РІВНЕНЩИНА

Рівненська студентка, яка зняла на відео декана на місці пиятики, боїться за екзамени - що каже декан (ВІДЕО)

20.06.2014, 19:45      ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»      Переглядів: 15744

Декан Факультеут музичного мистецтва Станіслав Димченко в робочий час

Студентка факультету музичного мистецтва РДГУ, староста Настя Кутєпова, простоявши півгодини в очікувані під кабінетом декана, зрештою увійшла в кабінет. Вона хотіла покласти журнал групи на місце і стала свідком пиятики в робочий час. Не розгубилася і записала на відео, як її декан тікає від столу, який густо заставлений наїдками та з пляшкою алкоголю. Через кілька днів у Насті екзамен.

Деканат продовжив собі обід, щоб посвяткувати

Ось розповідь студентки 4 курсу Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ) Насті Кутєпової та її брата Іллі Кутєпова – аспіранта Національного університету водного господарства та природокористування.

Старосту Настю Кутєпову обурило ставлення деканату до студентів і протиправна поведінка декана. А наразі вона може постраждати від кругової поруки викладачів та адміністрації університету

«17 червня, Настя прийшла в деканат здавати журнал. На деканаті вивіска - обід з 13:00 до 14:00, під деканатом черга студентів... Чекали до 14:30, почали стукати в двері. Спочатку ніхто не відчиняв, пізніше двері відчинила секретар декана Світлана Кулігіна, на вигляд вона була в нетверезому стані. Зайшовши до кабінету декана, а потім Настя відчинила двері до іншого, спареного кабінету, щоб покласти туди журнал групи.

– Секретарка крикнула, Настя, не треба! Але я відчинила двері і побачила за столом декана. На столі стоїть коньяк і якась закуска, декан не тверезий. В робочий час. Під кабінетом були ще четверо людей, які можуть засвідчити цю подію, – каже студентка.

Настя зняла на телефон його оперативну втечу з кабінету:

Адміністрація планує все зам’яти?

Далі Настя та Ілля розповідають як вони разом ходили за справедливістю до ректорату:

«Відразу після інциденту я вирушив з сестрою до ректорату. Зустрілись з проректором з науково-педагогічної роботи Анатолієм Воробйовим.Він був вражений від побаченого відео, сказав, що будемо розбиратись, що це вже не вперше від декана, і що це перейшло всі межі. Також відео бачив і проректор заочної форми навчання Олександр Мосієвич. Воробйов відправив нас до директора Інституту мистецтв Степана Шевчука, який повторив слова проректора і додав, що це не перша скарга, але він не може нічого зробити, поки хтось із студентів не напише доповідну.

Доповідну ми згодні написати. Назначили зустріч на 18 червня. Сестра пішла сама. І проректор, і директор Інституту сиділи мовчки, ніхто з них не обурювався, відправили сестру до ректора Руслана Постоловського.

Ректор сказав, що на відео нічого такого немає, декана у п`яному стані не видно, і того, що він п`є під час робочого часу, теж немає. Всі хочуть це зам`яти. А в сестри 24 червня екзамен і серед екзаменаторів - декан факультету. Також серед викладачів, тобто підлеглих декана є його син Сергій Димченко.

Як виявилось пізніше, того дня – 17 червня – був день народження секретаря декана Світлани Кулігіної.

Тепер до нас доходять чутки, що деканат організував збір підписів серед студентів та викладачів, що Настя якась неадекватна».

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА зателефонувала ректору РДГУ Руслану Пустоловському, але він не зміг говорити, бо був на святкуванні ювілею, попросив зателефонувати завтра.

Декан дозволяє пити викладачам на робочому місці 

Ми також зателефонували і декану Факультету музичної творчості, заступнику директора Інституту мистецтв Станіславу Димченку. Далі - розмова із деканом. Говорив декан багато (стилістику мови збережено).

Заступник директора Інституту мистецтв РДГУ . Фото з відео РТБ

- Ви бачили на тому знімку у мене в руках рюмку? Ви бачили, що я пережовую піщу? Ви бачили в якому я стані? Я взагалі спиртне не вживаю. А те що вона доказує, що я був п’яний… Та студентка, яка з нею була, вона і в коментарях напише і подасть окремо на ім᾽я ректора, що вона не бачила в моїх очах не одного градуса алкоголю.

Це було день народження секретарши. В мене обідня перерва з 1-ї до 2-ї . Але я в 13.30 ще знаходився в директора Інституту мистецтв (моя посада – заступник). Повернувся на своє робоче місце десь в 13.30-13-40, тобто у мене на 40 хвилин почалася пізніше обідня перерва. Чай, кава, щось там, ви розумієте, цілий робочий день. Я заходжу десь за п᾽ятнадцять друга. А вона мені говорить, що у Світлани день народження, вона хоче трохи пригостити під час обідньої перерви. Я тільки сів, звонкі, там ще були двоє її колєг. Вони вийшли, я ще навіть не торкнувся до помідора чи огірка, не вживав алкоголь, не чіпав нічого, що на столі було. І вони виходять, і в цей час вона влітає… як вона знає, шо мене секретарша закрила в свойому кабінеті. І вона в той кабінет відкриває насильно, відштовхує секретаря і зразу вона мене знімає, що я сиджу один за столом. Я встав, кажу «Анастасія, боже-боже, хто-хто». І вийшов, я її не чіпав, я з нею не сварився. Я не знаю, яку мету вона переслідує.

- Але там видно, що більше половини пляшки порожньої.

- Більше половини було випито під час обідньої перерви. Ці три чоловіка, які були , які привітали секретаря. Видно, вона їх вгостила по 25 грам.

- Тобто викладачам дозволяється вживати спиртне під час роботи?

- Якщо в них після обіду немає навчального навантаження і людина запросила їх під час обідньої перерви, то вони, видно, будуть розраховувати на те, що вони по 20-по 30 грам…

- Кажуть, що деканат збирає підписи студентів та викладачів проти цієї студентки.

- Давайте не будемо говорити, що робить студентка і що робить деканат. Ви її запитали, яка у неї ціль і що вона має на меті? Вона в мене працювала студентським деканом. Це почалося ще два роки тому. Був випадок, що їй стеля впала на голову. Прийшла її мама, лякала, що мене посадить. Кажу, вибачте, я декан, займаюся навчально-виховним процесом. Є проректор по адміністративно-господарській роботі, комендант. Не знаю, чим це закінчилося.

Це фото з інциденту, про який каже декан, коли під час ремонту шмат штукатурки впав на студентку. За це так ніхто і не відповів, за словами батьків Насті

- Після того я з нею не мав жодної стички. Вона в мене була обрана, я підписував, студентським деканом. Вона закінчила сесію на відмінно, вона в мене відмінниця. Ось минулу сесію вона пропустила, кажуть, в неї серйозна хвороба.

- Тепер вона, видно, не готова на державний екзамен, бо вона багато пропустила і боїться, що я, як член комісії відіграватимуся, і вона може отримати задовільну оцінку. Я вам обіцяю , щоб не було ніяких ньюансів, я прийду, бо відповідаю за організацію державного іспиту, я піду, а голова комісії вирішуватиме об`єктивно,справедливо. Я навіть не буду приймати участь в обговоренні. А далі вона буде поступати в магістратуру. А там Станіслав Сергійович [Димчук]– теж голова атестаційної комісії. Чого вона мене боїться?

- Я людина, яка з 83-го року працює в деканаті. Маю 42 роки педагогічного стажу і 38 років стажу вищої школи. Ви запитайте чергових, за останні 20 років хто працює , чи я хоч один раз випивший чи із запахом виходив з робочого місця? Я взагалі не вживаю спиртні напої. Це вже я не знаю, чим це закінчиться. Скоро в туалет не можна буде сходити.

Юрист каже, що це підстава для звільнення

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА звернулася до юриста Олександра Бурмагіна з проханням оцінити ситуацію з юридичної точки зору, а саме в чому можна вбачати порушення і що робити студентці.

– Якщо мова про захист прав студента – тут широкий спектр можливих дій, - каже Олександр Бурмагін. - І звернення в адміністративному порядку до керівництва ВНЗ, Міністерства освіти зі скаргами, і звернення до суду, і можливість проведення громадських акцій. Якщо тільки про порушення трудової дисциплини, норм етики з боку викладача – це тільки звернення до керівництва ВНЗ, управлінь (міського, обласного) освіти та Міністерства освіти. Також, можна вивчити Статут ВНЗ і використати механізми самоврядування у ВНЗ, якщо вони там є справжні і дієві.

– Якщо викладачі чи адмінперсонал на робочому місці в робочий час розпивають спиртне, яке це може бути правопорушення?

–  Тут треба виходити з норм Кодексу законів про працю, законів «Про освіту» і «Про вищу освіту». Мова може йти про трудову дисципліну, етику викладача, порушення обовязків педагогичного працівника, які встановлено законодавством у сфері освіти. Поява на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп`яніння згідно п.7 ч.1 ст.40 КЗпП є підставою для звільнення з ініціативи власника або уповноваженого ним органу, - коментує юрист.

Настя, її друг Вадим, студент того ж факультету і батьки Насті кажуть, що сьогодні ж напишуть заяви ректору, щоб організувати комісію з перевірки цього та інших фактів правопорушень в деканаті, зокрема стосовно щорічного вимагання коштів на екзамени та вимагання продуктів і спиртного для організації для викладачів застілля після здачі екзамену. Також говорять про цілу низку інших зловживань в деканаті та інституті. Однак до комісії вони просять долучитися представників громадськості та журналістів.

Громадський активіст Євромайдану, голова МГО «Молодь-ДІЄ» Віталій Примак каже, що їхня організація готова долучитися до захисту прав студентки та інших студентів, які постраждали від поборів чи порушення їхніх прав викладачами чи адміністрацією.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ: Батько декан і син викладач РДГУ організовують тиск на студентів через відео про пиятику

Студенти рівненського університету відкрито свідчать про побори, заниження оцінок та тиск викладачів

Скандального декана факультету у Рівненському державному гуманітарному університеті зняли з посади


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

18.03.2015, 18:16 153.19.162.*** студентка
Сергій БАРВІК-КАРПАТСЬКИЙ ви навчалися в РДГУ давним давно, то як ви можете зараз хвалити цей тупий універ.
18.03.2015, 18:13 153.19.162.*** студентка
Навчалася в РДГУ 2 роки. І зрозуміла, шо знання там не дають. Викладачі там хабарники))))) І це не один чи два на кафедрі, А БІЛЬША ПОЛОВИНА. Можливо років 10 тому цей університет і був храмом наук, але зараз всі знають, щоб там твориться. Дівчина молодчина!!!!!!
02.09.2014, 18:21 46.173.127.*** викладач
цей вуз, зокрема пан Сингаївський ще й торгує ДИСЕРТАЦІЯМИ!!! Маємо факти
02.09.2014, 18:21 46.173.127.*** викладач
цей вуз, зокрема пан Сингаївський ще й торгує ДИСЕРТАЦІЯМИ!!! Маємо факти
21.07.2014, 21:35 194.42.196.*** Сергій БАРВІК-КАРПАТСЬКИЙ
Я просто в шоці від прочитаного та побаченого. Мене пригнічує стан сучасного мислення студентства. Яке нічого не досягши в цьому житті береться когось в чомусь звинувачувати. Кожен має починати з себе, а не хочеться, правда ж…. Як можна зневільовувати вуз в якому навчаєшся. Не подобається-не навчайся. А якщо вже навчаєшся, то будь добрий залишатися людиною а не скотиною!!! Заслужений артист України, старший викладач кафедри педагогіки музичної освіти та виконавського мистецтва Мукачівського державного університету Сергій Барвік-Карпатський, випускник 1985 року
21.07.2014, 21:34 194.42.196.*** Сергій БАРВІК-КАРПАТСЬКИЙ
Завжди з приємністю і хвилюванням згадую роки навчання в Рівненському державному Інституті культури, які стали для мене дороговказом у великий світ величної музики. Я завжди пам’ятаю своїх викладачів, які не тільки навчили мене фаху але й вплинули на мій світогляд. Я вдячний своєму викладачеві, професору кафедри народних інструментів Димченку Станіславу Сергійовичу. Його чесний шлях у житті, відданість мистецькій справі є прикладом для наслідування кожного студента!!! Я дякую своєму викладачеві за щоденну працю, за виховання талановитої молоді, добро та щирість його душі. Я просто в шоці від прочитаного та побаченого. Мене пригнічує стан сучасного мислення студентства. Яке нічого не досягши в цьому житті береться когось в чомусь звинувачувати. Кожен має починати з себе, а не хочеться, правда ж…. Як можна зневільовувати вуз в якому навчаєшся. Не подобається-не навчайся. А якщо вже навчаєшся, то будь добрий залишатися людиною а не скотиною!!! Заслужений артист України, старший викладач кафедри педагогіки музичної освіти та виконавського мистецтва Мукачівського державного ун
21.07.2014, 21:32 194.42.196.*** Сергій БАРВІК-КАРПАТСЬКИЙ
Завжди з приємністю і хвилюванням згадую роки навчання в Рівненському державному Інституті культури, які стали для мене дороговказом у великий світ величної музики. Я завжди пам’ятаю своїх викладачів, які не тільки навчили мене фаху але й вплинули на мій світогляд. Я вдячний своєму викладачеві, професору кафедри народних інструментів Димченку Станіславу Сергійовичу. Його чесний шлях у житті, відданість мистецькій справі є прикладом для наслідування кожного студента!!! Я дякую своєму викладачеві за щоденну працю, за виховання талановитої молоді, добро та щирість його душі. Я просто в шоці від прочитаного та побаченого. Мене пригнічує стан сучасного мислення студентства. Яке нічого не досягши в цьому житті береться когось в чомусь звинувачувати. Кожен має починати з себе, а не хочеться, правда ж…. Як можна зневільовувати вуз в якому навчаєшся. Не подобається-не навчайся. А якщо вже навчаєшся, то будь добрий залишатися людиною а не скотиною!!! Заслужений артист України, старший викладач кафедри педагогіки музичної освіти та виконавського мистецтва Мукачівського державного у
21.07.2014, 08:42 176.241.157.*** Не депутат
To Сашко Невже: "Я, Івашинюта Олександр (Сашко Невже), депутат Рівненської обласної ради виступаю гарантом чесності..." Александр, я бы на вашем месте не был бы столь категоричен. Миллионы людей возлагают свои надежды на Путина, а он, сука, вон что делает... Как говорил Станиславский:"Не верю!"
20.07.2014, 23:39 213.179.252.*** Автор
Є Дуже хороший і рішучий ректор!!!!! Він працював у НУВГП! Пішов звідти сам! Він з Києва взагалі! Доктор наук і заслужений діяч науки і техніки України! Ви би побачили як він в водному всіх на місце ставив!!! З інтернет провайдерами розбирався і звільняв тих хто брав хабарі! Це екс-ректор НУВГП Корецький Микола Христофорович! Запросіть у свій університет працювати Корецького М.Х. і поставте його ректором! Він в одну секунду на місце поставить цього декана і весь ваш РДГУ. Корецький М.Х. у водному звільняв за хабарі і інші правопорушення викладачів. Він би і у вас порядок зробив! Тут можете прочитати про пана Корецького М.Х. http://4vlada.com/rivne/22892 http://4vlada.com/rivne/31093 вікіпедія http://uk.wikipedia.org/wiki/Корецький_Микола_Христофорович
20.07.2014, 10:31 77.123.109.*** Сашко Невже
За роки мого навчання в університеті я переконався у його прагненні допомогти, порадити і спрямувати у вірному векторному напрямку всіх студентів, які звертаються за порадою. Мені особисто він дуже багато допоміг своїми практичними порадами та настановами за якими я звертався. Я впевнений в тому, що декан, як і будь – який керівник не може бути хорошим для всіх і всім подобатись. Він врешті-решт не долар. Я, Івашинюта Олександр (Сашко Невже), депутат Рівненської обласної ради виступаю гарантом чесності цієї людини з великої літери. Я переконаний в тому, що в наш складний час дуже просто облити брудом чесну, порядну людину. Мені соромно та огидно за сьогоднішніх студентів Інституту мистецтв, які так безпідставно несуть нісенітницю в бік людини, яка майже все своє життя поклав на виховання студентської творчої молоді та розквитку українського мистецтва.
20.07.2014, 10:30 77.123.109.*** Сашко Невже
Почувши та ознайомившись з наклепними матеріалами на мого декана факультету музичного мистецтва РДГУ, Заслуженого працівника культури України, відмінника освіти України, професора Димченка Станіслава Сергійовича, я був здивований і обурений. Як можна вірити неправдивим матеріалам, які паплюжать честь і гідність людини, що виховала цілу плеяду виконавців на музичних інструментах та диригентів оркестру, які успішно працюють у навчальних закладах, творчих колективах України? Серед них народні артисти України, заслужені діячі мистецтв України, заслужені артисти України тощо. Це відома в Україні людина, яка плідно займається науково-дослідною роботою із вивчення проблем розвитку сучасної методики диригування, методики інструментального, оркестрового виконавства, традиційної та професійної музики, відродження національної культури України. Станіслав Сергійович практично все своє життя тісно пов’язав з Інститутом культури і університетом.
07.07.2014, 22:42 95.135.46.*** Віктор
Хм мені ось цікаво: Небайдужий активний студент - запитання до Вас. Особисто Ви бачили процес люстрації в прокуратурі та інших органах? чи там так і надалі працюють всі ті хто живуть в вілах) на які їм не заробити з їхнею зарплатнею років 100?
03.07.2014, 11:29 93.183.235.*** Небайдужий активний студент
Можливо Вам необхідна допомога, наприклад, в особі прокуратури або інших органів, здатних приймати вольові рішення? Звертаюся також до студентів РДГУ, особливо до сильної половини людства. Вам не соромно? Дівчина, студентка музпеду, випускниця (їй мало б бути все одно) встала на ваш захист, щоб хоч трохи полегшити ваше існування в ВНЗ, а ви всі поховалися по кущах! Проблема в тому, що 1 вересня ви усі знову прийдете в РДГУ, і кожен день багато хто з вас буде зустрічати декана-хабарника, ви будете з ним вітатися, можливо навіть за руку, будете йому посміхатися ... А він, посміхаючись, однією рукою буде продовжувати нишпорити у вас або у ваших батьків в гаманцях, тому що його ви, як студенти, абсолютно не цікавите, його цікавить лише його "корито". І для цього потрібен був Майдан!? Відкрийте свої очі! Слава Україні!
03.07.2014, 11:28 93.183.235.*** Небайдужий активний студент
Хочу запитатися ректора РДГУ Р. М. Постоловського - шановний Руслане Михайловичу, деякий час тому Ви говорили: (http://vse.rv.ua/news/1403539891-u-rivnomu-studenti-buntuyut-cherez-piyatiku-ta-habarnictvo-vikladachiv.html) "... Я особисто зацікавленій у тому аби ніякої корупції та аморальної поведінки у стінах вузу не було. Винні будуть покарані, - каже ректор Рівненського державного гуманітарного університету Руслан Постоловській." І після цих слів Ви спускаєте все на гальма, і залишаєте корупціонера і аморала працювати викладачем в стінах РДГУ??? Чому ні слова не сказано про випадки підробок оцінок у залікових книжках студентів за вказівкою декана? Чому Ви зам`яли питання вимагання деканом грошей зі студентів-випускників, нібито для успішної здачі іспитів? Що зі списками продуктів, які "непитущий" декан замовляв для застілля? Ви, як ректор РДГУ взагалі здатні вирішувати серйозні питання? Чи Ви з деканом заодно?
30.06.2014, 13:45 176.105.192.*** колишній студент
Сюжет з РТБ про проблеми ОСББ "Калина", в яких замішаний колишній декан РДГУ Димченко С.С. Як бачите, диму без вогню не буває: http://www.rtb.rv.ua/company/tele/video/5871/
29.06.2014, 18:58 93.73.49.*** Рен
Ректор НУВГП з проректорами вже не тільки 5 днів святкує, взагалі пішов у відпустку далі святкувати- дарма, що НУВГП не акредитовано, що прийомна компанія завалена, що треба звільнити 230 співробітників, що фінансування вже вдвічі скорочено, що батьки своїх дітей вже ВОДНИКОМ лякають? Якщо будете погано себе вести, то підете вчитися до НУВГП! А Мошинський і далі буде самий хитрий- бо є ще такі дурні, на горбу яких можна в`іхати до раю, і далі тільки хизуватися та грати на гітарі. Перший такий дурник- Сорока В.С., а хто наступний?
29.06.2014, 18:56 93.73.49.*** Рен
Ректор НУВГП з проректорами вже не тільки 5 днів святкує, взагалі пішов у відпустку далі святкувати- дарма, що НУВГП не акредитовано, що прийомна компанія завалена, що треба звільнити 230 співробітників, що фінансування вже вдвічі скорочено, що батьки своїх дітей вже ВОДНИКОМ лякають? Якщо будете погано себе вести, то підете вчитися до НУВГП! А Мошинський і далі буде самий хитрий- бо є ще такі дурні, на горбу яких можна в`іхати до раю, і далі тільки хизуватися та грати на гітарі. Перший такий дурник- Сорока В.С., а хто наступний?
27.06.2014, 12:50 94.232.79.*** колишній студент
77.120.92. *** Степан, Андрій, Михайло, Аспірант ... 77.123.109. *** Віка (Вікуся Лоза?), Юрист, Олег ... СС ти вже набрид, від тебе вже нудить
26.06.2014, 23:33 213.179.252.*** Аноним
Цей випадок із РДГУ ще гучніший ніж те що робилося в НУВГП в 2013 році, тоді як на посаді ректора НУВГП був Корецький М.Х. Шановні студенти РДГУ!!! Запросіть у свій університет працювати пана Корецького М.Х. і поставте його ректором! Він в одну секунду на місце поставить цього декана. Корецький М.Х. у водному звільняв за хабарі і інші правопорушення викладачів. Він би і у вас порядок зробив!
25.06.2014, 23:13 46.118.162.*** Студентка
Знаю Настю на жаль не особисто. Дуже шкодую, що "зверху" підігнали людей, які проголосували за Морщівську як за голову студради. Там було явно хто виграє і чула коментарі, що хочуть за Настю проголосувати, але ж толку.... Тому Настюша, бажаю тобі сил справитись з цим всі і я дуже щаслива, що ти підняла це питання. адже це відбувається на всіх факультетах.
25.06.2014, 14:26 46.175.148.*** 555
Наш ректор найкращий!! І хатинка в нього найкраща, і автомобіль в нього найкращий і все в нього найкраще на зарплату українського ректора!!! Беріть приклад ректори всіх вузів!!!
25.06.2014, 14:15 46.175.148.*** олександру
Чомусь, коли йде мова про хабарі, то начисто забувають, що при дачі-отриманні хабаря відповідальність несуть обидві сторони. Брав, тому що давали. А давали тому, бо вивчити і здати було значно важче, ніж відкупитися. Уявіть собі гіпотетично, що вся група стала " в позу". І що всі не здали б? Самі шукаєте шпаринки, а потім всі перед вами винні. Учіться і все у вас вийде!!!!
24.06.2014, 22:40 77.120.92.*** Степан
Ректор нівчому не винний! В нас один з найкращих ректорів в Укра їні. Всі студенти будуть за ним! Люди добрі не робіть дурниць наш ректор дуже хороша людина!
24.06.2014, 19:32 124.80.4.*** олександр
З заочників за держ іспит без проблем по брав по 500 грн з кожного! Син у нього гопарь самий натуральний! А сам дим старший язик має жобрий він може вамі про сумлінність і про патріотизм розказати і ще вас винним зробити! На нари гниду! Люди гинуть на війні скільки людей поклали життя під час революції!!!! Не за то ми стояли і боролися щоб гнида в тилу за рахунок дітей жирувала!
24.06.2014, 10:20 95.135.73.*** Олена
Андрій ,так подобається жити в болоті ? Цій студентці треба подякувати ! та підтримати .
24.06.2014, 09:23 95.135.95.*** Андрій
Немає шо робити дитині, знімай себе краще
24.06.2014, 07:30 176.8.13.*** Люся
Ви не бачили які столи накривають на державних на кафедрі хореографії, і які подарунки "за замовленням" дарують двом штатним хабарникам Годовському і Савчин. А тому що нам погрожують, що матимемо проблеми на державних іспитах. Так що Димченко не один такий.
23.06.2014, 14:59 83.170.197.*** Ольга
Самі ж носите перед екзаменами пакети, могоричі, накриваєте на стіл перед держ.іспитами, а потім ображаєтесь) привчили, тепер маєте)
23.06.2014, 14:47 213.174.12.*** Володимир
Декан замість вибачитись і написати заяву, як того вимагав би борг честі - продовжує із сином тиснути на студентів- Дивіться продовження: http://4vlada.com/rivne/36153
22.06.2014, 23:32 77.123.8.*** 25
До коментарів з приводу ректора НУВГП та його челяді - звичайно відпочивати - це святе, але коли універ по вуха у боргах, а твої придворні постійно те й роблять що фото на фейсбуці виставляють...зявляється логічне питання а як ви нас виведете зі скрути і виплатите борги? Знову будете клянчити щоб викладачі відмовились від надбавок? Чим же відрязняється Мошинський від Корецького? Доїти хотів і той, хоче і цей..Але той робив це внаглу, а цей - інтелігентно...Дуже нагадує часи Ющенка, коли нас грабували з викриками "Слава Україні")))
22.06.2014, 22:59 31.41.68.*** Андрій
Димченко знов вляпався
22.06.2014, 19:54 94.153.242.*** Роман
Причому тут патріотизм??? Ви вже до патріотизму добрались? Таке складається враження що ви не знаєте вже який ярлик повісити.Зрозумійте дуже легко облити брудом.Ви закидаєте такі звинувачення на ВНЗ де ви навчаєтесь. То чому ви сюди вступали якщо вам так не подобається?? Страх велика сила... Це ж треба так боятись іспиту щоб всі методи були задіяні.... За наклеп потрібно відповідати. У вас попереду ще все життя і не думайте що хтось відмінить Закон бумерангу тим більше у Вашому випадку!!!!
22.06.2014, 15:35 5.199.142.*** Петро
Не можна чіпати декана! Он який він у вишиванці на фото, а значить - патріот! Патріотам все можна!!!
22.06.2014, 12:42 5.58.60.*** Мирослав
Слухай Абв.всім ясно хто ти!!!Студентка права,бо хто вчився на факультеті Музичної творчості.то прекрасно її розуміють.і навпаки,дитина готова на всі сто відсотків.бо інакше вона б такого не робила,а те що дим хабарник і шарлотан то скажуть всі!!!Ганьба тобі і диму!!!!!!!!!!!!!!!
22.06.2014, 09:19 93.73.49.*** Абв
Кому ця студентка потрібна? Зробили з університету " республіку шкід". Студентський декан? Хто вчитися буде? Що буде далі зцієі скандалістки, яка вже навчилася наглістю,взявши за горло вирішувати свої проблеми? А проблема одна- підготуватися до іспити.
21.06.2014, 23:44 95.135.30.*** Ася
Всі знають, що в інституті мистецтв таке твориться, але чому на це ніхто не реагує??? Які ще потрібні докази? Звільніть його і точно непомилитесь!!!!!!!!!!
21.06.2014, 21:46 46.164.178.*** РОман
Йопана, хлопчики та дівчатка, я навчавсь в аспірантурі в Польщі то там це нормально коли викладачі зі студентами разом вживають в неробочий час. там навіть пиво продають в їдальнях студентських. Ось вам фото з гулянок разом зі студентами http://www.wig.wat.edu.pl/index.php/fotogaleria-wig-przyklady-13/piknik-studencki-26-05-2010. Так шо ви тут на ректора водніка не гоніть!!! Я його особисто знаю і там зовсім не той рівень як ось цей не зрозуміло чи декан чи шо!
21.06.2014, 19:23 5.58.60.*** Мирослав
цікаве звернення студентів,де вони так лижуть очко стасіку.що мені блювати хочеться!!!Це які студенти???свєтка секретарша напевно!Хабарник.сволота і срань підкаблучна цей декан,не одній дитині скалічив долю,тому що не у всіх були гроші,а у нього без грошей не проходило!!!Під суд його і без варіантів!!!!!!!!!!!!!таких треба садити і крапка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Студентка яка це зняла задню не повинна давати.І ми всі повинні її допомогти!!!!!!!
21.06.2014, 19:03 46.175.148.*** 111
А є нормальний вуз у Рівному без хабарів, без п"янства, без....??? Ну, один - болото? Та виявляється не один. Чому, зокрема за свідченнями і тут, талановиті люди п"ють, а часто і спиваються. Мабуть не все так просто. Знає Київ? Відіграються на одному. А він далеко не один, і далеко не виняток. Це, звичайно, не норма. І звільненням проблему не вирішити, бо вона значно глибша, ніж на перший погляд здається. Зайдіть в робочий час в будь-яку установу перед святом в робочий час, тверезі хіба що хворі. В даній ситуації, як на мене, вихід - мирова угода: студентку не переслідувати. А якщо людина талановита, нехай працює.
21.06.2014, 16:21 124.80.4.*** олександр
Це виродок ще той! І синуля в нього такий самий! Давно пора цю гниду хабарника не тільки звільнити але і судити за хабарі! В мене з ним ще також є особисті рахунки! Його всі студегти ненавидять! І викладаяі також! Так і казали здавай вчасно заліки і екзамени а то попадеш на бабло з Димченком! Дівчина молодець!
21.06.2014, 15:56 91.124.106.*** модест
з того роя-не получиться ні фуя..:((ще раз,шкода студентку,яку заженуть за хмари всякі вікі-юристи-олеги, і тих пацанів 90-х років народження,які вже полягли і ще поляжуть,щоб такі гниди п"янчуги і всі ті,що у владі рило з корита не висовували...після всіх подій в країні,таких жертв-і таке нахабне кидалово...кожен пінхус-гірший від попереднього вітька:((буде тільки гірше,бо кожне нове рило в Києві,захоче компенсувати чотирьохрічний простій...а,на місцях-всі знайомі рила..от така зміна системи і люстрація,панове романтики-революціонери:((
21.06.2014, 12:46 37.73.205.*** Старший інспектор
"Та студентка, яка з нею була" - лікар-нарколог? Чи інспектор з алкоголю? У ней спиртометр в оці вмонтований, який визначає вміст алкоголю в крові?
21.06.2014, 12:32 141.170.252.*** Інспектор
" Та студентка, яка з нею була, вона і в коментарях напише і подасть окремо на ім᾽я ректора, що вона не бачила в моїх очах не одного градуса алкоголю", - це перли, варті "митця"... а про "пережовую піщу" - взагалі, повний ... "інстітут" )))
21.06.2014, 12:16 37.73.205.*** Іван Марчук
Сергій Станіславович, думаю, що вам краще було б схилити голову і піти, кожен ваш рух затягує вас глибше у багнюку. Пригрів вас тато, дав вам ступінь `старшого викладача`. Не ганьбіть почесне звання, багато викладачів заробляли його роками потом і кров`ю. Не робіть більше зайвих рухів. Справа набула обертів і про вас уже говорять у Києві. Міністр освіти і науки України Квіт С.М. повідомлений. Славу собі ви вже здобули, не чекайте, поки вам присвоять звання заслуженого актора, ідіть без оплесків, ми вас зрозуміємо. Напилися закарпатського коньячку, наїлися червоної рибки за кошти почорнілих батьків колгоспників, йдіть собі тихенько.
21.06.2014, 11:56 141.170.252.*** Інспектор
і так дико виглядає, коли починають ліпити гнилі відмазки - заказуха, "а шо тут такого - побухать на роботі?", "злиє проіскі врагов"... Шановні, отямтеся, про що ви говорите? Бидло і Мистецтво - речі не сумісні
21.06.2014, 11:53 141.170.252.*** Інспектор
Ні для кого в Рівному не дивина, що Інститут культури, то жахливе болото. Цей випадок, то лише "цвіточкі"... От зараз саме "жнива" у них починаються, а тут така халепа. Ну і звісно, ніхто не підтвердить з тих перешуганих студентів, де і як їм доводиться "відпрацьовувати" заліки та гарні оцінки. Скажімо, в одного викладача безталанна дружина, що мнить себе митцем, відкриває студію для дітей, але навчають тих діток пензлика тримати студенти чоловіка... і це ще досить м"яка "відпрацьовка". І звісно, систему "груповухи" на заліках-іспитах, коли приручені старости збирають "добровільні внески" за зарах, там також ніхто змінювати наміру не має. Адже люди там працюють "зі стажем" ))
21.06.2014, 11:22 194.44.168.*** ghinn
В чому суть інциденту? Це бажання навести порядок в стінах ВНЗ, чи бажання зібрати хоч якийсь компромат в боротьбі за зміну керівництва?Де реальні докази висунутих звинувачень(крім якихось ілюзорних свідків)?Незручність періодичних черг біля деканату очевидна, як очевидна і середньовічна система обліку навчального процесу(викладачі теж стогнуть від надмірної писанини).Було б абсолютно логічно, якби молода ініціативна студентка допомогла створити активну групу по запровадженню електронної форми обліку навчального процесу - черги біля деканату напевно зникли б...Оскільки, як я розумію, саме це стояння в черзі викликало обурення. Але крім цього тут "до купи" притягнуті інші звинувачення(до речі також без доказів), що наводить на думку про те, що дана "акція" є замовною. І тому має певний "запашок", щоб не сказати грубіше...
21.06.2014, 08:43 46.164.176.*** tolik
громадський активівст Примак, шось лицем не вийшов. Друзі розповісте що там далі буде. І ще правильно, що починаємо боротися за тверезість музикантів. чекаю на боротьбу за тверезість землевпорядкувальників, юристів і т.д.
21.06.2014, 06:02 91.211.133.*** збоченець
підтримую попереднього коментатора " ЛЯЛЯ"! Але в дівчини є вада - ЙОДОДЕФІЦИТ! От вона й така.... Кидається на деканів!)))
21.06.2014, 04:18 81.247.217.*** Ляля
Та нормальный декан! по-моему потерпевшей пора замуж.
20.06.2014, 23:49 213.174.12.*** Володимир
ВІКА, він же ЮРИСТ, він же ОЛЕГ якщо ви справді юрист - то дуже фіговий, якщо приплутуєте суди статтю 151-1 (вже не діючу давно, як спадок тоталітарного суспільства). На жаль, якість освіти в Україні така, що юристів з дипломами багато, а юристів з головою на плечах дуже мало.
20.06.2014, 23:44 213.174.12.*** Володимир
Для людини, яка називає себе юристом, але зеленого поняття не має значення слова "фейк": ви дуже слушно зауважуєте - з мого досвіду, точно так роблять ті юристи, які захищають відвертих корупціонерів і хабарників. Наприклад один юрист радив корупціонеру начальнику міліції мовчати, щоб не можна було ідентифікувати голос, який був записаний на диктофон, а потім записаний спецзасобами про те, як він вимагав гроші. За такі уловки, які суперечать духу права, справедливості та законності і за які адвокатів називають найбільшими брехунами та "адвокатами диявола" думаю ще настигне своя відповідальність. Янукович теж якось думав, що він сир в маслі і добре зажив і вважав, що закон це він. Життя вміє карати таких. Доказів більш ніж достатньо, щоб порядна людина написала заяву і звільнилась сама - не заглиблюючись у скандал. Але якби був порядний і тверезий, то, очевидно, не тікав би, а нормально поспілкувався зі студенткою і перепросив, що сплутав обід з робочим часом.
20.06.2014, 23:38 46.175.144.*** Денис
М-да. А в номальній країні декан би вибачився і пішов - на пенсію.
20.06.2014, 23:21 195.200.64.*** Бунтар РДГУ
були часи, були роки але яким він був таким і залишився
20.06.2014, 23:18 91.211.133.*** збоченець
[видалено редактором]
20.06.2014, 23:09 91.246.6.*** Толік
хто Ти бунтар? назви своє ім"я!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! або хоча б рік
20.06.2014, 23:06 37.115.175.*** Ірина
щось мало віриться. що студентка вгадала момент, коли декан зайшов і тільки збирався пообідати. навіть не встигши випити 100 гр.. завжди святкували на робочих місцях дні народження не тільки у вузах але й інших установах.типова ситуація, яка знята на відео. і звичайно ніхто не буде звинувачувати декана, ДО ВСІ ТАМ ТАКІ . а студентка молодець, побільше такої активної молоді. тільки треба було б більше доказів зібрати. організувати медичне освідування через ректорат в той же день. звичайно простій студентці це не просто, от вони і на цьому грають - не видно на відео, що пив, чарку в руках не тримав. і хватає наглості в людей засуджувати студентку?! моя думка - всі хто її засуджує, такі ж, як цей декан, який використовуючи своє службове положення намагається спростувати свої ж проступки
20.06.2014, 23:05 195.200.64.*** Бунтар РДГУ
а в свій час я також наважився зробити щось подібне от шкода мобільних не було, тай час був не той, хоча свого я добився і Станіслав Сергійович визнав свою неправоту. Відомстили мені дуже жорстоко. Інститут я закінчив але на державних мені це пригадали в черговий раз. (випадок стався ще на 2-му курсі)
20.06.2014, 22:59 37.73.236.*** Іван
77.123.109.*** ЮРИСТ 77.123.109.*** ВІКА 77.123.109.*** Олег Скільки вас ще буде з однієї IP?...
20.06.2014, 22:58 37.73.236.*** Іван
77.123.109.*** ЮРИСТ 77.123.109.*** ВІКА 77.123.109.*** Олег Скільки вас ще буде з однієї IP?...
20.06.2014, 22:55 37.73.236.*** Іван
У Віки та Олега ідентична IP адреса. Це випадковість? Ректор НУВГП з проректорами святкує 5 днів на посаді - поза межами університету і не на робочому місці.
20.06.2014, 22:47 91.246.6.*** tolik
колись студенти не були такі наглі. Оце часи настали. Може і в себе на роботі здати усіх хто святкує день народження в робочий час. А може всім так тепер робити! Не захищаю Димченка. Просто людська ситуація! А хто вчився в інституті культури той знає хто такий Димченко!
20.06.2014, 22:35 77.123.109.*** ЮРИСТ
ШАНОВНА ,АНАСТАСІЯ, ПО-ПЕРШЕ ВИ ВЗАГАЛІ НЕ ФІГУРУЄТЕ НА ВІДЕО, ПО-ДРУГЕ НА ВІДЕО НЕ ВСТАНОВЛЕНИЙ ЧАС, ТОМУ ВИ НІЯК НЕ МОЖЕТЕ СТВЕРДЖУВАТИ ,ЩО ТАМ САМЕ 14.30, ПО-ТРЕТЄ І НА ФОТО, І НА ВІДЕО ВИДНО,ЩО ТАМ СИДІЛА НЕ ОДНА ЛЮДИНА І САМЕ В ЦЕЙ ЧАС ЧОМУСЬ ВОНИ ВІДСУТНІ.ПО-ЧЕТВЕРТЕ ІСНУЄ ПРЕЗУМЦІЯ НЕВИНУВАТОСТІ І ЯКЩО НЕ ІСНУЄ НІЯКИХ СПРАВЖНІХ ДОКАЗІВ ТО БУДЬ-ЯКУ ЛЮДИНУ НЕ МАЄ ПРАВА ЗВИНУВАЧУВАТИ НІ ТОЙ ХТО ПОДАВ ІНФОРМАЦІЮ, НІ ТОЙ ХТО НАДРУКУВАВ ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ. І ВОНИ ЗА ЦЕ БУДУТЬ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗГІДНО УКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА. ЦЕ ПРОФЕСІЙНО СПЛАНОВАНИЙ ФЕЙК !!!!!!!!
20.06.2014, 22:31 162.247.72.*** Василь
Ректор НУВГП з проректорами святкує 5 днів на посаді і сам постить фото із застілля у фейсбуці https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10445917_658753047544584_5723862355022353863_n.jpg
20.06.2014, 22:21 77.123.109.*** ВІКА
"Стаття 151-1. Наклеп 1. Наклеп, тобто умисне поширення завідомо недостовірних відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи, - карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року. 2. Наклеп у творі, що публічно демонструється, в засобах масової інформації або в мережі Інтернет, а так само вчинений особою, раніше судимою за наклеп, - карається штрафом від п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до одного року.
20.06.2014, 22:17 77.123.109.*** Олег
ЗВЕРНЕННЯ СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ МИСТЕЦТВ (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО) РДГУ ДО ПОРТАЛУ ЧаРІВНЕ.iнфо. ЯК ЧАСТО ФЕЙК ЗАМІНЮЄ РЕАЛЬНІСТЬ!!! Як редакція шанованого порталу ЧаРівне. Інфо може друкувати неперевірені дані про визнаних людей України, які за своїми плечима мають 47 років педагогічного стажу і 38 років стажу вищої школи? Як в один момент можна облити брудом і звести наклеп на надзвичайно кваліфікованого спеціаліста, визнаного в Україні диригента, який виростив не одне покоління лауреатів та професійних фахівців? Як людина, яка особисто не знайома з Димченко Станіславом Сергійовичем - Ілля Кутєпов може безпідставно стверджувати такі непристойні речі? Все, що так нагло «вилито» в статті - не відповідає дійсності абсолютно. Ми студенти Інституту мистецтв можемо з впевненістю стверджувати, що Станіслав Сергійович – це керівник, який знаходиться на своєму місці. Це людина, яка турбується про кожного студента. Якщо студент чи студентка впродовж навчання знаходить своє кохання він, навіть, вболіває як допомогти їм з сумісним проживанням в гуртожитку. Станіслав Сергійович настільки люби
20.06.2014, 22:05 91.124.106.*** модест
мда...шкода дівчинки..затравлять...
20.06.2014, 21:22 46.175.145.*** Марко
ПИЯТИКА, и, жін., розм. 1. Гулянка, вечеря, обід і т. ін. з надмірним вживанням спиртних напоїв. З-за великої печі.. висунулася бліда, скулена постать, що сиділа там уже кілька хвиль, всунувшися до шинку затильними дверми з сіней і не спостережена ніким серед гамору і пиятики (Іван Франко, I, 1955, 85); До ранку тривала пиятика й танці (Зінаїда Тулуб, Людолови, II, 1957, 564). 2. Те саме, що пияцтво. — Не зле? Пиятика, картярство.. — се в молодого двадцятидвохлітнього хлопця не зле? (Ольга Кобилянська, I, 1956, 78); — Хороша тема... Актуальна... — сказав редактор. — Нам ця тема підходить. Пиятика — велике зло (Олександр Ковінька, Кутя.., 1960, 59). Словник української мови: в 11 томах. — Том 6, 1975. — Стор. 376.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору