РІВНЕНЩИНА

Рівняни заблокували трасу Київ-Чоп і вимагають від начальника міліції заяви про звільнення

15.05.2014, 13:25      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2339

Рівняни блокують рух транспорту. Пропускають по кілька автівок, щоб зменшити напругу

Близько півсотні рівнян блокують рух транспорту на трасі Київ-Чоп неподалік рівненського зоопарку з вимогою, щоб новопризначений начальник УМВС у Рівненській області Микола Щирук написав заяву про звільнення. 

До протестувальників приїхав і сам керівник обласної міліції. 

Микола Щирук приїхав до протестувальників, однак порозумінн з ними не знайшов

Між ними триває суперечка. Протестувальники вимагають, щоб він подав у відставку. Натомість, Микола Щирук каже, що його офіційно призначили на цю посаду і він виконуватиме цю роботу. 

- Ми хочемо, щоб нас почули в міністерстві, - пояснює причини блокування активістка рівненської "Жіночої сотні" Ніна Скиба. - Бо на наші звернення там не реагують. Можливо, тепер зреагують. Громада вже більше двох місяців протидіє призначенню Миколи Щирука на посаду начальника міліції.

Протестувальники готові перекривати трасу до приїзду представників МВС, щоб вирішити ситуацію. Проте, інколи протестувальники все ж по кілька машин пропускають. 

Активісти скандують «Ганьба!» та співають пісеньку про Щирука, закінчуючи її словами "Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла!".


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

18.05.2014, 16:25 176.241.128.*** Свідок
А причому тут люди, які їздять по трасі? Хто хоче звільнити когось в Рівному - робіть пікети в Рівному. По трасі їздять люди, які працюють - і далекобійники, і підприємці, і ще багато людей у своїх справах. Якщо протестувальники хочуть допомогти країні - є багато способів: Слов`янськ, Маріуполь, Донецьк. Отам можна показати своє бажання діяти. А ходити по місту і протестувати, бо якійсь групі людей хтось не подобається - тут багато сміливості не треба.
15.05.2014, 22:31 193.41.186.*** до Скиба
це про якого миколу? "керивника" москалика? То може яниковича повернути в президентсво?
15.05.2014, 17:55 2.95.226.*** Нинка Скиба
Микола-наш керивник!
15.05.2014, 15:31 213.174.12.*** Володимир
Для Юрка - Багато цих Рівнян захищали рівненську землю ще коли її захопив регіонал власник Ліону і на Пагорбі слави також був і Автомайдан і Бойовий молот і частина інших.
15.05.2014, 14:48 95.135.68.*** Юрко
Навіщо узагальнювати- "рівняни"??? Цих рівнян не було на Пагорбі Слави, коли нищились зелені насадження і захоплювалась земля громади. Пишіть так як є: півсотні представників Автомайдану і Правого сектора. Нехай до вечора побавляться. А ввечері їм далекобійники "вламають" і розбіжаться.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору