РІВНЕНЩИНА

Інцидент з хабарництвом та пиятикою в РДГУ замовила Партія регіонів, - ректор Постоловський «провів розслідування»

18.07.2014, 16:53      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      Переглядів: 6476

Ректор РДГУ Руслан Постоловський каже, що проблеми університету організувала Партія регіонів

26 червня декана Рівненського державного гуманітарного університету Станіслава Димченка, якого студентка зафільмувала на місці пиятики, зняли з посади. Ректор Руслан Постоловський вважає інцидент з пиятикою та поборами в РДГУ вичерпаним, запевняючи, що конфлікт був підлаштований регіоналами. Звільнений з посади декан та його син, якому також закидають тиск на студентів, досі працюють у вузі. 

Журналіст «Четвертої влади» завітав до ректора Рівненського державного гуманітарного університету Руслана Постоловського. Насамперед, нас цікавило питання стосовно його обіцянки створити комісію з приводу скандальних епізодів в університеті, прийнятих нею рішень та вжитих заходів.

Чи була створена комісія,  Руслан Постоловський так і не відповів. Проте зазначив, що зі скаргами студентів він розібрався. Викладач, яка виправляла коректором оцінки в залікових книгах, покарана. Зі слів ректора, вона отримала догану. З приводу того, що староста збирав гроші для екс-декана Станіслава Демченка, пояснив: «Я сказав старості, що прийди мені скажи, де здавав, шо? Нє, вони всі втікли, не хочуть мені ніхто нічого казати. Що ж я буду говорити?».

Ректор також запевняє, що усунення декана та нещодавні перевірки проводилися з подачі учасників молодіжного крила Партії регіонів. Причиною такої уваги до пана Димченка, на думку Руслана Постоловського, був концерт:

- Димченко організував самий сильний концерт, який в нас був за всю історію, поки я тут ректор, присвячений 200-річчю Шевченка (в березні 2014 року - ред.). І там слова були оці, що «Слава Україні – героям слава, Слава нації – смерть ворогам». Оце регіоналам і не сподобалося. І вони на нього це все організували і проти мене, оце я хочу сказати.

Руслан Постоловський відмовився називати, кого саме він має на увазі. 

Фрагмент розмови наведено в аудіозаписі:

Автор звернення про побори в університеті, наразі вже випускник Вадим Демчук звертає увагу на те, що його звернення стосовно хабарництва у ВНЗ фактично не розглядалося, однак вважає вимоги студентів задоволеними.

Вадим Демчук вважає вимоги студентів задоволеними

- В заяві була вимога звільнити Димченка. Вони його звільнили, просто акцент поставили на пиятику, ну і ректор, мовляв, що хабарництва в універститеті в нас немає, і якщо ви даєте, то це ваші проблеми. Студенти про хабарництво говорити не будуть. Оскільки усі вони є учасниками цієї справи. Усі здали, усі закінчили інститут - усі задоволені.

Вдалося поспілкуватися безпосередньо з екс-старостою Вадима Тетяною Дрозд та дізнатися деякі подробиці. Екс-староста у телефонній розмові пояснила, що інформація про здачу грошей правдива, але збирали їх нібито не для декана Димченка, а на «прощальний подарунок» університету. Такі речі, з її слів, практикуються в багатьох вузах і є, на її думку, нормальними.

Також Тетяна заперечує, що ректор пропонував їй розповісти про подробиці інциденту.

Ініціатор надання публічності проблемам хабарництва та пиятики в університеті, студентка РДГУ Анастасія Кутєпова вважає звинувачення ректора в замовності скарг на декана безпідставними:

 Студентка Анастасія Кутєпова зініцювала оприлюднення фактів хабарництва та корупції в РДГУ

- Спочатку мені порекомендували звернутися до студентського правозахисника з Києва, його прізвище Черних. Він же порадив звернутися до народних депутатів Віктора Балоги та Андрія Пінчука. Які політичні погляди в них, я не знала і навіть не цікавилась. Такі дії були спрямовані на те, щоб прокуратура та інші органи провели відповідні перевірки і покарали винних.

Тим часом, за словами євромайданівця, керівника молодіжної громадської організації «Молодь-ДІЄ» Віталія Примака, організація направила в Міністерство освіти і науки звернення з тим, щоб Міністерство організувало перевірку зловживань в університеті.

Комплексної службової перевірки, із залученням громадскості, озвучених в університеті порушень так і не відбулося.

Натомість ректор розповідає про якусь нібито помсту йому від Партії регіонів за «Героям слава» на концерті в березні 2014 року, коли Партія регіонів вже втратила владу.

А студенти РДГУ й надалі говорять про хабарництво при здачі екзаменів на різних факультетах. І надалі ніхто зі студентів офіційно не скаржиться в міліцію чи прокуратуру. Основні причини, за попереднім вивченням ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ, - це: боязнь помсти; не знання як правильно реагувати; вважають, що  «це не допоможе»; взаємна вигода студентів, які не вчаться належним чином і викладачів чи адмінперсоналу.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

07.08.2014, 22:56 5.248.73.*** Тетяна
дуже шкодую що вибрала цей універ. хоча і завждячую декільком викладачам, які насправді викладались на повну і вкладали душу, і головне вірили і підтримували!!! а на рахунок пиятики там таке частенько було...і не завжди після закінчення робочого дня.просто всі до того звикли...коли потррібно підписати чи виписати бігунок, а він до 10 ранку видавався, часто не було на місті тогго, хто б це міг зробити...часто получався облом з перездачами, але Декан "добра" людина, і завжди знаходив спосіб "за Дякую" вирішити проблему з викладачем...просто не всі мали можливість оце дякую принести..Настя молодець!правильно зробила!
07.08.2014, 22:49 5.248.73.*** Тетяна
ше коли я навчалась, то також здавали кошти на держ.екзамени. і коли захист дипломної був, то ми з Однокурсницею замість того щоб готуватись, повторювати екзамени, проходили день в супермаркеті, в нас було навіть вказано назву ковбаси, сиру , ікри,і за яку вартість вона має бути куплена.от так то...а найбільш обідно, що коли проходило навчання, всі хвалили роботу дипломну, помилок не було ,матеріал цікавий, а на екзамені сказали ну навіщо тобі "5" в тебе все життя попереду, а жіночки вже зі тажем роботи в школі, стидно буд прийти з "4" на рроботу. а зараз мії щоденний практики надається в приклад іншим студентиам тому, що накращий...дуже шкодую, шо вибрала це
23.07.2014, 20:23 178.95.90.*** Коля
Все ж на мою думку ректор зробив правильний вибір і поступив правильно з деканом і його сином, а на далі потрібно всім ознайомитися з новим ЗАконом України "Про вищу освіту" і віддати справу у руки вченої ради, адже вона повинна тепер багато чого вирішати у ВУЗах, а тоді можна буде говорит про весь університет взагалом і про його стан, і не треба судити по одному ректору, що він десь помилився і його карати, кожен має право на помилку!!!!
23.07.2014, 09:08 77.123.80.*** юююю
нехай ще поговорять про кафедру фіз виховання де побори просто стали як на конвеєр.................беруть навіть шоколадками по 10) це просто абсурд
22.07.2014, 19:22 95.133.238.*** Гость
Денис 46.175.144.***, да вибачитись і пояснити що там було, той декан мав би.
22.07.2014, 19:15 95.133.238.*** Гость
Там причина скандалу явно у чомусь іншому. Ректор мабуть прикривається партією регіонів, а справжню причину скандалу називати не хоче, або ж навіть і сам не знає справжню причину скандалу! Фразу Слава Україні – героям слава, можна було чути по всій Україні, ця фраза не могла образити партію регіонів. Якщо розслідування не проводилось, то в університеті нічого не зміниться скоріше за все. Шановні студенти РДГУ! Є один хороший кандидат на посаду ректора РДГУ. Він колись був ректором НУВГП. Доктор наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України! Ви би побачили як він У водному всіх на місце ставив і порядки наводив! Він навіть з інтернет-провайдерами у НУВГП розбирався і не боявся нічого! Звільнив у водному деяких викладачів за хабарі і інші правопорушення.Це екс-ректор НУВГП Корецький Микола Христофорович. Запросіть у свій університет працювати його ректором! Він візьме в руки весь ваш РДГУ. вікіпедія http://uk.wikipedia.org/wiki/Корецький_Микола_Христофорович
22.07.2014, 14:49 77.123.80.*** юююю
Регіонни і т д............. а чого ректор незгадає що сам мав парт квиток і викладав науковий атеїзм і історію кпрс.............ідіотизм
21.07.2014, 18:19 46.175.144.*** Денис
Що ж, кожен має право на власну думку. І це добре, що таку можливість тут маємо. Завдяки "4 владі" і зокрема Володимиру. А стосовно декана повторюся - застукали його за заняттям, якого не повинно було бути. Нормальна людина, тим більше педагог, мав би як мінімум вибачитись, перед колективом, студентами, громадою. І написати заяву про відставку. А ректор за погодженням з думкою викладачів та студентства мав би прийняти рішення. Якби такий процес відбувся, то певен, що проступок декану пробачили б - і студенти, і викладачі. Але почалася відмивалівка і саме це обрурило багатьох, зокрема й мене.
21.07.2014, 08:42 176.241.157.*** Не депутат
To Сашко Невже: "Я, Івашинюта Олександр (Сашко Невже), депутат Рівненської обласної ради виступаю гарантом чесності..." Александр, я бы на вашем месте не был бы столь категоричен. Миллионы людей возлагают свои надежды на Путина, а он, сука, вон что делает... Как говорил Станиславский:"Не верю!"
21.07.2014, 02:00 77.120.92.*** Аlех
"Доказів хабарництва... дуже багато... більшість не оприлюднені"... Це що за позиція: ми назбирали, але не оприлюднюємо? Тобто, Ви знаєте про конкретні злочини, маєте докази (з фаміліями і т.д.) і мовчите??? Чи це преславуте "всі ж знають, що беруть"?
21.07.2014, 01:51 185.26.182.*** Володимир
Доказів хабарництва в РДГУ і в НУВГП дуже багато - плчинаючи з 2003 року (звісно і раніше було, але в нас доказів з 2003 року) - свідчення студентів, викладачів, власні спостереження. ЧЕТВЕРТА ВЛАДА досліджує тему хабарництва і поборів в освіті з 2007 року. Але більшість наявних свідчень досі не оприлюднені. Ось тут можна подивитися невелику підбірку по освіті: http://4vlada.com/projects/21780
21.07.2014, 01:46 77.120.92.*** Аlех
Головному редактору. Ви знаєте, помилилися у всьому: ні представник адміністрації, ні викладач, ні, тим більше, не хабарник... Випускник РДГУ (придеться вірити один одному, я ж вірю, що Ви "головний редактор")
21.07.2014, 01:39 77.120.92.*** Аlех
Головному редактору. А що є Закон України Про заборону альтернативного погляду на т.з. АТО? Чи Ви забанюєте всіх, хто не погоджується з позицією сайту?
21.07.2014, 01:37 185.26.182.*** Головний редактор
Я так розумію, представнику адміністрації (чи викладачу хабарнику?) 77.120.92.*** Аlех - дійде черга.
21.07.2014, 01:34 77.120.92.*** Аlех
"Головному редактору". Щодо "поширення наклепницької інформації", у чому Ви звинувачуєте "93.73.49.*** 47". "А студенти РДГУ й надалі говорять про хабарництво при здачі екзаменів на різних факультетах"... В мене автоматично запитання: 1) Які студенти говорять про хабарництво??? 2) за які предмети, які викладачі конкретно? 3) на яких факультетах беруть хабарі??? І т.д., і т.п. Докази панове! Думаю, Вам потрібно забанити й автора статті. А якщо ні, то можна розцінювати ваш бан як розправу з іншою думкою
21.07.2014, 01:18 185.26.182.*** Головний редактор
Для коментатора з ай-пі 93.73.49.217 (оператор Воля) Через свої спекуляції з АТО і з війною на сході України під різними матеріалами, та поширення наклепницької інформації більше не зможете коментувати під цим ай-пі
21.07.2014, 01:16 185.26.182.*** Головний редактор
Сашку Невже. Якщо ви справді Сашко Невже, то відповідайте за свої слова про "наклепницькі матеріали". Не знаєте і не можете аргументувати - то немає чого висловлюватись і ганьбитися. Вже забули як зганьбилися із справою "садоводів Рівнеради"?
21.07.2014, 01:02 77.120.92.*** Аlех
Щодо "ригів", то, нажаль, ми не чули всього інтерв`ю, а лише вирваний з контексту кусок... А той факт, що це схоже на підставу, поділяю і я, і багато моїх друзів (хоча, деякі й не поділяють). І це не обовязково може означати, що кандидат наук, професор "тупуватий" (не думаю, що такими термінами слід розкидатись, тим більше, коли Ви не знаєте людину). А, наприклад, свідчить про те, що людина відверта і щита, й не зовсім знається на конспірології. До речі, позиція ректора під час майданів була досить толерантною, в РДГУ студентів ніякою мірою не "прижимали" за політвподобання, він не підігрував "режиму" Януковича. Так що, все може бути. (ПП ж розкручує шарманку про "терористів" на Донбасі, і нічого, не "тупуватий")
21.07.2014, 00:52 77.120.92.*** Alex
Денису. Коли "журналісти" (пропагандисти, точніше сказати) звинувачують всіх і вся (логіка типу: всі беруть), а потім стають у бік (ми "не слідчі"), щоб подивитися, що розпропогандовані "студенти" будуть робити, то Ваша логіка не менш "однобока". Денис, Ви пишете, що ніхто не постраждав, а я Вам називаю Фамілію Кукурудза А.Р. (до речі, зараз доровольцем загладжує вину перед вкраїною), був спійманий за руку, судимий і виллетів з тріском з ВУЗу. Я ще раз повторюю, за 5 років у РДГУ я НІЧОГО НІКОМУ не платив (до речі, навіть Кукурудзі), закінчивши університет з "червоним" дипломом. Не знаю, де вчилися Ви, але для мене переважна більшість викладачів залишилися Людьми з великої літери. Той же ректор прекрасний спеціаліст з іісторії Чехословаччини, створив одну з сильніших шкіл на Україні з цієї проблематики. Різниця між нами в тому, що Ви говорите: все-болото, а я кажу, що окрім болота є й золото і, вириваючи "плевели", можна вирвати й "пшеницю"
20.07.2014, 23:41 46.175.144.*** Денис
І ще для Алекса, й не тільки :). Той факт, що ректор придумав відмазку про "наїзд" на нього ригів свідчить, що Постоловський ще й тупуватий. Вже краще приплів би терористів :).
20.07.2014, 23:30 46.175.144.*** Денис
Алексу. У Ваших словах є логіка, але вона однобока. Дуже зручно казати - надайте докази. Журналісти не слідчі і не мають всіх можливостей для оперативної роботи. Вони дають інформацію, справді часто субєктивну, бо теж люди, але без них суспільне життя неможливе. Тапер по суті. Корупція в РДГУ відома кожному студенту і викладачу - у міру доступності. Це факт. То чому потрібні чиїсь докази, чому НІКОГО за руку не зловило керівництво вишу?! Відповідь очевидна - у них рильце в пушку, починаючи з ректора. І не потрібно іронізувати, що прийдуть гірші, бо гірше вже нікуди. За такою логікою болото нехай залишається болотом. Хоча, певен, нічого нового я Вам не сказав. Ви захищаєте болото, ось в чому річ.
20.07.2014, 22:52 93.73.49.*** 47
ай-пі 93.73.49.217 (оператор Воля) ЗАБАНЕНО через спекуляції з АТО і з війною на сході України під різними матеріалами, та поширення наклепницької інформації
20.07.2014, 20:24 77.120.92.*** Alex
...А особливо дратує рівень демократичності "коментаторів", які, виступаючи за демократичні цінності, диктують яку літературу і інші предмети декору, як і куди розставляти ректору у СВОЄМУ ж кабінеті... Однак, більше ніж упевнений, якщо б ректор навіть кожного дня ходив на роботу у вишиванці і шароварах, на голову приклеїв би оселедець, а з кожним вітався би не інакше аніж "славаукраїнігероямслава...", все-одно знайшовся б якийсь ДмитроБондар чи "44", яким би не сподобався вираз обличчя... Шановні, будьте мінімально толерантні, адже цього так вимагає імідж "українацеєвропа", який всі ви так важко намагаєтесь вижати з цієї бідної держави
20.07.2014, 20:11 77.120.92.*** Alex
Хтось написав: "ВЖЕ б`ють копитом молоді, наглючі, злі, не реалізовані, амбітні, яким потрібна посада!" От і вимальовується, що ціллю "обурення маладой, красівай Кутєпавай" не п`яниця декан (який, як виявилося, не п`є через хворобу), а крісло ректора. І саме старшне, що, дійсно, може піти достойна людина, хоча й без сторінки у "Фейсбук", а прийдуть, справді, "не реалізовані", реалізованість яких, нажаль, не виходить далі бажання сісти в ректорське крісло, а коли виявиться, що окрім цієї сторінки у "Фейсбук" нічого й немає, буде пізно. Чомусь, ДмитриБондари, і взагалі, 4влади,у гонінні за скандалами не хочуть помічати хоча й маленьких але злетів таких університетів як наш, а от скандали, багнюку смакують?.. Та ще якби це було подано об`єктивно, на належному рівні, з паритетною подачею позицій обох сторін, а то ні, мантра "ректор винуватий" підходить до всього, навіть якщо у гуртожитку таракана, або дєвачька на лекції не ходила, а оцінку хочеться "як у людей"...
20.07.2014, 19:45 77.120.92.*** Аlех
Якісь протирічливі почуття: і відповідати на такі "статті", а тим більше, коменти - себе не поважати, і залишати все як є, коли хтось виконує відверту заказуху, паплюжачи нормальну людину (ректор любого університету в реаліях України не Ангел, але, повірте, нормальна людина зараз - це вже подвиг), яка поклала не один день свого життя, своє здоров`я заради мого університету (а хто знає "РМ", той мене розуміє), також не можна. Наш університет не ідеал, в тому числі й тому, що всі ми, від викладача і до студента, не допрацьовуємо, але "ображені" вимагають розправи, а як же по-іншому у наш буремний час революції. І, от, вже всякі випускниквадимдемчук обурені, що ректор заяву по хабарях не розглядає. Панове, ви що, не чуєте: надайте докази, факти і все буде. Взагалі, куди подівся такий журналістський жанр як "стаття", з доказами, фактологією, логічними звязками, визначенням мотиваційних вигод, обгрунтованими тезами? Натомість - опуси у чотири абзаци на рівні: я вважаю, що все було саме так
20.07.2014, 15:35 93.73.49.*** 45
(ай-пі 93.73.49.217 (оператор Воля) ЗАБАНЕНО через спекуляції з АТО і з війною на сході України під різними матеріалами, та поширення наклепницької інформації) Дмитро, Володимир! Вас чекають на Сході! Досить ховатися за чужі спини! Станьте чоловіками!
20.07.2014, 11:44 46.175.144.*** Денис
Ого, скільки потуг поплювати на автора матеріалу! Та принагідно лизанути ректора. То найкращий доказ, що стаття у точку! Ніхто не заперечує, що ректор щось робить для вишу, але тотальна корупція в РДГУ також відома. Звісно, все це в унісон з тим, що діється в державі. Система гнила і тих, хто її плекав (а ректор один з них), треба чимскоріш прибрати. Крапка.
20.07.2014, 11:42 91.124.85.*** пєвуну Сашку
зачьотно відсм..в,пєвун костопольського масштабу:))з тебе такий співак,як з твого підзахисного чесна і порядна людина.Кого третім берете,чи на двох "соображаєте"::)))застряг пєвун, в совці глибокім..
20.07.2014, 10:36 93.73.49.*** 37
(ай-пі 93.73.49.217 (оператор Воля) ЗАБАНЕНО через спекуляції з АТО і з війною на сході України під різними матеріалами, та поширення наклепницької інформації) Результат буде всеодно однаковий. Торба ще черговому університету! Повертати славу минулому вод..., РДГУ ніхто не збирається. Головне поцарювати , посидіти у чужому кабінеті, зробити розумний на скільки це можливо вигляд,а потім... Володимир, коли твоїм дітям прийде час вчитися в університеті, їх у Рівному вже не буде. Але дивлячись на тебе та твою сімейку розумієш, що освіта взагалі вам не потрібна, не говорячи про університетську. Все біля себе можна нищити і без освіти. А потім, крокодилячи сльози - Рівне занепадає. Тобі що немає чим зайнятися? Тебе безпристрастного журналіста та свіжому молоду людину чекають на Сході! Там тобі знадобиться і балаклава і чисті рукавички, якими ти як Правий сектор підносив каміння на барикади. Докажи що ти чоловік, а не тільки під спідницею у Тоні сидіти. Україна понад усе! Смерть ворогам!
20.07.2014, 10:36 93.73.49.*** 37
(ай-пі 93.73.49.217 (оператор Воля) ЗАБАНЕНО через спекуляції з АТО і з війною на сході України під різними матеріалами, та поширення наклепницької інформації)
20.07.2014, 10:21 77.123.109.*** Сашко Невже
За роки мого навчання в університеті я переконався у його прагненні допомогти, порадити і спрямувати у вірному векторному напрямку всіх студентів, які звертаються за порадою. Мені особисто він дуже багато допоміг своїми практичними порадами та настановами за якими я звертався. Я впевнений в тому, що декан, як і будь – який керівник не може бути хорошим для всіх і всім подобатись. Він врешті-решт не долар. Я, Івашинюта Олександр (Сашко Невже), депутат Рівненської обласної ради виступаю гарантом чесності цієї людини з великої літери. Я переконаний в тому, що в наш складний час дуже просто облити брудом чесну, порядну людину. Мені соромно та огидно за сьогоднішніх студентів Інституту мистецтв, які так безпідставно несуть нісенітницю в бік людини, яка майже все своє життя поклав на виховання студентської творчої молоді та розквитку українського мистецтва.
20.07.2014, 10:20 77.123.109.*** Сашко Невже
Почувши та ознайомившись з наклепними матеріалами на мого декана факультету музичного мистецтва РДГУ, Заслуженого працівника культури України, відмінника освіти України, професора Димченка Станіслава Сергійовича, я був здивований і обурений. Як можна вірити неправдивим матеріалам, які паплюжать честь і гідність людини, що виховала цілу плеяду виконавців на музичних інструментах та диригентів оркестру, які успішно працюють у навчальних закладах, творчих колективах України? Серед них народні артисти України, заслужені діячі мистецтв України, заслужені артисти України тощо. Це відома в Україні людина, яка плідно займається науково-дослідною роботою із вивчення проблем розвитку сучасної методики диригування, методики інструментального, оркестрового виконавства, традиційної та професійної музики, відродження національної культури України. Станіслав Сергійович практично все своє життя тісно пов’язав з Інститутом культури і університетом. За роки мого навчання в університеті я переконався у його прагненні допомогти, порадити і спрямувати у вірному векторному напрямку
20.07.2014, 10:12 93.73.49.*** 44
Руслан, наводь порядок. Починай з кабінету. Ти давно не заглядав до шаф... На вибір- це будьонівка, парт квитки КПРС, КПУ, Регіонів, радикальноі партіі Олега Ляшка, листівки всіх цих партій, а також уряду Придністров`я, інших невизнаних, посвідчення секретного співробітника КДБ, СБУ, ФСБ,японської та англійської розвідок,зброя- в тому числі масового знищення:хімічна, бактеріологічна, ядерна- від якої Україна 20 років як відмовилася, а ти весь час зберігав у себе в кабінеті. Комп`ютер завантажений жорстким порно, і вже як 10 років цікавишся тільки веслюками. Не допоможуть тобі вже ні які концерти, ні Сорока з Берташем. Вони ще залишилися Почесними професорами РДГУ ? Бери приклад з сусідів- зраджуй. Так склалося - твоя совість чиста, коли треба лизати- лизав,коли треба кричати- смерть ворогам Сороці та Берташу- кричав. Як і інші. (ай-пі 93.73.49.217 (оператор Воля) ЗАБАНЕНО через спекуляції з АТО і з війною на сході України під різними матеріалами, та поширення наклепницької інформації)
20.07.2014, 07:55 93.73.49.*** 31
Він - ректор- повинен бути молодим, красивим( героєм-любовником, грати на гітарі , або на іншому музичному інструменті,мати сторінку у Facebook- де вміти брехати,всім обіцяти, роздавати посади не по заслугам - а потому як лижуть). Дарма що собачоі будки у своєму житті ще не побудував і не побудує. Головне - вміти звітувати тим , що зроблено попередника ми. Руслан, з твоїм виглядом кінг- Конга, ти вже програш... (ай-пі 93.73.49.217 (оператор Воля) ЗАБАНЕНО через спекуляції з АТО і з війною на сході України під різними матеріалами, та поширення наклепницької інформації)
20.07.2014, 07:40 93.73.49.*** 30
(ай-пі 93.73.49.217 (оператор Воля) ЗАБАНЕНО через спекуляції з АТО і з війною на сході України під різними матеріалами, та поширення наклепницької інформації) Руслан, не Регіони тебе замовили , а твої друзі. Розумний вчиться на прикладі інших ( в нашому випадку - на прикладі сусідів, де переворот відпрацювали блискуче. Перший крок- їдуть до редакції і вносять від професора 1000 грн на розвиток , і все - вбивство замовлено. Біле буде чорним, чорне буде білим. Вони в цьому великі фахівці, в іншому-ні , а в цьому- так. У сьогоднішніх умовах все буде значно жорсткіше. Як приклад - у тебе в кабінеті знайдуть -(далі на вибір-......). Далі з`явиться так звана ініціативна група на чолі з черговим прохіндєєм, яка буде формувати суспільну думку та вимоги до ректора.
20.07.2014, 00:34 93.73.49.*** 29
Руслан, іди сам з посади - твоє місце вже поділили. ВЖЕ б`ють копитом молоді, наглючі, злі, не реалізовані, амбітні, яким потрібна посада! Бійся друзів- твої вороги біля тебе. Вони не подалі та і з ними не домовишся. (ай-пі 93.73.49.217 (оператор Воля) ЗАБАНЕНО через спекуляції з АТО і з війною на сході України під різними матеріалами, та поширення наклепницької інформації)
20.07.2014, 00:22 93.73.49.*** 28
Вже почали нагадувати, а який же вік, скільки років ректору ? А ректор нічого розумнішого не придумав - скинув все на партію Регіонів. Хоча він і партія регіонів - близнюки - браття. ПРИ НИХ він двічі обирався, отримував почесні звання та нагороди,був слуханяним виконавцем волі СОРОКИ , а потім БЕРТАША. Чого дурня включати? Я - не я, і хата не моя. Пора вже відповідати по рахункам. Не тільки декан повинен написати заяву на звільнення , але й хитрозроблений РУСЛАН !!!!!!!!!
20.07.2014, 00:06 93.73.49.*** 27
Задайте собі запитання - кому потрібна колотнеча ? І саме зараз? Чи раніше не пили ? Чи раніше хабарі не брали ? Чи раніше подарунки університету не природно сили ? Пили, п`ють і будуть пити . Без хабаря( щодня в кишеню декана, ректора) - день продав, для чого тоді ходити до університету? Вжеж не для того, щоб готувати концерти?
19.07.2014, 21:51 176.8.233.*** 25
Пора на пенсію...як мінімум це не керівник, а "дідусь з маразмами в голові"....він такий не один, от минулого року був на засіданні Західного наукового центру, так один поважний ректор з Луцька на прізвище Б. встиг виспатися за час засідання...просинався декілька разів і в помічника все питав чи скоро кінець...)))))))))...А на Поліссі доволі влучно наші предки придумали приказку "...чим більше літ - тим більше з розуму..."
18.07.2014, 23:41 95.135.84.*** Ольга
Йому Кисєльов нашептав як викрутитись напевно.
18.07.2014, 19:20 46.175.144.*** Денис
З усього видно, що має. Дивно що Путіна не приплів. Хитрожопий та самовпевнений.... Нічо і для таких час прийде.
18.07.2014, 17:10 185.26.182.*** Володимир
Має журналістів і читачів за ідіотів?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору