РІВНЕНЩИНА

Юхименко і Берташ відповіли на звинувачення в «кришуванні» бурштину (ВІДЕО)

15.05.2014, 13:40      Володимир Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 4651

Василя Берташа (по центру) та Анатолія Юхименка (третій зліва) як колишніх керівників Рівненської ОДА, звинувачують у приході в область фірм, які займалися злочинною діяльністю з видобутку бурштину, а потім підняли зброю на місцевих селян-бурштинщиків

Депутат Рівнеради, екс-голова Рівненської ОДА Василь Берташ і депутат Рівнеради, екс-заступник голови Рівненської ОДА Анатолій Юхименко зреагували на звинувачення в «кришуванні» бурштину.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Сарненські бурштинщики назвали прізвища тих, хто «кришує» бурштин (ВІДЕО)

Василь Берташ сказав, що якщо він причетний, то хай його Бог покарає, а також привів директора мисливського господарства на якому нібито проживали нападники на клесівських селян. Директор запевняв, що люди на позашляховиках в мисливському господарстві не проживали. На це бурштинщики і селяни з Клесова, які були в залі облради, вигукнули йому – «брехун!».

А Анатолій Юхименко замість наведення доводів ухилився: «вішайте на мене все, що трапилося за 23 роки незалежності».

Нагадаємо, що зять Анатолія Юхименка Олег Назарук очолював і досі очолює відділ боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Рівненській області. Йому теж бурштинщики закидають «кришування» фірм, які нелегально видобували бурштин на Поліссі.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

01.05.2015, 00:35 77.123.15.*** Свобода
...зять Анатолія Юхименка Олег Назарук очолював і досі очолює відділ боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Рівненській області... яка його подальша доля? вже довели, що він займався(займається?) кришуванням незаконного видобутку бурштину?
15.05.2014, 14:06 91.124.194.*** Анвар
На фото слева счастливый господин Мусевич. С чем то поздравляет господ?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору