РІВНЕНЩИНА

Чорний список армії-2. Спецгенерал (ВІДЕО)

28.08.2014, 15:00      hromadske.tv      Переглядів: 22535

Усі скрін-шоти з відео Громадське ТБ

Сили спеціальних операцій – це військові, які можуть усе. Визволити заручників, пробратися на АЕС, зануритися у тил ворога і передати звідти інформацію… Такі сили існують в Україні вже більше п’яти років. Зараз вони воюють на Сході.

Пише «Громадське ТБ».

Відео Громадське ТБ

Армійські спецназівці базуються у Кіровограді, Хмельницькому та Очакові. Та коли навесні почалася антитерористична операція, хлопців з кажаном на шевронах почали відкликати ще й з «гарячих» точок. І відправляти в східні області виконувати особливі завдання.

«Ми хочемо передати привіт ДНР і ополченцям. Ніколи, ніколи ми не здамося, ми будемо тримати цю частину. І ми не віддамо Україну. Флаг спеціального призначення міста Кіровограда, спецназ. Сьогодні спецназ не допустив прориву терористів на територію військової частини», - говорять спецназівці, які відбили військову частину у Артеміську на Донеччині у червні.

29 липня 2014 року, місто Сніжне на Донеччині. 19 спецпризначенців з Кіровоградського полку вирушають сюди на пошуки льотчика Су-25, збитого терористами. Це спецоперація, про неї знає дуже вузьке коло людей.

Група потрапляє у пастку: 12-ро вбитих, трьох беруть у полон, чотирьом вдається вирватися.

Спецпризначенців, взятих у полон, допитують. Полонені спецпризначенці з Кіровограда, 1 серпня 2014

- А ты откуда?

- С Кировограда.

- И ты тоже?

- Да.

- Сегодня у нас в гостях… Ты кто у нас? Ты танкист?

- Нет-нет, я разведчик.

7 серпня у Кіровограді ховають спецназівців. У місті оголошують жалобу.

Хлопці-спецпризначенці, які втратили бойових товаришів, не могли повірити, що трагедія сталася випадково. Передчуття були нехороші. Особливо коли з’ясувалося, що льотчик СУ-25, на пошуки якого відправили розвідників, уже був у безпеці.

Факт порятунку підтверджували не тільки свої, а й відкриті джерела – ще 24 липня. 28 липня про це навіть радісно повідомив Президент України. Тим не менше, 29 липня керівництво спецназу відрядило на пошуки групу з 19 людей. Спецназівці переконані, що їхніх товаришів підставили: свідомо відправили вглиб ворожої території та повідомили терористам маршрут пересування. Вони звинувачують у цьому начальника Управління спецоперацій Генштабу В’ячеслава Назаркіна.

В’ячеслав Назаркін – персона непублічна і від того ще цікавіша. Народився у Білорусі, служив у Росії. Останні 8 років був заступником командира військової частини у Житомирі.

5 грудня 2013 року, під час протестів на Майдані, Назаркіна призначають виконувачем обов’язків начальника Управління спеціальних операцій Генштабу.

У січні військовим спускають наказ виступити на підтримку президента Януковича і закликати його негайно навести лад у державі. Генерал Назаркін збирає нараду у своєму управлінні. Його підлеглі голосують проти звернення до Януковича. Аудіозапис цієї наради потрапив до «Слідства.Інфо».

В`ячеслав Назаркін, тво начальника Управління спеціальних операцій Генштабу ЗС України, 28 січня 2014:

«… Наведение порядка в державе, оно должно быть, а какими методами, тут не сказано, в этом Зверненні. И то, что вы тут проявили, мне еще раз подчеркнуло, что вы беззубые здесь… Я не для этого здесь говорил, для того, чтобы каждый, по лояльности сидевший здесь, сказал «А я не буду голосовать и лучше я останусь среди е…ных, типа моя хата скраю, я ничего не знаю».

Паралельно на своїй сторінці в «Одноклассниках» пан Назаркін активно лайкає Антимайданівські публікації. Підлеглі дедалі більше розчаровуються у своєму керівникові.

Тим не менше, у березні, вже після перемоги революції гідності, Назаркіна призначають постійним керівником спецназівців. Конфлікти у колективі тривають, а внутрішні перевірки підтверджують протиправні дії керівника.

«Факти протиправних дій начальника управління до підлеглих офіцерів, що виразилися у нецензурному висловлюванні до офіцерів, підтвердилися», - йдеться у матеріалах внутрішньої перевірки,я і є у «Слідства.Інфо»

Перевірка також виявила, що 67% колективу відкрито не довіряють начальнику, а 75% не вважають його професіоналом своєї справи. Попри це, генерал Назаркін стає заступником керівника Антитерористичної операції Муженка. Вони давні друзі – ще з Житомира.

Зараз генерал, який будь-що намагався врятувати режим Януковича, вирішує долі українських воїнів на передовій.

У ювелірній роботі спецназівців найважливіше – довіра. Коли вони йдуть на завдання, то мають бути впевненими, що операція ретельно спланована і їх не підставлять. Українські спецназівці кажуть, що такої впевненості в них давно немає.

«Как обьяснить своим офицерам, когда они дают мне информацию, люди, которые работают на нас в городе, они рискуют своей жизнью… Дают информацию. Мы даем координаты, нет реализации. Я понимаю, есть важные цели, есть неважные (…) Они морозятся… А потом ложат трубку. И офицеры, они ж слышат мои переговоры… Как объяснить людям, что нас используют как бл…дей?», - каже Сергій Кривонос, начальник штабу ВДВ та комендант Краматорського аеропорту.

Військові – люди стримані і зазвичай не виказують своїх емоцій. Їхня справа – не обговорювати, а виконувати накази. Та підлеглі Назаркіна підозрюють його у співпраці з противником. Зі зрозумілих причин вони відмовляються говорити на камеру, але прямим текстом кажуть: практично кожна спецоперація за участі Назаркіна закінчується катастрофою і смертями спецпризначенців. Причина? За словами цих людей, справа у рідному браті українського генерала.

Сергій Назаркін, військовий, живе у Росії, працює заступником коменданта Омського гарнізону. Судячи з фотографій у соцмережах, брати підтримують тісні стосунки.

Підлеглі українського генерала кажуть, що В’ячеслав постійно дзвонить брату Сергію і повідомляє йому, що відбувається на фронті. Братами нібито навіть цікавилася СБУ. «Слідство.Інфо» направило запит у Службу безпеки та очікує на відповідь. Тим часом ми спитали про брата у самого генерала.

- Це В’ячеслав Миколайович?

- Да.

Це вас турбують з Громадського телебачення. Чи є у вас брат військовий з Росії?

- А для чего вам такие питання?

- Так як ви генерал Української армії, знаходитесь у зоні АТО, хотілося б це з’ясувати.

- Никого ничего у меня нету. Я на такие вопросы отвечать вам не буду.

- А Сергій Миколайович Назаркін – це не ваш брат?

- Не знаю.

- Тобто не знаєте? У вас точно немає брата?

- Ну… Если вам необхідно мою служебную карточку, ображайтесь в Генеральный Штаб (…) А пока вы мне мешаете работать, потому что я занимаюсь, ...ть, справой, которая, …ть, необхидна для того, чтоб защищать державу. До побачення.

Чому генерал Назаркін так розхвилювався і кинув слухавку? Чому зрікся брата? Чому приховує очевидні факти? Чи не тому, що вони можуть підтвердити звинувачення підлеглих на його адресу? У наступних випусках «Слідство.Інфо» продовжить називати прізвища підозрілих людей у лавах нашої армії. Обличчя антигероїв, як і героїв, треба знати і пам’ятати.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

31.08.2014, 15:13 141.78.247.*** Peter1
А может кто поинтересуется - а о чём все-таки разговаривал Порошенко с Путиным в Минске целых два часа с глазу на глаз? Наверное, чуть больше, чем те две фразы, которые он потом сказал журналистам... Он - НАРОДНО избранный президент: пусть расскажет народу поподробнее...
28.08.2014, 17:11 207.244.78.*** ХОМА
Куда смотрит Наливайченко !!!!!!! Такая убойнейшая кричущая информация и НОЛЬ Б,,,ДЬ РЕАКЦИИ !!!!!! А на востоке гибнут пачками простые украинские парни!!!! Что вообще происходит?! До каких пор предатели, работающие на парашку , будут безнаказанно творить свою черну справу?!!! Или все факты должны за СБУ раскапывать простые журналисты?!!! По таким жареным фактам должна быть мгновенная реакция спецслужб Украины. Это буквально сбережет десятки и сотни жизней украинских патриотов!!! Просто нет слов !!!!
28.08.2014, 16:18 78.111.187.*** Василь Довганенко.
І скільки в армії в нас генералів Назаркіних.? Сто, тисяча чи 5 тисяч? Які підстави мріяти нам про перемогу, коли бойової техніки реально немає, з командирів одні зрадники, мобілізують не професіоналів, а тих хто не зумів відкупитися. А на патріотизмі та героїзмі добровольчих батальйонів Донбас не відвоюєш.
28.08.2014, 15:51 91.124.118.*** Володимиру
;)))як свій-свого заарештовувати буде???Воронченко з кагебісткою Альфою,яка Майдан розстрілювала,мера Лугандона- Кравченко ,хотів відбити в Айдара,але десантники допомогли.Зате через два дня його відпустив самий гуманний український суд:))а,ПЕтя Литвин(генерал-лейтенант),брат того самого ,який начеб-то дуже Україні потрібен,втік з зони АТО,кинувши свої війська.Не кажу вже, про третього брата-Міколку ,який півтора десятка років тримав і тримає на "замку" кордон неньки:((
28.08.2014, 15:28 213.174.12.*** Володимир
Якщо цього спецгенерала не заарештує СБУ, тоді треба питати буде з СБУ.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору