РІВНЕНЩИНА

На Рівненщині ЗМІ готові рекламувати партію кума Путіна

30.07.2014, 12:52      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1816

На Рівненщині готові рекламувати партію кума Путіна Медведчука, який просуває в Україні проросійську політику. Фото з ua.golos.ua

Сьогодні на електрону пошту ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ прийшло повідомлення з електронки «Irena Free <[email protected]>» з пропозицією про співпрацю з партією «Український вибір»

Текст повідомлення

«Доброго дня! 

У зв’язку з формуванням бази контактів ЗМІ Рівненської області, для висвітлення політичної діяльності партії «Український вибір» просимо надати наступну інформацію:

1. Назва ЗМІ

2. Місто знаходження редакції/студії

3. Територія покриття

4. Аудиторія, тираж

5. Політична орієнтація

6. Чи готові йти на співпрацю на рекламній основі з партією «Український вибір»?

7. Контактна особа у вашому ЗМІ відповідальна за розміщення матеріалів. 

Просимо додати актуальні прайси на розміщення політичної реклами. 

З повагою, представник партії «Український вибір»

Шума Ірина»

Нагадуємо, термін «Український вибір» безпосередньо пов`язаний з Віктором Медведчуком, який очолює громадське об`єднання з такою назвою. Медведчук є кумом президента Російської Федерації Володимира Путіна, він просуває ідею федералізації України та проросійську політику.

У жовтні 2013 року члени організації розповідали, що планують створити партію з такою ж назвою. 

Медведчук в ході переговорів представляв інтереси терористичних організацій «ДНР» и «ЛНР».

Наразі пошуковик google.com.ua не знаходить  представника  «Українського вибору» Ірину Шуму, так само невідома пошуковику зазначена в електронці адреса, щоб однозначно підтвердити, що це реальна особа і реальна пропозиція від «Українського вибору». 

Тим не менше редакція газети «Володимирецький вісник» та сайт www.polissya.net вже дали свою згоду на розміщення реклами згаданої партії у своїх ЗМІ.

Довідково: «Володимирецький вісник» - комунальне ЗМІ, засновник якого - районна рада.

Ось такого листа редакція «Володимирецького вісника» надіслала замовнику реклами «Українського вибору». Цю відповідь отримали всі редакції, яким надіслав листа «Український вибір», оскільки в редакції при відповіді використали функцію електронної пошти «відповісти всім».

Чому «Четверта влада» не хоче бути комерційним ЗМІ і відмовилась від політичної реклами

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ:

 

 Комунальна газета з Рівненщини, яка погодилась на рекламу пропутінської партії, намагається тиснути на «Четверту владу»


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

30.07.2014, 14:10 91.209.118.*** казковий персонаж?
... Наразі пошуковик google.com.ua не знаходить представника «Українського вибору» Ірину Шуму, так само невідома пошуковику ...
30.07.2014, 14:08 91.209.118.*** Володимиру
Хто така Шума Ірина?
30.07.2014, 13:59 92.51.245.*** Виктор
и сохранения жизней многих украинцев готов сесть за стол переговоров, как минимум достоин уважения. Вспомните, "блаженны миротворцы, ибо сыновьями Божьими назовутся". Или "плохой мир лучше хорошей войны", "лучший бой тот, который не состогялся" и так далее.
30.07.2014, 13:55 31.31.76.*** Виктор
Проросийская партия обратилась к проамериканскому СМИ))) Медведчук представлял интересы жителей Донецкой и Луганской областей на переговорах, за что они ему и благодарны. Во всяком случае, человек, который ради блага и сохранения жизне

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору