РІВНЕНЩИНА

Депутати Рівнеради, які підтримають виділення землі для «Ріверсайду», потраплять на дошку ганьби

29.08.2014, 13:47      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1457

Вже є 2 надрукованих банери такого змісту, які розмістять на дверях перед сесією Рівненради

4-го вересня відбудеться друге пленарне засідання 42-ї сесії Рівнеради, де розглянуть питання про припинення права оренди земельної ділянки, розірвання договору оренди землі та передачу земельної ділянки в оренду на вул. Кіквідзе, 66 (вх. № 682 від 27.06.2014).

Рівненські активісти групи «Захистимо Рівне» підготували відкрите звернення для депутатів Рівненської міської ради, яким закликають не голосувати за проект рішення, про передачу в оренду землі по вулиці Кіквідзе, 66, забудовнику «Ріверсайд».

Також активісти наголосили, що імена та фото депутатів Рівнеради, які підтримають виділення землі для «Ріверсайду», вивісять на дошку ганьби.

Нагадуємо, прокуратура встановила, що організацією, яка безпосередньо виконувала протизаконні будівельні роботи на Пагорбі Слави у Рівному, є Житлово-будівельний кооператив «Домо-Буд» - споріднена з "Набережним кварталом" та "Ріверсайдом" структура. 

Також прокуратура встановила, що будівництво «Ріверсайду» - незаконне.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору