РІВНЕНЩИНА

«Я купив це за 107 тисяч доларів», - депутат Рівнеради на звинувачення у самозахопленні землі

15.08.2014, 16:45      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1960

Депутат Рівнеради Олександр Бабат образився на звинувачення у самозахопленні землі і каже, що вимагатиме спростування

Депутат Рівнеради Олександр Бабат пояснив, яким чином у його користуванні опинилося близько півгектара землі. Каже, що придбав будівлі ще у 2007 році. Показує протягом кількох секунд угоду купівлі-продажу, однак сфотографувати її не дає, обіціяє подробиці придбання надати пізніше.

- В 2007 році я придбав тут майно за 107 тисяч доларів, - каже Олександр Бабат. – На сьогоднішній день, якщо це оцінити, це півтора мільйони гривень. Тепер хочу використати своє законне право як громадянина, і приватизувати земельну ділянку під цими будівлями. Вся ділянка вже тоді, на момент купівлі, була обгороджена. 

Олександр Бабат не зміг назвати, яка саме площа обгороджена наразі навколо будинку, де він проживає. Однак зазначив, що майно записане на чотирьох чоловік, відповідно кожен з них може приватизувати землю.

Нагадуємо, наразі родичі Олександра Бабата претендують на приватизацію близько 30-ти соток землі у Рівному.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

28.02.2015, 20:35 213.174.12.*** Володимир
Пан бабат взагалі то любитель захоплювати землю. Захопив на Чорновола й зійшло з рук. Захоплює на своїх численних будівництвах по місту. А тепер вже почав захоплювати тротуар біля ТЦ Арена в районі автовокзалу
15.08.2014, 16:58 194.44.169.*** гріша
Оприлюдніть список проголосовавших депутатів за виділення землі...

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору