РІВНЕНЩИНА

У незаконного рівненського «Ріверсайду» з`явилися анонімні студенти-захисники: фото

04.09.2014, 11:34      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1361

Ось такі анонімні захисники прийшли відстоювати незаконне будівництво рівненського "Ріверсайду"

4 серпня, перед черговою сесією Рівнеради, близько 20-ти хлопців студентського віку прийшли з плакатами на підтримку незаконного будівництва рівненського  «Ріверсайду». Хлопці відмовилися представитися, кілька чоловік повідомили лише, що вони студенти. Основний аргумент - такий забудовник повинен працювати у Рівному.

Натомість відомі рівненські активісти, серед яких Зураб Кантарія, прийшли нагадати депутатам, що будівництво протизаконне та про те  суд арештував землю, на якій незаконно будують рівненський «Ріверсайд» та заборонив тут зводити житло. Активісти нагадують, що імена та фото депутатів Рівнеради, які підтримають виділення землі для «Ріверсайду», вивісять на дошку ганьби. Акцію молодиків на підтримку незаконного будівництва вважають проплаченою.

Нагадуємо, на сесію Рівнеради, яка наразі відбувається, депутати підготували проект рішення, яким хочуть передати в оренду землю недоброчесному забудовнику житлового комплексу «Ріверсайд».

Голова правління ГО «Асоціація працівників будівельної галузі м. Рівне та Рівненської області» Ігор Мічуда розповідає, що володіє інформацією про те, що депутатам Рівнеради пропонували по 500 доларів кожному за підтримку цього рішення.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору