РІВНЕНЩИНА

Нардеп з Волині покинув фракцію «УДАРу»

13.05.2014, 14:00      Хроніки Любарта      Переглядів: 1328

Народний депутат Юрій Савчук написав заяву про вихід із депутатської фракції «УДАР» у Верховній Раді. На пленарному засіданні у вівторок, 13 травня, її зачитав спікер Олександр Турчинов.

Сам Юрій Савчук каже, що до такого кроку його спонукало декілька чинників. Один з них, за словами депутата, – пасивна законотворча діяльність фракції, - пише газета «Хроніки Любарта».

«Духовні цінності, за які стояв Майдан, не відстоюються фракцією», – заявив Юрій Савчук.

Також він нарікає на те, що партія несе відповідальність за революційні події, але активно у владу не пішла і зараз виконує роль статиста.

Савчук заявив, що він вийшов лише з фракції, але й надалі залишатиметься головою волинського осередку УДАРу.

За його словами, він не змінює своєї політичної позиції та працюватиме у Верховній Раді в якості позафракційного депутата, не приєднуючись до жодних груп чи фракцій.

Також він заявив про свою послідовність підтримки Петра Порошенка як кандидата в президенти України.

Нагадаємо, УДАР підтримав на виборах президента кандидатуру Петра Порошенка. Натомість Порошенко заявив про підтримку Віталія Кличка на виборах мера столиці.

Лучанин Юрій Савчук був обраний народним депутатом за списками політичної партії УДАР під №27.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

13.05.2014, 14:45 213.174.12.*** Володимир
Якась дивна позиція, щось цей нардеп недоговорює. Посаду хотів?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору