РІВНЕНЩИНА

Суддя у Луцьку вирішив не арештовувати 90 тисяч пляшок контрафактної горілки, яку виявили активісти (ФОТО, ВІДЕО)

20.06.2014, 14:00      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1470

Фото та відео прес-служби Самооборони Майдану Волині 

У четвер, 19 червня, відбулося два судових засідання з розгляду клопотань старшого слідчого податкової міліції Руслана Байкевича про арешт алкогольної контрафактної продукції, яка належить ТОВ «Міжрегіональні ресурси».

У першому випадку слідчий клопотав у арешті трьох пляшок горілки «Нове полісся», яку реалізовують у магазинах Волині з метою проведення експертизи продукту, який був виявлений під час обшуку, - інформують в прес-службі Самооборони Майдану Волині.

Сторона відповідача ТОВ «Міжрегіональні ресурси», адвокат Роман Сидорук, заперечив відеозйомку засідання, мотивуючи позицію тим, що на суді може звучати комерційна таємниця. Суддя Олег Ющук таке прохання задовільнив. Під час розгляду клопотання Ющук придирався до опису процедур обшуку. Зокрема, довго обговорював те, чому в адресі обшуку вказаний не «провулок», як це є насправді, а «вулиця» Ватутіна у місті Ковелі. Двічі Ющук виходив у нарадчу кімнату проте таки прийняв рішення арештувати конфісковані пляшки.

У другому клопотанні слідчий просив дозволу арештувати уже набагато більше продукції. Загалом було вилучено більше 96 845 пляшок горілки «Нове полісся» на чотирьох складах за адресами:

1. Володимир-Волинський, вул. 20 липня, 89;

2. Володимир-Волинський Привокзальна, 48;

3. Рівне вул. Хмельницька, 20

4. м. Луцьк, вул. Лідавська, 4, офіс ТОВ «Міжрегіональні ресурси»

Слідчий заявив, що марка горілки є підробленою, рецептура даного продукту Міністерством аграрної політики не видавалася, а тому вказаний продукт не підлягає реалізації на території України, і незаконно розповсюджується.

Щоправда, обшук був проведений 16 червня, а клопотання про арешт було подане аж 19 червня. (Клопотання мало бути подане не пізніше, ніж наступного дня, тобто 17 червня). Слідчий Байкевич довів до відома суддю, що обсяг роботи був великий, і вкластися у один день було просто неможливо для подання клопотання. Керуючись КПК слідчий, зазначив що це поважна причина для продовження терміну подачі клопотання.

Після розгляду клопотання суддя Ющук ухвлив рішення не дозволяти слідчому накладати арешт на більше 96 тисяч незаконно виготовленої алкогольної продукції.

Сама ж горілка «Нове полісся», що викликала підозри і стала предметом кримінального провадження, була виявлена на прилавках магазинів в області активістами Самооборони Майдану Волині. Одразу після цього Відділ протидії корупції Самооборони звернувся із заявою до правоохоронних органів.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору