РІВНЕНЩИНА

Депутати Луцької міської ради передали гуманітарну допомогу бійцям з «Айдару»

27.08.2014, 10:00      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2918

Усі фото відділу інформаційної роботи Луцької міської ради

Депутати фракції «Батьківщина» у Луцькій міській раді зібрали кошти і купили продукти харчування для військовослужбовців, які беруть участь у антитерористичній операції на сході України.

Повідомляє відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

Це – м’ясні консерви, цукор, крупи, а також медикаменти. Їх передали обласному осередку Самооборони Майдану секретар міської ради Сергій Григоренко, депутати з фракції ВО «Батьківщина» Олександр Плісецький, Григорій Пустовіт, Андрій Козюра, Юрій Корольчук та Валерій Бондарук.

Секретар міської ради Сергій Григоренко розповів, що депутати фракції «Батьківщина» у міській раді не вперше допомагають військовослужбовцям.

«Ми працюємо за трьома напрямками – турбота про сім’ї загиблих в антитерористичній операції, допомога у лікуванні поранених та підтримка тих, що безпосередньо беруть участь в АТО. Адже події, що відбуваються у нашій країні, не можуть залишати байдужими жодного з нас», – сказав Сергій Григоренко.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору