували відкрито, а не таємно.

За кілька годин до заходу ЧЕТВЕРТА ВЛАДА отримала інформацію, що готуються збори трудового колективу, на якому розглядатиметься звернення колективу до в.о. директора коледжу Віталія Станкевича про необхідність виходу коледжу зі структури НУВГП. Під цим зверненя є підписи двох десятків працівників, серед яких і адміністрація закладу. На зверненні - резолюція Віталія Станкевича про необхідність визначення з датою зборів колективу для розгляду листа.

Віталій Станкевич ініціював вихід коледжу зі складу рівненського "водника". Наразі хоче залишитися керівником закладу попри відсутність необхідного викладацького стажу

На думку деяких викладачів, які попросили не називати їх імен, такий лист-звернення був ініційований самим Віталієм Станкевичем, якому вигідно, щоб адміністрація «водника» не впливала на призначення керівників коледжу.

Таким чином Віталій Станкевич зможе розраховувати на продовження свого керівництва закладом. Адже за нинішніх умов, за нестачі викладацького стажу, він не зможе взяти участі в оголошеному «водником» конкурсі на заміщення посади керівника коледжу.

Збори запланували на 8 травня. Однак, за інформацією джерел ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ, про існування такого таємного звернення дізналося керівництво НУВГП. І новий керівник рівненського «водника» Віктор Мошинський нібито напередодні мав зустріч з Віталієм Станкевичем з цього приводу. Це внесло зміни в сценарій керівництва коледжу.

8 травня збори таки відбуваються.

Серед присутніх - в.о.першого проректора НУВГП - Валерій Сорока (єдиний працівник кафедри НУВГП, який свого часу не підтримав претензії колективу до професора Едуарда Зіня - авт.). 

Валерій Сорока зліва

Головуючою на зборах трудового колективу одноголосно обирають т.в.о.директора коледжу Ольгу Мірошниченко (наразі Віталій Станкевич - офіційно у відпустці). Вона каже, що присутніх аж 110%: 75% викладачів, 25% - працівників і 10% студентів. Разом 92 осіб.

Перше питання зборів - розгляд деяких постанов Кабміну, які впливають на матеріальне становище закладу. Віталій Станкевич сподівається, що завдяки «благодійним» внескам вдасться перекрити зменшення фінансування від держави.

Після цього, другим питанням, на розсуд колективу коледжу представляють звернення, яке за змістом суттєво відрізняється від попередньої версії.

Тепер викладачі звертаються до в.о.ректора НУВГП Віктора Мошинського з проханням або відмінити конкурс на заміщення посади керівника коледжу, залишивши Віталія Станкевича директором, або ж допустити нинішнього керівника закладу до конкурсу, попри відсутність у нього необхідного педагогічного стажу.

Оплески, жодного доповнення до звернення - і практично одностайна підтримка (лише одна викладачка висловилася проти, одна - утрималася. Утрималася також одна студентка)

В.о.пешого проректора НУВГП Валерій Сорока каже, що адміністрація «водника» врахує позицію колективу.

Віталій Станкевич, коментуючи питання ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ, заперечує, що ситуація в закладі схожа з ситуацією в Україні, коли сепаратисти вимагають від`єднання, а якщо ні - то хоча б залишити своїх керівників. Також Віталій Станкевич розповідає про своє ставлення до Сталіна, з яким його часто порівнюють.

Нагадуємо, Віталій Станкевич - колишній голова Радивилівської райдержадміністрації, якого звільнив Віктор Янукович після скандалу, в якому пана Станкевича звинувачували у замовленні побиття депутата райради.

За словами деяких колишніх підлеглих з Радивилівської РДА, яку він очолював до 2011 року, привселюдно вимагав називати себе Сталіним і при цьому наказував звертатися до нього виключно стоячи. Був активним діячем Партії регіонів принаймні до кінця 2013 року. Казав що Партія регіонів прийшла на Рівненщину «всерйоз і надовго, а тому з конкурентами годі панькатись».

Тепер каже, що вийшов з партії у грудні 2013 року після силових дій з боку влади до протестувальників на Майдані.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

07.06.2014, 22:14 193.41.187.*** Громадянка
Сподіваюсь, ви впізнаєте мене на "виборах" директора. Я не є студенткою, до якої"приставав"(я не з Полісся) директор, я не є викладачем, якого "гнобив" директор, Я є УКРАЇНКА, яка хоче бачити свою країну вільною від політичних збоченців!!!
07.06.2014, 22:07 193.41.187.*** Громадянка
І ще один месидж з приводу"хтивості" Станкевича В. - не заздріть його дружині!!! Вона щаслива жінка і матір двох дуже вихованих дітей(високоморальних!) Ви, майбуть, щось хотіли та не отримали,,,Ви не з Росіїї?...
07.06.2014, 22:02 193.41.187.*** Громадянка
Скажіть мені, будьте ласкаві, які є надбання у тих, які приймають участь в конкурсі на ту посаду, яку нині займає Станкевич В.???Що вони зрорбили для країни? Які кадри підготували? Що поганого в тому, щоби коледж готував фахових спеціалістів для нашої країни? У вас один принцип: бий свого, щоби свої боялись...
07.06.2014, 21:59 193.41.187.*** Громадянка
Скажіть мені, будьте ласкаві, які є надбання у тих, які приймають участь в конкурсі на ту посаду, яку нині займає Станкевич В.???Що вони зрорбили для країни? Які кадри підготували? Що поганого в тому, щоби коледж готував фахових спеціалістів для нашої країни? У вас один принцип: бий свого, щоби свої боялись...
07.06.2014, 21:40 193.41.187.*** Громадянка
Я не є родичкою чи приятелькою Станкевича В. Я є тверезою людиною, на відміну від ваших журналістів, які живуть за чийсь рахунок, я можу вільно і незалежно висловлювати свою думку: пролюструйте мене, але надайте пред тим документ, який підтверджує ваші права! Ви не є незалежними журналістами, ви є провокаторами і ворогами своєї країни. Я готова зустрітися з вами і довести своє бачення майбутнього України. Я - дочка репресованих., а ви це пережили?!!! Читайте Шевченка, там є багато про вас...
19.05.2014, 11:23 77.123.86.*** Та, що писала підозрювачу
Але щиро вірю в те, що є Бог на світі та всім роздасть по заслугам. "Не судіть і судимі не будете".
19.05.2014, 11:22 77.123.86.*** Підозрювачу
ДУже рада, що у цьому світі ще є громадяни, які думають!! Які переймаються не лише собою та своїми амбіціями, а майбутнім держави, котрою управляють купка людей, які далекі від політики. Дійсно, складається таке враження, що ми повернулись у 60-і рр. ХХ ст., коли відбувалась "масова зачистка інакодумців". Люди схаменіться, ми живемо у ХХІ ст. і прагнемо демократії!!! Оцінювати людей лише по приналежності до певної політичної сили - це безглуздо, адже по вашій логіці, якщо людина - хабарник, але він з ВО "Свобода" - то молодець, а якщо регіонал - то на палю його. Де логіка та якась мінімальна справедливість??? Самі розумієте, що компромат можна знайти на будь-кого, навіть не прикладаючи великих зусиль. Зовсім скоро може трапитись, так, що і нинішні партійні осередки- стануть "ворогами нації", а інші - "в почете", то що ж доті. Знову всіх винищувати?? До чого ж путнього все приведе? Ми самі своїми руками робимо геноцид української нації.
17.05.2014, 15:46 77.123.52.*** Олег
Алісі. Це ви шановна"далека",як раз для Станкевича і Мірошніченко це і був бізнес.Прийом на роботу,атестація,вступна кампанія це і та модель бізнесу. То який навчальний процес?
17.05.2014, 11:44 92.49.195.*** михайло
алісі. чи не на станкевича ви натякаєте? він обізнаний в дещо інших питаннях, НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЙОМУ ПОТРІБЕН БУВ ЛИШЕ ЯК ЗАСІБ ВТІЛЕННЯ СВОЇХ ХТИВИХ ЗАДУМІВ
17.05.2014, 10:24 46.211.122.*** Аліса
Шановні, почитала Ваші коментарі... Виникло питання: якщо Ви такі "далекі" від навчального процесу, то для чого влаштовувати дискусії? "Не знаєш броду - не лізь у воду". До чого тут менеджер? Це навчальний заклад, а не бізнес ( і не торгівля)! З чим порівнюєте - ви подумали? У навчальному закладі керівником має бути людина всебічно обізнана.
15.05.2014, 20:32 176.241.128.*** Підозрювач
Люба влада думає про простих людей тільки тоді, коли їй вигідно. А в решту часу вирішує свої проблеми. Всі політики однакові, під яким би гаслом вони не йшли. Мої побратими почують і зрозуміють. Всі знають, що не за партію стояв Майдан. Але чогось нові партії і організації діють як і старі. З такими методами путіністи виглядають такими ж, як і всі, нічим не кращими і не гіршими. Як я не люблю всякі гасла, партії, вибори, спекуляції... та нічого не змінилось. Все, виговоривсь. Пора на роботу.
15.05.2014, 20:27 176.241.128.*** Підозрювач
Кляті обмеження. Закінчу. І я побачив, куди пішли мої гроші, тисячі, що я від душі витрачав на їжу та ліки майданівцям-побратимам... Вони пішли на становлення нової влади, яка так само, як і попередня, знімає неугодних, не з тої партії, і ставить угодних новій владі. Бо всі мої побратими , як і я, стали до роботи на благо України, виборовши зміни. А нова влада, спекулюючи ім"ям Майдану, робить те ж саме. Дякую журналістам за статтю, я побачив справжнє обличчя не тільки старої, а й нової влади....
15.05.2014, 20:20 176.241.128.*** Підозрювач
От читав я якось севастопільський форум.. Теми є різні... найбільше мене обурила тема, де кримчанам, які є членами чи прихильниками партії "Свобода" та "Правий сектор" закидали сепаратизм, бажали їх "вичистити" з лав порядних людей та звільнити з роботи, бажали їм здохнути. Єдина причина - саме приналежність чи схильність до певної партії. Я тоді ще подумав, що відсутність права приналежності до будь-якої партії, така грубість, нелюдські заяви, що когось треба вичистити, вигнати - це чисто проблема Криму, що в нас, де є стільки розвинутих та адекватних людей, такого просто не може бути. І тут вчора читаю цю тему, читаю фрази про те, що регіонали мають здохнути як собаки, читаю заклики до чистки... Правда, чогось сьогодні ці коментарі підчистили... Але в мене з пам`яттю все добре, тай прінтскрін старий добрий є - я зробив копію, щоб порівняти з кримсько-проросійським форумом. Фрази ті самі, що в Криму, що й в наших "нових демократів". Я дійсно підозрював, а тепер і впевнився, що політизовані люди кругом однакові. І тепер бачу, кого підтримува, стоячи місяць на Майдані. І бачу, к
14.05.2014, 18:42 46.201.10.*** цікаво знати
хто відповість, чи в цьому році при вступі ВИШ має право вимагати гроші на благодійний внесок у батьків абітурієнта? якщо так, то скиньте посилання хоча б якогось законодавчого акту...
13.05.2014, 21:31 94.248.67.*** студентський лідер
Шантаж, погрози, страх, який сіє серед студентів і викладачів станкевич (пишу з малої літери, бо великої він не варт), це ще квіточки у порівнянні з його "моральними якостями". В коледжі знають всі про це, тільки він розправляється з тими, хто неи мовчить. Не в шию його, а за грати.
13.05.2014, 09:11 194.44.94.*** вка
Станкевича гнати з коледжу і всіх прихвостнів регіоналів !!!
13.05.2014, 06:36 46.175.148.*** Володимиру
PS Навіть за радянських часів, які ми критикуємо, державних управлінців починали готувати ще з піонерської організації. Управлінці формувалися досконалі, але, на жаль, деморалізовані. До слова, це наша біда, що вони на зорі незалежності вони очолили владу ( інших не було). Лукрецій писав:"Ніщо не виникає з нічого..." Успішний менеджер на порожньому місці швидше за все не "дозріє". Вибачте за сумбурність. Як дозволяють умови.
13.05.2014, 06:23 46.175.148.*** Володимиру
Спонукаєте до дискусії-продовжу. Але зупинюся лише на окремих моментах, на скільки можливо в рамках коментаря Те, про що ви пишете може мати місце, швидше як виняток, а не загально прийняті тенденції. Зауважу, що йдеться про країни пострадянського простору, тому що тут свої особливості. Пишете"вчіть біографії успішних керівників і бізнесменів", Що тут вчити? В переважної більшості із них: стартовий капітал - наслідок роздержавлення та "прихватизації", Риси бізнесу -"тіньва економіка", "чорний нал", корумповані схеми, тощо За інших умов - "середнячки" на виживання. Пишете:" Може ви знаєте де навчають на Президента, міського голову, голову ОДА???" Є ф-ти, кафедри держ. упр. Та ( через те й "маємо те, що маємо") в перважній більшості - це випадкові люди ( така й влада). Зважте, навіть на посаду президента потрібно мати не успішний управлінський досвід та здорову психіку, а заставу.
12.05.2014, 22:34 91.124.35.*** світлані
:)))про смерть Брєжнєва,я дізнався між парами,бувши студентом ,вже не першого курсу,і ні разу не задумувався про пристосування до влади,яка не раз після того змінювались:))А,судячи як Ви написали Бог,то очевидно, тема 30 срібників для Вас дуже близька,при будь-якій владі:))))))))))))
12.05.2014, 18:36 77.123.52.*** ігор
А навіщо пристосовуватись до влади чесній людині,простому викладачу,який сумлінно виконує свою повсякденну роботу.Пристосовуються Станкевичі,Сороки,до речі обидва без педстажу.Різниця між ними:один бувший ректор президент без педагогічного стажу, інший директор технікуму і обидва незаконно поставлені калічити педагогічні колективи та збирати побори під виглядом благодійних внесків.
12.05.2014, 16:45 77.123.86.*** світлана
95.135.63 А ви не пристосувались до цієїї влади?На відміну від Вас я бачила вже не одну владу,дай бог щоб ви з своєю великою гідністю були потрібні владі.ЧИ НАДОВГО???
12.05.2014, 16:40 213.174.12.*** Володимир
Продовжу: Для того, щоб збивати з батьків студентів "внески" треба мати не голову на плечах, а просто нахабність. А поміняти статус коледжу в корумпованій країні, де рулять твої однопартійці - теж не потребує нічого визначного. Водночас, пан Станкевич дуже хитра людина, як я подивлюся. І це не комплімент.
12.05.2014, 16:38 213.174.12.*** Володимир
Без голослівності - ще раз: для хорошого торговця немає різниці чим торгувати, бо закони торгівлі спільні. Для хорошого будівельника немає різниці що будувати і в яких саме умовах, бо закони будівництва однакові (будівельник багатоповерхівок через пару місяців засвоїть мостобудування чи будування аєродромів). Все залежить тільки від бажання і наявних ресурсів. Теж саме в менеджера. І це не просто моя думка - вчіть біографії успішних керівників і бізнесменів, зокрема й в Україні. Полистайте підшивки старих (докурченківських) Форбсів. А спеціалізація існує для того, щоб не перевчатися (комусь для цього треба місяць, комусь пів року-рік - залежно від спеціалізації та здібностей людини). Може ви знаєте де навчають на Президента, міського голову, голову ОДА??? Чи вважаєте, що людина, яка має ступінь магістра державного управління автоматично є хорошим управлінцем? Щодо Станкевича - я не вважаю його успішним управлінцем.
12.05.2014, 13:51 77.123.86.***
12.05.2014, 12:30 95.135.63.*** світлані
так,влада змінилася,а люди ,що прислужували і лизали попередній-ні....тоді,в чому цимес того,що назвали *революцією гідності*???але,очевидно для Вас Світлано, гідність-пустий звук,на відміну від здатності пристосовуватись до будь-якої влади..
12.05.2014, 12:26 95.135.63.*** сттукачу і небайдужому студенту
крім якостей ,що ти собі приписав,ти ще і дуже недалека особа..
12.05.2014, 11:40 46.175.148.*** Володимиру
PS Приклад "компетентності" менеджера - відкрите голосування в коледжі. Я не думаю, що це був обхід закону. Це було просто його незнання....
12.05.2014, 10:47 46.175.148.*** Володимиру
Приклад хірурга-менеджера, наведений, щоб підсилити розуміння вузької спеціалізації і розуміння того, що нюанси різних специфік навіть розумна людина опанує не досить швидко.Не забуваймо, що одним із законів менеджменту є Закон спеціалізації управління, який передбачає розподіл управлінської діяльності на засадах застосування конкретних функцій менеджменту і таких категорій, як повноваження, КОМПЕТЕНТНІСТЬ, відповідальність тощо. Не випадково ж існує менеджмент в сфері туризму, соціальній сфері, тощо. А якщо для хорошого торговця не має різниці що продавати, то не дивуймося, коли нас обдурять і "впарять лажу" з чистою совістю, бо є лише одну мета: продати, а не задовольнити потреби споживача.
12.05.2014, 10:21 213.174.12.*** Володимир
Для 46.175.148.*** - про хірурга-менеджера - керівник - менеджер. До чого тут хірург??? Менеджер - це професія. Як для хорошого торговця не має різниці що продавати, так і для хорошого менеджера немає в принципі різниці яким закладом керувати. Закони менеджменту одні, а нюанси різних специфік розумна людина опанує досить швидко.
12.05.2014, 09:29 77.123.86.*** світлана
Відбувається справжня травля людини. Влада міняється, а все залишається по-старому.Людина, яка пише брехню і гадості не боїться божого суду. Але існує закон "бумерангу".Перед тим як писати треба думати...
12.05.2014, 08:09 46.175.148.*** Cтуденту
Пояснюю сенс звільняти регіоналів. У 90% вступ до ПР(провладної партії) мав під собою далеко не ідеологічне підгрунтя. Це був шлях до кар"єри осіб, які без ції "підтримки" завдяки особистим якостям просто не могли б відбутися. Якщо не має грошей на хабарі, і спеціаліст ти "слабенький", вступай в ПР і тобі кругом "зелене світло" Як правило, ці люди, як морально так і фахово є "ніякі". Тому їх відхід шкоди великої не принесе, особливо в педагогічних колективах.
12.05.2014, 07:04 77.123.52.*** ІГОР
НЕБАЙДУЖОМУ. ЯКІ СТУДЕТИ ПРОТИ ЗВІЛЬНЕННЯ СТАНКЕВИЧА? ІХ ХТОСЬ ПИТАВ?ЦЕ НАПЕВНО ТА КУПКА ЯКИХ ПІДБУРЮЄ ЙОГО ДОЧКА ІРИНА,ТА КОХАНКА-ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА О.В.МІРОШНІЧЕНКО,ЦЕ ВОНА ІХ ЗБИРАЄ І ГОВОРИТЬ,ЩО ТРЕБА РОБИТИ.ПОВНА НЕПОРЯДНІСТЬ ЛЮБИМИ МЕТОДАМИ ХОЧУТЬ ЗАЛИШИТИСЬ ПРИ ВЛАДІ.ЧОГО ВАРТІ ОДИ СТАНКЕВИЧА НА АДРЕСУ СОРОКИ,ЯКИЙ ВІН ЧУДОВИЙ ГОСПОДАРНИК,ЧЕСНА ЛЮДИНА І Т.Д ПОТРІБНО ВІДРОБЛЯТИ ДИВІДЕНТИ.ГНАТИ ЙОГО В ШИЮ І ПОТРІБНО ЗВІЛЬНЯТИ ТАКИХ"ЦІННИХ"КАДРІВ,ЩОБ НЕ ЛИХОМОНИЛО КОЛЕКТИВ.
12.05.2014, 06:54 46.201.47.*** Підримайте
Шановна громада потрібна Ваша підтримка хто небайдужий то приєднатися до пікетування УМВС у Рівному з метою блокування призначення на посаду очільника обласної міліції М. Щирука. Маємо не допустити призначення людини, яку не сприймає громада Рівного. Закликаємо всіх підтримати пікет. ПРИХОДЬТЕ 9:30 В ПОНЕДІЛОК, 12 ТРАВНЯ, ДО ПРИМІЩЕННЯ УМВС УКРАЇНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВУЛ. ХВИЛЬОВОГО, 2
12.05.2014, 01:35 46.164.169.*** Наталія
Стандартною є ситуація із так званими регіоналами (апріорі вони бувшими не бувають) та їх прихвостнями: Кривко (той, що чоловік Богатирчук, яка зараз буде продовжувати розробляти свою карєру) виявляється хоче керувати футболом, Шершун став головою профспілки (одразу потрібно виходити з профспілки), а тепер Станкевич. А далі буде, якщо допустимо. Як викладач, хочу сказати, що керувати навчальним закладом повинен перш за усе педагог із менеджерськими здібностями. Уже було сороччя, яке фактично ще трохи і могло знищити серйозний виш. Представники ПР - це аморальні, безпринципні аферисти.
11.05.2014, 23:15 37.53.251.*** НЕБАЙДУЖИЙ
СТУДЕНТИ ПРОТИ ЗВІЛЬНЕННЯ СТАНКЕВИЧА!
11.05.2014, 23:14 37.53.251.*** Студент
роз`ясніть,будь ласка,сенс звільняти всіх регіоналів? якщо людина чудово справляється з роботою,то навіщо? думайте,перед тим як писати.
11.05.2014, 23:11 37.53.251.*** Інформатор
А ще в нього є рахунок в Швейцарському банку,сьома модель БМВ і взагалі він агент "Массаду", МІ-6 і ФСБ.
11.05.2014, 18:37 195.114.141.*** Небайдужий
Шановний вікторе Степановичу! Якщо ви прийшли на керівну посаду - то ваш обов`язок - звільними усіх старих кадрів, які є представниками партії регіонів. Сорока призначив Станкевича, це його довірена особа, це усім відомо. То чому ж ви дозволяєте йому і надалі працювати в коледжі, якщо викладацього досвіду у нього нема і відповідним вимогам він не відповідає????Веде себе, як сепаратист - хочу вилучити коледж зі структури НУВГП! Шантажує вас: або він є керівником, або коледж вийде зі складу НУВГП! Як він сміє таке робити цей пан Сталін! Невже нема достойного кондидата наук, який здатен керувати коледжом!! Зробіть щось, бо колектив коледжу заляканий! Проявіть себе! Видаліть із вузу та коледжів все, що пов`язане із Сорокою М.П.!!!
11.05.2014, 15:32 77.123.52.*** Ігор
Пане Володимире,власне про це і мова "купівля" дисертацій і посад в ВИШах,стало правилом.І з цим горе-директором регіоналом доля грає злий жарт тільки із-за того,що він нічого робити не вміє і не хоче.З таким успіхом його дружки могли поставити директором пивзаводу,сауни,головним лікарем,а що на іх думку профі не потрібен головне,щоб був іхній і прислужував добре.У цьому і весь трагізм ситуаціі.А щодо європейськоі практики то вона таких Станкевичів не стосується у них своя практика і теорія:хабарі,побори та залякування людей.
11.05.2014, 08:55 46.175.148.*** 111
Шановний Ігоре, право студентом обирати викладача - це європейська практика, а не "привід", даний студентові. Хто платить гроші, той і музику замовляє. І це, як на мене, нормально. Бо стало б стимулом для професійного зростання, а не "купівлі, дисертацій. Вища школа очистилася б від невігластва.
11.05.2014, 08:34 77.123.52.*** Ігор
P.S.На рахунок ,що студент є головним у навчальному процесі.Воно так і мусить бути,Йому не потрібно вибирати викладачів,викладачі не мусять давати привід.Я маю на увазі,що справа студента вчитись,а викладача вчити професійно давати знання.І до керівництва ВИШами мусять приходити порядні люди,а не за партійною квотою.Як би регіонали не поставили Станкевича,то по виборам директора технікуму він директором не став.Скажу більше його і до виборів не допустили б,доречі це і було в той час грубим порушенням.Як можна було поставити людину без відповідного фахового стажу керувати навчальним закладом і не питаючи думку колективу.А колектив напевно був проти.Але хто тоді рахувався з людьми.
11.05.2014, 08:27 46.175.148.*** 111
"В області не стріляють відносно спокійно, чому досі працюють корупційні схеми в університеті, чому не відновлена справедливість відносно викладацького складу?" Проблема в Вишій школі є системна і ілюзорно думати, що її можна вирішити одним помахом руки. "Насіялося" як маку внз. Знищено профтехосвіту - одні лише університети і академії. Та можливості і бажання там вчитися, в силу і об"єктивних причин, стає катастрофічно меншій кількості потенційних абітурієнтів. Скорочення штату і навантаження. Чи буде, як ви кажете громада, за таких умов "воювати"? Переважна більшість - не самогубці. А тут ще й замість вчених, особливо старої школи, "менеджерам" треба дати роботу... Ось тут, як на мене, треба розібратися.
11.05.2014, 08:19 77.123.52.*** Ігор
Повністю погоджуюсь з вами.Надіюсь,що справа Станкевича дасть початок очищення навчальних закладів від регіональноі наволочі.
10.05.2014, 23:33 78.111.187.*** Вася
Пограбували воднік тепер рвуть на шматки, нові "керманичі" нічим не кращі за старих "сорківців", дорвались до влади, а що робити досі не знають. Основна вимога від громади, яка "шановні керманичі" привела вас до влади була очищення від регіоналівської наволочі та притягнення до відповідальності "команди сороки", пройшло майже пів року що ви зробили за цей час ? В області не стріляють відносно спокійно, чому досі працюють корупційні схеми в університеті, чому не відновлена справедливість відносно викладацького складу?
10.05.2014, 22:41 46.175.148.*** 111
Ігоре, якщо у ВНЗ України головним стане студент і буде обирати собі викладача, то дуже багато кандидатів наук, особливо останніх часів незалежності, просто залишаться без роботи. Бо спілкуватися зі студентом прийдеться безпосередньо, а не невідриваючи очей, в кращому випадку, від власного конспекту.
10.05.2014, 19:51 77.123.52.*** Ігор
Володимиру. Ви все вірно підмітили: у навчальних закладах головним є студент,а тут головний Станкевич,який зеленого поняття не має про навчальний процес.А як людина може бути професіоналом в педагогіці не маючи мінімального педагогічного стажу.В даному випадку всі аргументи на обличчя.
10.05.2014, 19:01 46.175.148.*** Володимиру
PS Я жодного відношення не маю до цього вузу, просто висловлюю своє бачення зі сторони , виходячи з інформації вашого сайту. А що на людині зійшовся клином білий світ і не має в такому закладі як "водник" людини, яка б поєднувала в собі всі логічно необхідні якості? Буря в склянці води і не більше. Хоча мені здається, що в них це вже стиль життя.
10.05.2014, 18:44 46.175.148.*** Володимиру
Нічим не можна займатися без матеріальної бази. Практика вибору студентом диференційованого навчання а також викладача є і в Європі. Але не варто пересмикувати поняття стосовно керівництва. Мова, по-перше, не йде про науковий ступінь, а про практику викладання. Хто сказав, що той бізнесмен її не мав? Крім того є люди, які від Бога, мають природній талант в багатьох сферах. Це, як виняток. А ми говоримо про загально прийнятні норми. Чи хтось хотів би, що його оперував хірург-менджер? Я є радикальним прихильникком того, що якісно роботу може виконати лише професіонал.
10.05.2014, 18:22 213.174.12.*** Володимир
Організацією навчального процесу можна займатися лише після того, коли є достатня матеріальна база. Такі речі можна покласти на заступника. Каха Бендукідзе не має наукових ступенів і т.д. Він бізнесмен і організував найкращий за рейтингами ВНЗ в Грузії!!! І в його ВНЗ головним є студент! Якщо студентам потрібно більше годин з одного предмету, а менше з іншого - вони це можуть поміняти.
10.05.2014, 17:12 77.123.52.*** Ігор
Але Станкевич не менаджер і не викладач судячи з того,що не має педстажу.То навіщо ВИШУ партійний функціонер партіі регіонів?Тим більше,що і був поставлений владою до керівництва технікумом без конкурсу з усіма порушеннями закону.Берташу потрібно було б його працевлаштувати звичайним викладачем і через 5 років міг би брати участь у виборах.А тут у технікумі він себе проатестував на методиста.Повне свавілля та безнаказаність.Робіть висновки.
10.05.2014, 16:44 46.175.148.*** Володимиру
Вікіпедія:"Керівни́к, також Мéнеджер – найманий робітник, зайнятий ПРОФЕСІЙНОЮ організаторською діяльністю в органах керування підприємства, фірми, установи, наділений суб`єктом власності визначеними повноваженнями." Головна функція навчального закладу: забезпечити організацію НАВЧАЛЬНОГО процесу, а не лише мат. стану. Як може зробити це людина, яка не знає процесу, бо ніколи не викладала. Яка уяви не має чим, скажімо типова програма відрізнється від навчальної. Як вона буде себе почувати на нарадах, коли будуть розглядатися питання по суті? Саме, виходячи із вище сказаного, основний голос мають мати викладачі як головний суб"єкт організації навчального процесу.
10.05.2014, 15:46 213.174.12.*** Володимир
Думаю, що причина дуже проста. Із законодавства й справді слід викинути норму, що керівник закладу має бути викладачем - мати викладацький стаж - це абсурд!. Він має бути МЕНЕДЖЕРОМ. Прийшов замість викладача менеджер і відразу матеріальний стан покращився. АЛЕ! 1) Не можна покращувати матеріальний стан через порушення прав інших і збивання коштів! 2) Не можна залишати на посаді людину, яка не один раз себе дискредитувала негідною поведінкою! А тоді провести відкритий і прозорий конкурс і найняти нормального менеджера, який зробить ще більше для закладу. І всі будуть задоволені. Але в законодавство слід внести ще й інші зміни. В мене питання - чому основний голос у викладачів??? Це всеодно, що проводити опитування яким має бути магазин і яким мають бути товари серед продавців, а не серед споживачів. Радянська система чомусь вбила в голову тезу, що у ВНЗ головний викладач. Це абсурд!

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору