РІВНЕНЩИНА

Як у Рівному блокували російський банк (ФОТО, ВІДЕО)

31.07.2014, 15:18      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1627

30 липня о 15 годині активісти блокували відділення банку «Русский Стандарт». Усі фото Дениса Грищука

Рівненські націоналісти влаштували акцію протесту проти російських банків.

Пише Денис Грищук для «ЧаРівне».

Вони провели попереджувальну акцію біля банку «Русский стандарт».

Ініціатором флешмобу стала Рівненська обласна організація «Патріот України» разом із Соціал-Національною Асамблеєю.

- В нас є хлопці, які поїхали на схід, та які залишилися тут. І ось ті, котрі залишились тут вирішили допомагати тим, хто воює, - ось в такий спосіб, влаштувавши мирну акцію. Ми хочемо примусити російські банки та підприємства піти з України. Таким чином перервати їх фінансовий потік та ослабити Росію, щоб вона не могла постачати терористів на сході-, - розповідає член організації «Патріот України».

Спочатку активісти направились до приміщення банку «Русский стандарт» у бізнес-центрі на вулиці Грушевського, 77. Оскільки працівники відділення були повідомлення про акцію заздалегідь, то там було зачинено.

Відтак, пікет перемістився до філіалу російського банку на вулиці Київській.

Працівники філії банку «Русский стандарт» на бачать доцільності у проведенні акції. кажуть, що усі гроші залишаються на території України.

- Ця інформація викликана тим, що люди малообізнані. Я розумію, що співзвуччя «Русский стандарт» має з однієї із структур, які працюють в Російській Федерації. Але я як керівик можу запевнити, що жодна копійка у Росію не йде, - говорить директор представництва банку «Русский Стандарт» у Рівненській області Андрій Маслянчук.

Усі відео Дениса Грищука

Водночас пікетники стверджують, що готові будуть повторити акцію протесту. Мовляв, блокуватимуть роботу банків (та інших підприємств, які мають стосунок до Росії) на довший термін.

- Є інформація, що є свій бізнес у Губарєва. Якщо це не підтвердиться, будемо працювати по тих, що працюють у Рівному, - каже представник організації «Патріот України».


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

04.09.2014, 23:33 77.123.15.*** Свобода
ще кончений "альфа-банк" теж належить москалям

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору