РІВНЕНЩИНА

Представили нового голову Волинської ОДА

25.07.2014, 14:30      volynpost.com      Переглядів: 1940

На Волині представили нового голову облдержадміністрації – Володимира Гунчика.

Церемонія представлення відбулася у п’ятницю, 25 липня у приміщенні Волинської обласної ради, - пише «ВолиньPost».

Під час своєї промови Гунчик заявив, що буде робити усе, аби консолідувати роботу політичних партій і громадських організацій.

«Я розумію, що люди чекають змін. Зміни йдуть дуже повільно. Звичайно, цьому заважає війна. Але неможливо списувати все на одну агресію. Потрібно закочувати рукави і вирішувати ті нагальні питання, які стоять перед громадою. Потрібно консолідувати суспільство, всі політичні сили для того, щоб мінімізувати ті проблеми, які є в області, не перекладаючи ці проблеми на Кабінет міністрів, Верховну Раду, команду Президента. Старатися робити все, щоб ці питання вирішити в регіоні. У нас для цього є всі можливості», - заявив новий губернатор.

Окрім того, Гунчик пообіцяв сприяти відкритості влади.

«Відкритість усіх процесів влади – це головний шлях боротьби з корупцією. Корупція крутиться там, де все закрито, закамуфльовано, де нема доступу до інформації, де засоби масової інформації, громадські організації «відрізані» від цих процесів. Якщо ми будемо говорити про відкритість - це серйозний крок для того, щоб громада розуміла, які завдання вирішуються, як вирішуються, хто за це відповідає, щоб ми могли запитати конкретних людей і дати конкретні доручення», - сказав Володимир Гунчик.

Також він закликав своїх підлеглих бути активними і ініціативними.

«Звертаюся до працівників апарату ОДА. Не можна сидіти на своєму робочому місці і чекати команди. Не може людина тратити робочий час і державні кошти, вичікуючи і займаючи посаду для того, щоб не проявляти ініціативу», - сказав Гучник.

Новий голова ОДА також пообіцяв найближчим часом побувати в кожному районі: «Найближчим часом ми зустрінемося з депутатами селищних, районних рад. Я постараюся побувати в кожному районі. Почути ті проблеми, які є в цих районах. Обговоривши ці питання, винести їх на обговорення депутатського корпусу обласної ради».

Гунчик заявив: «Кожна апаратна нарада повинна починатися з того, що ми зробили з попередньої наради. Кожен керівник, отримавши доручення, повинен доповісти, що він зробив для громади. Нарада для наради не потрібна»

«У нас у бізнесі, якщо керівник не виконував свої функції – бізнес зупинявся. Так повинно бути і в громаді», - додав Гучник, який раніше був керівником автозаводу "Богдан".

В свою чергу, вже колишній голова ОДА Григорій Пустовіт розповів, що після відставки із посади голови Волинської облдержадміністрації очолить обласний виборчий штаб "Батьківщини".

Пустовіт пояснив, що після відставки планує відпочити п`ять днів, а потім зустрітися із Юлією Тимошенко, щоб узгодити подальші плани.

Біографічна довідка.

ГУНЧИК Володимир Петрович

Народився 9 березня 1958 року у м. Камінь-Каширський Волинської області.

Освіта - вища, навчався у Київському політехнічному інституті (1981 р.), Спеціалізація «Інженер електронної техніки».

Трудову діяльність розпочав у 1978 році на посаді електромонтажника-схемотехніка І розряду збірного цеху Запорізького виробничого об’єднання «Перетворювач».

1979 – 1983 рр. - інженер відділу № 1, відділу перетворення Інституту електродинаміки АН УРСР.

1983 – 1986 рр. - секретар комітету комсомолу Луцького автомобільного заводу.

1986 – 1987 рр. - начальник енергосилового цеху Луцького автомобільного заводу.

З 1987 по 1989 рр. працював інструктором оргвідділу Луцького міськкому Компартії України та промислово-транспортного відділу Волинського обкому Компартії України.

1989 – 1993 рр. - головний енергетик Луцького автомобільного заводу.

1993 – 1995 рр. - заступник головного інженера з ремонту обладнання і екології – головний енергетик Луцького автомобільного заводу.

1995 – 1996 рр. - директор Луцького автомобільного заводу.

1996 – 2000 рр. - голова правління ВАТ “Луцький автомобільний завод”.

2000 – 2004 рр. - генеральний директор ВАТ “Луцький автомобільний завод”.

2004 – 2007 рр. - голова Наглядової ради ВАТ “ЛуАЗ”.

2007 – 2008 рр. - голова Наглядової ради ВАТ “Луцький автомобільний завод”.

2008 – 2009 рр. - віце-президент з виробництва корпорації “Богдан.

У 2009 році - генеральний директор ВАТ “Луцький автомобільний завод”.

2009 – 2011 рр. - директор дочірнього підприємства “Автоскладальний завод №1.

З 2011-го і до призначення заступник президента Корпорації «Богдан», в.о. директора ДП «Автоскладальний завод № 1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс».

Нагороди, почесні звання. Заслужений машинобудівник України (2005 р.), Орден “За заслуги” ІІІ ступеню (2009 р.)


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору