РІВНЕНЩИНА

Скандального декана факультету у Рівненському державному гуманітарному університеті зняли з посади

26.06.2014, 14:45      портал «Четверта влада»      Переглядів: 4458

Станіслав Димченко в кабінеті разом із пляшкою коньяку

Декан факультету музичного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету та заступник директора інституту мистецтв РДГУ професор Станіслав Димченко, якого зняли на відео на місці пиятики у виші, написав заву на звільнення з посади. 

Сьогодні, 26 червня, під час засідання вченої ради університету йому продовжили можливість працювати на посаді професора кафедри народних інструментів, тобто він залишиться у виші лише викладачем. 

На звільненні декана наполягала студентка Настя Кутєпова, яка й зняла декана на відео, а також значна кількість студентів і представників громадськості, які її в цьому підтримали

Ректор університету Руслан Постоловський вибачився перед студентами і громадськістю за такий прикрий інцидент і наголошує, що пиятики в університеті не повинно бути, а всі святкування повинні відбуватися в кафе.

Також він каже, що видав наказ про те, щоб в тому випадку, якщо студенти стануть свідками корупції чи вимагань, щоб зверталися до нього та в міліцію і писали заяви.

Крім того, Руслан Постоловський пропонує студентам самим обрати керівника факультету шляхом таємного голосування чи опитування, яке обіцяє допомогти організувати.

Разом з тим, звільнений декан Станіслав Димченко, попри те, що написав заяву на звільнення з посади декана, вважає запис відео спланованою провокацією проти нього. Хоча й не заперечує, що дійсно сидів за столом, на якому стояла надпита пляшка коньяку.  Palapines-pavesines.lt - prekybines palapines торговые палатки Литва.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

08.08.2014, 14:42 5.248.73.*** Тетяна
але Декан "добра" людина, і завжди знаходив спосіб "за Дякую" вирішити проблему з викладачем...просто не всі мали можливість оце дякую принести..Настя молодець!правильно зробила!
08.08.2014, 14:41 5.248.73.*** Тетяна
ше коли я навчалась, то також здавали кошти на держ.екзамени. і коли захист дипломної був, то ми з Однокурсницею замість того щоб готуватись, повторювати екзамени, проходили день в супермаркеті, в нас було навіть вказано назву ковбаси, сиру , ікри,і за яку вартість вона має бути куплена.от так то...а найбільш обідно, що коли проходило навчання, всі хвалили роботу дипломну, помилок не було ,матеріал цікавий, а на екзамені сказали ну навіщо тобі "5" в тебе все життя попереду, а жіночки вже зі тажем роботи в школі, стидно буд прийти з "4" на рроботу. а зараз мії щоденний практики надається в приклад іншим студентиам тому, що накращий...дуже шкодую, шо вибрала цей універ. хоча і завждячую декільком викладачам, які насправді викладались на повну і вкладали душу, і головне вірили і підтримували!!! а на рахунок пиятики там таке частенько було...і не завжди після закінчення робочого дня.просто всі до того звикли...коли потррібно підписати чи виписати бігунок, а він до 10 ранку видавався, часто не було на місті тогго, хто б це міг зробити...часто получався облом з перездачами, але Декан "добра&q
21.07.2014, 08:42 176.241.157.*** Не депутат
To Сашко Невже: "Я, Івашинюта Олександр (Сашко Невже), депутат Рівненської обласної ради виступаю гарантом чесності..." Александр, я бы на вашем месте не был бы столь категоричен. Миллионы людей возлагают свои надежды на Путина, а он, сука, вон что делает... Как говорил Станиславский:"Не верю!"
21.07.2014, 00:37 213.179.252.*** Автор
Є Дуже хороший і рішучий ректор!!!!! Він працював у НУВГП! Пішов звідти сам! Він з Києва взагалі! Доктор наук і заслужений діяч науки і техніки України! Ви би побачили як він в водному всіх на місце ставив!!! З інтернет провайдерами розбирався і звільняв тих хто брав хабарі! Це екс-ректор НУВГП Корецький Микола Христофорович! Запросіть у свій університет працювати Корецького М.Х. і поставте його ректором! Він в одну секунду на місце поставить цього декана і весь ваш РДГУ. Корецький М.Х. у водному звільняв за хабарі і інші правопорушення викладачів. Він би і у вас порядок зробив! Тут можете прочитати про пана Корецького М.Х. http://4vlada.com/rivne/22892 http://4vlada.com/rivne/31093 вікіпедія http://uk.wikipedia.org/wiki/Корецький_Микола_Христофорович
20.07.2014, 10:24 77.123.109.*** Сашко Невже
За роки мого навчання в університеті я переконався у його прагненні допомогти, порадити і спрямувати у вірному векторному напрямку всіх студентів, які звертаються за порадою. Мені особисто він дуже багато допоміг своїми практичними порадами та настановами за якими я звертався. Я впевнений в тому, що декан, як і будь – який керівник не може бути хорошим для всіх і всім подобатись. Він врешті-решт не долар. Я, Івашинюта Олександр (Сашко Невже), депутат Рівненської обласної ради виступаю гарантом чесності цієї людини з великої літери. Я переконаний в тому, що в наш складний час дуже просто облити брудом чесну, порядну людину. Мені соромно та огидно за сьогоднішніх студентів Інституту мистецтв, які так безпідставно несуть нісенітницю в бік людини, яка майже все своє життя поклав на виховання студентської творчої молоді та розквитку українського мистецтва.
20.07.2014, 10:24 77.123.109.*** Сашко Невже
Почувши та ознайомившись з наклепними матеріалами на мого декана факультету музичного мистецтва РДГУ, Заслуженого працівника культури України, відмінника освіти України, професора Димченка Станіслава Сергійовича, я був здивований і обурений. Як можна вірити неправдивим матеріалам, які паплюжать честь і гідність людини, що виховала цілу плеяду виконавців на музичних інструментах та диригентів оркестру, які успішно працюють у навчальних закладах, творчих колективах України? Серед них народні артисти України, заслужені діячі мистецтв України, заслужені артисти України тощо. Це відома в Україні людина, яка плідно займається науково-дослідною роботою із вивчення проблем розвитку сучасної методики диригування, методики інструментального, оркестрового виконавства, традиційної та професійної музики, відродження національної культури України. Станіслав Сергійович практично все своє життя тісно пов’язав з Інститутом культури і університетом.
03.07.2014, 11:30 93.183.235.*** Небайдужий активний студент
Можливо Вам необхідна допомога, наприклад, в особі прокуратури або інших органів, здатних приймати вольові рішення? Звертаюся також до студентів РДГУ, особливо до сильної половини людства. Вам не соромно? Дівчина, студентка музпеду, випускниця (їй мало б бути все одно) встала на ваш захист, щоб хоч трохи полегшити ваше існування в ВНЗ, а ви всі поховалися по кущах! Проблема в тому, що 1 вересня ви усі знову прийдете в РДГУ, і кожен день багато хто з вас буде зустрічати декана-хабарника, ви будете з ним вітатися, можливо навіть за руку, будете йому посміхатися ... А він, посміхаючись, однією рукою буде продовжувати нишпорити у вас або у ваших батьків в гаманцях, тому що його ви, як студенти, абсолютно не цікавите, його цікавить лише його "корито". І для цього потрібен був Майдан!? Відкрийте свої очі! Слава Україні!
03.07.2014, 11:30 93.183.235.*** Небайдужий активний студент
Хочу запитатися ректора РДГУ Р. М. Постоловського - шановний Руслане Михайловичу, деякий час тому Ви говорили: (http://vse.rv.ua/news/1403539891-u-rivnomu-studenti-buntuyut-cherez-piyatiku-ta-habarnictvo-vikladachiv.html) "... Я особисто зацікавленій у тому аби ніякої корупції та аморальної поведінки у стінах вузу не було. Винні будуть покарані, - каже ректор Рівненського державного гуманітарного університету Руслан Постоловській." І після цих слів Ви спускаєте все на гальма, і залишаєте корупціонера і аморала працювати викладачем в стінах РДГУ??? Чому ні слова не сказано про випадки підробок оцінок у залікових книжках студентів за вказівкою декана? Чому Ви зам`яли питання вимагання деканом грошей зі студентів-випускників, нібито для успішної здачі іспитів? Що зі списками продуктів, які "непитущий" декан замовляв для застілля? Ви, як ректор РДГУ взагалі здатні вирішувати серйозні питання? Чи Ви з деканом заодно?
30.06.2014, 13:43 176.105.192.*** колишній студент
Сюжет з РТБ про проблеми ОСББ, в яких замішаний колишній декан РДГУ Димченко С.С. Як бачите, диму без вогню не буває: http://www.rtb.rv.ua/company/tele/video/5871/
29.06.2014, 23:20 178.94.172.*** Аноним
Цей випадок із РДГУ ще гучніший ніж те що робилося в НУВГП в 2013 році, тоді як на посаді ректора НУВГП був Корецький М.Х. Шановні студенти РДГУ!!! Запросіть у свій університет працювати пана Корецького М.Х. і поставте його ректором! Він в одну секунду на місце поставить цього декана. Корецький М.Х. у водному звільняв за хабарі і інші правопорушення викладачів. Він би і у вас порядок зробив! Тут можете прочитати про пана Корецького М.Х. http://4vlada.com/rivne/22892 http://4vlada.com/rivne/31093
28.06.2014, 08:28 46.175.148.*** Студенту
Процес очищення - це те, про що мріє переважна більшість українців. Але, якщо із воза, в якому велика кількість гнилих яблук, викинути одне, а, не виключено, на місце покласти ще гниліше. віз повноціннішим від цьго не стане. Потрібні глибокі системні зміни. Екс-президента Германії Крістіана Вульфа було притягнуто до відповідальності за корупцію, лише за те, що йому було заброньовано готельний номер під час фестивалю... Та мені імпонує ваше бажання змін на краще. "Борітеся - поборете!!!!" Хай щастить!!!!
27.06.2014, 15:31 194.44.94.*** студент
"Патріот своєї Батьківщини" замовив на стіл червону рибу із вином закарпатським, в той час як на сході країни наших хлопців розстрілюють. "Причому не тільки з нею а з всією її сім`єю" - то Ви і всю її сім`ю знаєте?) "Видуманий діагноз"?... І хто ж його видумав? Димченко у телефонній розмові із журналістами?... "Невже МАЙДАН стояв, виборював свободу і краще життя для таких як Настя" - ні, він стояв для таких як обидва С.С., які крім застіль ще вміють брати хабарі, маніпулювати державними місцями, стипендіями, перемальовувати оцінки в заліковках, і чинити тиск на студентів. Чому Ви вчепилися до Анастасії? Ви не помічаєте, що крім неї заяви написали ще близько 30 його студентів? Якщо Ви звикли жити в країні, де такий бардак, то я Вам, Жанно Василівно, щиро співчуваю, оскільки такі люди, як Ви і С.С. справді не заслуговують на краще життя. Підтримуйте безлад і далі... а що там... не Ваші ж діти загинули на Майдані...
27.06.2014, 14:58 94.232.79.*** колишній студент
Шановна жанна василівна, краще б ви мовчали і далі. Дивлюся, що «патріот своєї Батьківщини» гавн*к не тільки по роботі, але й там де живе також. Дивився вчора сюжет по ящику про ОСББ на Шухевича, 6, де у «патріота своєї Батьківщини» апартаменти. Так він і там вже пропіарився. Поки ОСББ було голо-босо, там ніхто нічого не хотів робити, а як тільки мані запахли, так відразу давай валити голову ОСББ і прибирати мані до себе. Тут явно дорога в прокуратуру. З речима.
27.06.2014, 14:42 194.44.166.*** жанна василівна
Я довго мовчала читаючи всі ці наклепи на шановану людину в Україні,та патріота своєї Батьківщини, який досяг таких вершин своєю працею. Він любить свою роботу і студентам завжди старався допомагати чим міг. Пройшовши таке складне життя,не маючи ніяких і ніколи скандалів, Станіслава Сергійовича не заслужено облили брудом.І хто?Студентка Кутєпова, яка є скандальною людиною по життю!!!Де б вона не була скрізь скандал.Ніхто не хоче з нею мати справу.Причому не тільки з нею а з всією її сім`єю.Шкода,що батьки не навчили її бути доброю.Я дивуюся чому Станіслав Сергійович не подає до суду?Нехай вона подбає про свою моральну поведінку тому, що якраз про неї можна написати не один коментар.Вона постійно всіх використовує в своєму житті,то чоловіків то видуманий діагноз, щоб пробити на жалість.Кожна людина відповість за свої діяння.А тобі, Настя ще народжувати дітей.Чому ти зможеш їх навчити якщо сама не вихована? Невже МАЙДАН стояв, виборював свободу і краще життя для таких як Настя.....
27.06.2014, 12:50 94.232.79.*** колишній студент
77.120.92. *** Степан, Андрій, Михайло, Аспірант ... 77.123.109. *** Віка (Вікуся Лоза?), Юрист, Олег ... СС ти вже набрид, від тебе вже нудить
26.06.2014, 19:56 46.175.148.*** 222
А тоді вчена рада має погодитися автоматично? А можливо навпаки, нехай би студенти запрпонували свої кандидатури на розгляд вченої ради, бо по закону останнє слово за нею. Гадаю, що це невправдана практика - загравати зі студентами. Просто кожен сумлінно повинен виконувати свої обов"язки.
26.06.2014, 19:43 46.200.23.*** 12345
Ректор запропонував не обрати студентам декана, а за допомогою анкет, заповнених анонімно студентами, розглянути різні кандидатури на цю посаду, подивитись кого хочуть бачити деканом.
26.06.2014, 18:32 46.175.148.*** 222
"Руслан Постоловський пропонує студентам самим обрати керівника факультету шляхом таємного голосування чи опитування, яке обіцяє допомогти організувати". В Проекті Закону України "Про вищу освіту" (нова редакція)Стаття 31. 1. Керівництво інститутом здійснює директор (начальник), керівництво факультетом здійснює декан (начальник). Керівник інституту (факультету) повинен мати науковий ступінь та (або) вчене звання відповідно до профілю інституту (факультету). Зазначений керівник обирається ВЧЕНОЮ РАДОЮ інституту (факультету). А тут хтось вів мову про закони, які потрібно підтримати? У РДГУ свої закони, встановлені ректором. Світ не чув не бачив, щоб декана обирали студенти.
26.06.2014, 17:25 77.123.8.*** 25
Для ЖУРНАЛІСТІВ: подумайте, будь-ласка, було море матеріалів (в тому числі і на вашому порталі) щодо неправомірних дій попереднього керівництва НУВГП, за які їх можна було б притягнути до відповідальності..і от зараз головне...ЯК ВИ ГАДАЄТЕ ЧОМУ НОВЕ КЕРІВНИЦТВО НУВГП НЕ ЗАПРОСИЛО ПЕРЕВІРЯЮЧІ ОРГАНИ ВІДРАЗУ ПІСЛЯ СВОГО ПРИХОДУ ДО ВЛАДИ З МЕТОЮ ПЕРЕВІРКИ ДІЯНЬ СОРОКИ-КОРЕЦЬКОГО?! Мабуть здогадуєтесь, яка відповідь - де-хто не зацікавлений у таких перевірках, бо вони можуть виявити певні схеми і оборудки у яких брало участь теперішнє керівництво...
26.06.2014, 17:19 77.123.8.*** 25
Це вже ж не просто тобі одна людина, а й синочок-розумашка+підлабузники, ці люди себе уявили "баронами", яким все дозволено, зокрема, вирішувати людські долі (комі скільки і за що)....Поки з універів не випруть батогом цю "совдеповську гвардію", ніяких змін в системі вищої освіти не буде...Поки авторитет науковця не буде визначатися його публікаціями за останні 5 років у провідних міжнародних виданнях, а залишиться підхід коли враховуються "сумнівні здобутки столітньої давності" до тих пір наші університети нагадуватимуть ПТУ....(((((
26.06.2014, 17:17 77.123.8.*** 25
Міняти потрібно не тільки людей, але і підходи (систему)...Керувати вузом (школою, садком) постійно залазячи до кишень співробітників-батьків (відпустка за власний рахунок, відмова від надбавок передбачених законом, примусова проходження підвищення кваліфікації в своєму універі. благодійні внески, покриття витрат на ремонт приміщень і при роботі комісій з акредитації та ліцензування і т.д.) зможе будь-який невіглас...Ми ж хотіли, щоб прийшли люди, які розставлять всі крапки над "і", ті хто зламає старі схеми і побудує нову стратегію розвитку...ШАНОВНЕ ПАНСТВО! Для працівника важливо не лише наповнення сайту університету та сторінок у соціальних мережах, АЛЕ Й МОЖЛИВІСТЬ купити харчів...А для тих, хто постійно верещить про хабарництво з боку викладачів, А ЖИТЬ НАМ ЯК, коли обдирають з усіх боків.....В садочок дай, в школу дай, в лікарню дай і т.д.....Це не тільки наші проблеми а всіх людей! Проблема мабуть не в тому, що цей декан пив на робочому місці, а в тому що він просто "охренел" від безкарності... Це вже ж не просто тобі одна людина, а й синочок-розумашка+підлабузники, ці люди себе
26.06.2014, 16:57 77.123.8.*** 25
Ми от в НУВГП думали, що проблема в "Корецькому-Сороці"... "Під шум революції з надією в душі" змінили їх на "Мошинського-Лагоднюка", і що думаєте зажили після того як в раю...Нічого подібного! Наш ректор з братвою обмиває 5 днів на посаді...а рядових викладачів "інтелігентно добровільно-примусово" попросили написати заяви на відмову від надбавок за науковий ступінь і вчене звання за Червень місяць....ВИСНОВОК: за останні 23 роки незалежності виросло покоління бездарних керівників, які окрім того що "видоювати" залишки зарплат з викладачів і благодійних внесків з батьків студентів так НІЧОГО І НЕ ВМІЮТЬ!
26.06.2014, 16:09 185.26.182.*** Володимир
Однозначно слід залучати міністерсько-громадську перевірку
26.06.2014, 16:08 185.26.182.*** Володимир
Бачу, що без звільнення Постоловського в РДГУ порядок ніхто не наводитиме. Бо ті, хто виступили проти зловживань, тепер мають боятися двох мстивих викладачів.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору