РІВНЕНЩИНА

У Києві готують до затвердження кандидатуру нового голови Волинської ОДА

17.07.2014, 10:50      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1907

Володимир Гунчик. Фото із www.pravda.lutsk.ua

В Адміністрації Президента запропонували кандидатуру заступника президента корпорації "Богдан" Володимира Гунчика на посаду голови Волинської обласної державної адміністрації. 

Про це на сторінці у Фейсбук повідомила Урядовий уповноважений по боротьбі з корупцією Тетяна Чорновол.

«Згідно Порядку про підготовку пропозицій та попередній розгляд кандидатур для призначення на посади та звільнення з посад керівників місцевих державних адміністрацій, секретаріат Президента України вносить для розгляду КМУ в установленому порядку кандидатури для призначення голів обласних державних адміністрацій. Просимо повідомити інформацію щодо фактів можливої корупційної діяльності Гунчика Володимира Петровича (1958 р.н., Волинська область), який претендує бути призначеним на посаду Голови Волинської обласної державної адміністрації», - йдеться в повідомленні. 

«Хто має незаперечні факти недопустимості такого призначення, пов`язані з корупційною діяльністю, пишіть будь ласка їх в коментарях. Всі вказані Вами факти, які суперечать статусу держслужбовця, будуть передані Урядовому уповноваженому з питань антикорупційної політики Тетяні Чорновол, і озвучені на урядовому засіданні під час голосування за цього кандидата на посаду», - пишуть у соцмережі.

 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору