РІВНЕНЩИНА

На Волині незаконно вирубали лісу на понад мільйон гривень

21.08.2014, 15:15      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1258

Ілюстраційне фото uk.wikipedia.org

Державна екологічна інспекція у Волинській області провела перевірку додержання вимог законодавства про охорону та раціональне використання лісових ресурсів ДП «Львівський військовий лісокомбінат».

Повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції у Волинській області

У ході проведення перевірки виявили порушення вимог чинного законодавства підприємством в частині незаконної рубки. Працівники Луцького військового лісництва ДП «Львівський військовий лісокомбінат» провели санітарну рубку на території військових містечок. Лісорубні квитки на проведення санітарної вибіркової рубки видано із перевищенням наданих службових повноважень, оскільки землі та ліс у лісокористування ДП «Львівський військовий лісокомбінат» у встановленому порядку не надавались.

На підставі виданих лісорубних квитків лісництвом здійснено рубку 115 дерев породи дуб на території військового містечка у селі Черкаси Ковельського району та 91 дерева породи дуб на території військового містечка міста Ківерці Волинської області. Цими рубками ДП «Львівський військовий лісокомбінат» заподіяло шкоду навколишньому середовищу на суму 1 286 071,78 гривень.

З метою відшкодування завданих збитків на користь держави в особі Державної екологічної інспекції у Волинській області Волинською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України подано позовні заяви до господарського суду Львівської області.

У березні 2014 року Господарський суд Львівської області своїми рішеннями зобов`язав стягнути з ДП «Львівський військовий лісокомбінат» завдані державі збитки в сумі 1 286 071,78 гривень.

Виконавчі листи по справі для примусового стягнення збитків переданий до державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

21.08.2014, 20:47 37.115.181.*** ліс
і чому колісник ще не сидить!!!!

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору