РІВНЕНЩИНА

Волинські самооборонівці виявили точки незаконного видобутку бурштину і спіймали зловмисників (ВІДЕО)

20.05.2014, 14:25      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2445

Упродовж останнього тижня бойова референтура Волинської Самооборони Майдану здійснила дві операції спільно із оперативними працівниками Управління МВС у Волинській області.

Про це повідомив координатор Волинської Самооборони Майдану Андрій Хведчак, інформують в організації.

Об`єктом операції був незаконний видобуток бурштину у волинських лісах. Було задіяно близько 40 представників Волинської Самооборони Майдану та працівників правоохоронних органів. У результаті операцій було вилучено кілька водяних помп, які працювали на базі авто ГАЗ 66. Також було затримано й безпосередньо п’ять зловмисників. Після перевірки їх документів, виявилося, що це мешканці Рівненської, Львівської та Закарпатської областей. Був один волинянин. Поза усіма намаганнями зловмисників втекти з місця пригоди, самооборонівці не дали їм цього здійснити.

Затримані групи правопорушників були передані працівникам міліції для відповідного оформлення.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору