РІВНЕНЩИНА

Комунальна газета з Рівненщини, яка погодилась на рекламу пропутінської партії, намагається тиснути на «Четверту владу»

30.07.2014, 18:56      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2705

Районна газета «Володимирецький вісник» готова співпрацювати з партією "Український вибір" (принаймні була готова до публікації ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ). Фото з 34400.net

Після публікації матеріалу На Рівненщині ЗМІ готові рекламувати партію кума Путіна ЧЕТВЕРТА ВЛАДА звернулася в редакцію «Володимирецького вісника» з пропозицією озвучити позицію редакції з цього приводу. Отримала наполягання зняти матеріал інакше будуть всюди скаржитись.

Тест відповіді редакції (відразу з відповідями і коментарями «Четвертої влади» - ЧВ):

«Доброго дня, шановні колеги.

Не знаємо, як до вас потрапила дана інформація, яка є конфіденційною і не призначена для передачі третім особам, і на основі яких законів ви її одразу виставили на свій сайт, але рекомендуємо її зняти і не створювати дутий ажіотаж своїм баченням ситуації.

(Цю відповідь отримали всі редакції, яким надіслав листа «Український вибір», оскільки в редакції при відповіді використали функцію електронної пошти «відповісти всім». Опублікували на основі всіх законів, які регулюють діяльність ЗМІ в Україні. - ЧВ)

У нашому розумінні політична реклама – це будь яка реклама, що відповідає вимогам законодавства України і не має на меті повалення конституційного ладу та не містить інших сепаратистських закликів; ми працюємо виключно у правовому полі і обстоюємо єдність держави.

(А хто стверджує протилежне? Але окрім правових є ще правила здорового глузду. Якщо будь-хто в Україні рекламуватиме пропагандистські російські ЗМІ чи партію Жириновського - він теж не порушить українського законодавства. - ЧВ)

Якщо маєте сумніви – перегляньте публікації нашої газети, сайту, в т. ч. і періоду Майдану. В даному ж випадку жодної рекламної публікації газеті ще не було запропоновано; працівники редакції всього лиш опрацювали комерційну пропозицію, оскільки від реклами напряму залежить життєздатність будь-якого ЗМІ. Тобто наразі мова не йде про укладання договорів чи про готовність "рекламувати партію Путіна", як ви зазначаєте.

(Не розуміємо до чого тут згадка про Майдан. В публікації не було загальної оцінки діяльності газети. Лише констатація конкретного факту. Ви лукавите, ще раз публікуємо вашу відповідь. Зверніть увагу на пункт 6 «Чи готові на співпрацю на рекламній основі з партією «Український вибір» - так. І ще, пане редакторе, вивчіть чим відрізняються вислови "пропутінська партія" від "партія Путіна" і "партія КУМА Путіна", перед тим, як закидати нам те, що ми не публікували». - ЧВ).

Використовувавти інформацію, не призначену вам, називати людину злочинцем ще до того, як вона скоїла злочин – оце ті принципи демократії, на яких стоїть портал "Четверта влада"? Соромно, колеги...

(Ви маніпулюєте? Чи справді можете показати де вас назвали злочинцем? Тепер принаймні зрозуміло, що у вашому баченні рекламувати пропутінську партію – це злочин :) Однак редакція на це згодилася. – ЧВ)

Отже, робити нездорові сенсації ви вмієте. А от чи вистачить вам совісті зняти з публікації наклепницьку статтю – побачимо.

(З чого ви взяли, що це сенсація? Це інформування громадскості про дію ЗМІ, яке належить громадскості. Якщо ви вважаєте, що в тій статті є наклеп запрошуємо вас з’ясувати це в суді. А якщо ви, будучи редактором не розбираєтесь, що таке наклеп - тоді ми задаватимемо питання до тих, хто вас найняв. – ЧВ)

Основні принципи журналістської роботи ви вже порушили, причому допустившись прикрих помилок (напр., із вказанням засновників).

(щодо вказання засновників, то ми в першій версії матеріалу зазначили попередніх засновників редакції – райраду, РДА, трудовий колектив. Наразі неточність виправлена, і вказаний єдиний засновник цього комунального ЗМІ – райрада. Однак суті це не змінює ЗМІ належить громаді Володимиреччини. – ЧВ.).

Просимо з розумінням поставитися до даного листа і зняти ваш матеріал з публікації та вибачитися (хоча б усно, телефон ви маєте). Інакше будемо звертатися до комісії з питань журналістської етики, до юристів НСЖУ з вимогою офіційного спростування опублікованої вами інформації, яка спотворює факти і шкодить репутації та гідності нашого видання.

Сподіваємось на не менш оперативне реагування, пані Антоніно!

З повагою -- Сергій Скібчик.».

(Можете навіть в суд звертатися. Вибачатися за правду не маємо мети. Більше того, звертаємося із закликом до депутатів районної ради Володимиреччини дати оцінку стосовно згоди редакції рекламувати «п’яту колону» ворожої Україні держави  – ЧВ.)


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

10.11.2014, 03:23 92.113.4.*** знаюча людина
А заробляє він для того, щоб викачати гроші громади з комунальної газети у свою приватну, що виходить у Кузнецовську...
10.11.2014, 03:16 92.113.4.*** Знаюча людина
Скібчик не лише готовий рекламувати партію путіна, чи його кума, а й реально чекає на його прихід. Йому, Скібчику, всеодно. Аби заробляти. Людина без зайвих думлк і обтяжливих позицій.
24.09.2014, 12:50 213.174.12.*** Головний редактор
Я так розумію, що редакція Володимирецького вісника теж активно користується інтернетом, не вивчивши навіть елементарних правил дискусії... Ну що ж, ви ще раз підтверджуєте свій рівень. Як кажуть: "заговори, щоб я тебе побачив".
06.08.2014, 00:20 194.44.74.*** илона
как журналист с 10-летним стажем.. ну мягко говоря сомнительная польза сайта... провинциальная желтая преса
04.08.2014, 18:05 77.123.24.*** Ох...нному реалисту
А ты что комменты из окопа строчишь или может из танка ? Тут у нас есть журналисты,которые пару дней назад рекламировали одного очень сомнительного застройщика, да и выбор компаньона утреннего кофе очень интересный )))
04.08.2014, 16:14 93.183.252.*** Реаліст
Та торбічі взагалі охуїли.. звичайно добре жити на гроші грантів ніхуя не робити і писати жовті статейки. І витрачати на життя редакції по 10тис в місяцьТа ви журналістаими себе вважаєте? ну то піздуйте на схід і пишіть про життя країни в ато. а то зробили сенсацію з районної газетки в тисячу підписників.
02.08.2014, 14:45 91.124.84.*** tu 64.113.44.*** Галина Ф.
халя-то не імя,то діагноз:(((
02.08.2014, 08:56 46.175.148.*** Народному трибуналу
Запроданці - це ті, хто підписує вигідні комерційні угоди? я правильно розумію? А в кого ностальгія за компартією, то це вже історія. А чи може вас лякає майбутнє будиночків в "царських селах" та державних дач, що захиталися і тому ви так "пінетеся"? Вам булр добре? І ніякі революції вам не до вподоби? Я ні в якому випадку не прихильник кровопролиття. Але життя довело, що мирний шлях до радикальних змін не приводить. Однозначно, бандити будуть відповідати перед народом. Тільки "мої" і" ваші" бандити по різні сторони барикад.
01.08.2014, 20:30 92.222.45.*** Народний Трибунал
Дуже скоро разом з націонал-фашистською хунтою будуть відповідати перед народом і запроданці журналісти!!!
01.08.2014, 12:37 62.244.26.*** Гість
Торбічі вирішили пропіаритись на районній газетці, та ще й через таку дрібницю. Смішно , примітивно і гидко за вас!
31.07.2014, 20:05 46.175.148.*** Галині Ф.
Що означає "вести комерційну діяльність - це теж справа особиста", коли ЗМІ належить громаді? З нею радилися? Чи гвалт піднявся через оприлюдення інформації. Медведчук - голуб миру? Ви про що? Взагалі дивно, що пишете українською із свідомістю малороса. Бо хто іще може припускати якісь домовленості, хай на самих вигідних умовах із шовіністом? Чому проти війни шириться рух на Західній Україні. Тому що позиція жителів Донбасу у великій мірі призвела до неї. З приводу визначення "хунта" Тут є елементи правди, але це значно ширше поняття, ніж влада сьогодні.Чи заплатить? Як кажуть в народі:"Поки ситий схудне, то худий здохне". Але це залежить і від кожного з нас зокрема.
31.07.2014, 15:15 64.113.44.*** Галина Ф.
Оголошувати російським товарам бойкот, чи не оголошувати - це особиста справа кожного. З ким вести комерційну діяльність - це теж справа особиста. Запропонуйте кращі умови і "ВВ" рекламуватиме вашу партію, організацію, чи вас особисто. Щодо хлопчини з Рівного, який перебуває у госпіталі, то саме Медведчук брав участь у переговорах по встановленню миру на Сході. Більше того, позиція Медведчука сьогодні співпадає з позицією батьків, дружин і дітей тих, кого хунта посилає на бійню проти своїх співгромадян. Саме проти війни сьогодні шириться рух на Західній Україні. Будьте впевнені, скоро хунта за все заплатить: за жебрацтво громадян, за втрачені життя, за зруйнований імідж країни. За все.
31.07.2014, 12:04 46.200.23.*** Андрій Логащук
Є факт: комерційна пропозиція "УВ". Є факт: "УВ" - пропутінська партія. Є факт: ця пропозиція розглядається "вісником". Є факт: "вісник" повідомив про всі ці (3 попередні) факти журналістам інших видань. Є факт: про це написала "4влада". У мене виникають питання: чому "Володимирецький вісник" намагається приховати всі попередні факти? Чому "ВВ" не опублікує сам цю інформацію, якщо вона ВЖЕ стала публічною з ініціативи САМИХ працівників вісника? І останнє питання: за який, вибачте, БУЙ ви, володимирецькі журналісти, отримуєте свою зарплатню?
31.07.2014, 10:27 93.180.219.*** panchuri
Ви шо, володимирецькі медіа-акули, пальнулись?! Іде Війна! Хлопці гинуть, шоб цих лядєй-медведчуків іже з ними на нашій землі не смерділо! А ви тут про медіабізнес і свободу слова ґваздите? Ще й Майданом прикриваєтесь? Буде вам, курва, міжнародний день дружби... Зараз у 1 палаті гнійної хірургії центрального військового госпіталю лежить рівненський хлопчина Рома Федорин. Йому 21 і йому ампутували праву ногу. Бо її розтрощило міною, купленою за гроші, в тому числі, Медведчука з кумовьямі. Можливо навіть з тої пачки баксів буде оплачена і ваша "рекламна кампанія". Але вам по...
31.07.2014, 07:58 46.175.148.*** Гість
До речі, на Рівненщині та й в Україні шириться рух по бойкотуванню товарів російського виробника. Отже товарам бойкот? А рекламі проросійської партії, на яку фактично погодилися, віртуозно маніпулюючи словами: "наразі мова не йде про укладання договорів чи про готовність "рекламувати партію Путіна" -зелене світло? Не лукавте, шановні. Не може бути, якщо ви патріоти, ніякого опрацювання комерційних пропозицій з ворогом.Якщо з точки зору журналістської етики можна прискіпатися до "Четвертої влади", то ви самі( Володим. вісник) спровокували це.
30.07.2014, 23:01 5.79.68.*** ВР
Заавтра четвертій владі заплатить якийсь там шейх і на порталі зявиться галерея фотографій християн з хрестиками і підпис ВОНИ ЗРАДНИКИ. Навіть при бандитській владі такої ненависті і бажання гадити одне одному не було
30.07.2014, 22:25 91.124.66.*** tu192.42.116.*** Читач
ідійото-клініко:))навіть,не має що відповісти:)))
30.07.2014, 22:18 192.42.116.*** Читач
Ось найяскравіший приклад боротьби зі свободою слова і розпалювання ворожнечі між країнами та їх народами. Соромно, "Четверта влада"! Тим більше, що робите ви це сьогодні, в Міжнародний День Дружби.
30.07.2014, 21:30 46.175.148.*** гість
Квінтесенсія листа;"працівники редакції всього лиш опрацювали комерційну пропозицію". "Гарненька" видать "ПРОПОЗИЦІЯ", якщо погодяться співпрацювати. Автори листа натякають що всі і все купується і продається. Та ні не всі, панове. І, як пересічний громадянин, зовсім не бачу причини знімати публікацію. Ми всі від влади вимагаємо прозорості, то чому ЗМІ мають бути винятком.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору