РІВНЕНЩИНА

Голова облради обіцяє захистити від кримінальної відповідальності рівненчан, причетних до підпалу автівок через бурштин

13.05.2014, 17:21      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1738

Михайло Кириллов каже, що не допустить «кримінального переслідування мешканців Сарненського району, які були змушені захищатися від озброєних нападників». Очевидно,мається на увазі підпал машин. Фото Романа Захарчука

«Події в Сарненському районі переконали мене в необхідності вжиття негайних заходів із забезпечення безпеки мешканців області та додаткової охорони природних ресурсів Рівненщини. Гіркий досвід доводить, що певні особи готові на все заради досягнення своїх меркантильних цілей. У той же час, я змушений констатувати низький рівень дієздатності правоохоронних органів, ефективна робота яких дозволила б запобігти виникненню подібної ситуації.»

Про це йдеться в повідомленні голови Рівненської облради Михайла Кириллова.

«Перш за все, я прошу вибачення у мешканців північних районів, які стали невільними учасниками жорстоких подій навколо  природних багатств краю. Як голова Рівненської обласної ради, я зроблю все можливе щоб забезпечити їхню безпеку та правопорядок в регіоні. З цією метою, доки не буде налагоджено нормальну роботу правоохоронних органів, за дотриманням правопорядку в районах області додатково слідкуватимуть учасники громадських формувань, які неодноразово доводили свою ефективність під час Революції Гідності.» - пише Михайло Кириллов.

Голова облради зазначає, що всі організатори та виконавці спроби  захоплення контролю над видобутком бурштину у Сарненському районі мають бути виявлені та притягнені до відповідальності.

14 травня відбудеться позачергова сесія Рівненської обласної ради, під час якої буде ухвалено звернення до Верховної  Ради з вимогою узаконити видобуток бурштину та забезпечити права та гарантії для місцевого населення.

«Я не допущу кримінального переслідування мешканців Сарненського району, які були змушені захищатися від озброєних нападників. Змушений констатувати, що організатори конфлікту вже розпочали кампанію з перекручування фактів задля того, щоб перекласти вину за скоєне на місцевих мешканців. Цього не можна допустити. Рівненщина вже неодноразово доводила, що здатна відстояти своїх земляків. Я переконаний, що і цього разу спільними зусиллями нам вдасться вирішити проблему та не допустити її повторення у майбутньому.» - запевняє Михайло Кириллов.

Нагадуємо, наразі через перестрілку на Сарненщині відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 115 (умисне вбивство), а також за частиною 1 статті 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) (обурені місцеві жителі підпалили чотири автомобілі, на яких приїхали озброєні чоловіки та десять машин розтрощили- ред.), та частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору