РІВНЕНЩИНА

Які позиції у всеукраїнському рейтингу отримали рівненські ВНЗ

28.07.2014, 18:49      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1593

Батьки з абітурієнтами обирають спеціальність. Вхід в РДГУ

Згідно консолідованого рейтингу українських ВНЗ Національний університет водного господарства та природокористування - на 53-55 місцях, «Острозька академія» - на 89-90, а Рівненський державний гуманітарний університет - на 211 місці.

Актуальним питанням для абітурієнтів під час вступної кампанії є вибір вузу. Щоб допомогти абітурієнтам, ЧЕТВЕРТА ВЛАДА наводить позиції державних рівненських вузів в рейтингах.

Портал ОСВІТА.UA наводить консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України. У якості вихідних даних для його складання використані найбільш авторитетні національні та міжнародні рейтинги вузів України: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Вебометрикс”. Наводимо позиції згаданих ВНЗ:

Під час складання рейтингу, як зазначають його організатори, враховують комплекс факторів, від працевлаштування до науково-дослідницької діяльності вузів. Попри схожі критерії різні рейтинги суттєво різняться. Вищенаведений рейтинг враховує найавторитетніші рейтинги і наводить сумарний бал. 

Участь у рейтингу беруть 292 ВНЗ України. На першому місці розташовується Київський національний університет імені Тараса Шевченка, за ним - Національний технічний університет “Київський політехнічний інститут” та Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна на другому та третьому місцях відповідно. Замикає список з 292-м місцем Київський університет управління та підприємництва.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору