РІВНЕНЩИНА

Під стінами Рівненської ОДА міліція «шмонала» буртиношукачів

21.05.2014, 20:20      vse.rv.ua      Переглядів: 1567

Фото сайту ВСЕ 

Бажання добитися справедливості та чесних умов видобутку бурштину вже вилазить боком мешканцям Сарненщини. Після сьогоднішної прес-конференції з нардепом Миколою Кучеруком міліція заходилась перевіряти бурштиношукачів прямо під стінами Рівненської ОДА. За "наводкою" підлеглі Миколи Щирука шукали в машині сарненчан зборою. І знайшли. Щоправда легальну. 

О 15:30 біля Рівненської облдержадміністрації у автомобілі, на якому приїхали бурштинокопачі з Клесова на прес-конференцію, міліціонери виявили дві помпові рушниці. Причому міліція знала, що шукала. Їм повідомили, що саме в машині бурштиношукачів має бути зброя. На місце події виїхала слідчо-оперативна група та складали протокол про виявлене порушення, адже як повідомили правоохоронці зброя не була поставлена на облік, пише сайт ВСЕ.

- Ви отримали дозвіл на зброю 19 квітня і він дійсний до 19 липня 2014 року. Зброя була придбана 4 травня. Як зазначається на чеку, придбана зброя реєструється у десятиденний терміну з моменту придбання, по закінченню терміну підлягає поверненню по місцю видачі. До 14 травня ця зброя не була поставлена на облік, – пояснив інспектор з дозвільної служби.- Це адміністративне правопорушення, після сплати штрафу людина забирає зброюі їде місцю купівлю зброї.

На місце події також приїхав народний депутат Микола Кучерук, який був із цими бурштинокопачами на прес-конференції: 

- Ці люди були на прес-конференції, де заявили що не допустять незаконного видобутку бурштину. Зараз ніби то зявилась нова криша, ці хлопці виступають за те, щоб легально видобувати бурштин. Це все що зараз відбувається – це тиск на неугодних системі.

Працівники міліції сказали, що їм повідомили у міську чергову частину, що слідчо-оперативна група повинна поїхати до адміністрації, що тут є факт незаконного носіння зброї.  Слідчий має прийняти рішення чи буде порушення кваліфіковане як адміністративне. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору