РІВНЕНЩИНА

Рівнянин - у п`ятірці виборчого списку Гриценка

07.09.2014, 15:26      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2587

Віталій Шабунін йде в нардепи за списком "Громадянської позиції". Фото з myview.com.ua 

Партія "Громадянська позиція (Анатолія Гриценка)" братиме участь у позачергових парламентських виборах спільно з партією "Демократичний альянс" і розраховує набрати третину місцевих по чисельності народних депутатів за підсумками голосування. 

Сьогоднішній з`їзд партії в неділю в Києві ухвалив рішення про спільний похід на вибори з ДемАльянсу. Відповідну угоду підписали лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко і лідер партії ДемАльянс Василь Гацько, йдеться на сайті gazeta.ua.

При цьому, виступаючи на з`їзді лідер партії народний депутат Гриценко підкреслив: "Це - перші вибори, в яких "Громадянська позиція" бере участь як партія".

За словами політика, результати останній соціологічних опитувань показують, що "Громадянська позиція" займає третє місце в рейтингу політичних сил на парламентських виборах. "№3 за підсумками виборів - це наше місце", - сказав Гриценко.

Разом з тим він заявив, що питання про участь "Громадянської позиції" в коаліції буде вирішено після виборів.

"Ми не в опозиції до чинного президента. Він ще не зробив критичної маси помилок, хоча негативні тенденції є і в кадровій політиці, і в діяльності правоохоронних органів, залишається корупція в усіх органах влади", - сказав Гриценко.

Політик зазначив, що "позиція в парламенті буде визначатися в залежності від того, як кожен пройде цей шлях. Можемо твердо говорити, що будемо співпрацювати з усіма політичними силами, які поділяють наші базові принципи та положення".

Згідно з рішенням, прийнятим на з`їзді, в першу п`ятірку партії увійшли Гриценко, лідер партії Демальянск Василь Гацько, члени "Громадянської позиції" Марина Соловйова, Олег Дерев`янко, Віталій Шабунін.

Крім того в першій десятці є народний депутат, заступник голови партії "Громадянська позиція" Олег Канівець, журналіст, член ДемАльянсу Наталя Соколенко.

Віталій Шабунін - родом з Рівного. Наразі був експертом з питань парламентського лобіювання та політичного консалтингу. Координував групу протидії корупції в державних закупівлях та адвокаційний напрям діяльності Центру протидії корупції 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

16.09.2014, 06:16 193.11.129.*** Коля
Це капець для Гриценка! Словоблуди і клоуни рвуться у владу... Нехай краще Шабунін розповість, як святкував у Києві весілля, як забрав у запрошених подарунки і як не запросив їх після цього на трапезу.
16.09.2014, 01:03 46.211.58.*** Тимченко
Новина втішила. Віталіку успіхів у парламенті!
14.09.2014, 08:05 213.179.252.*** гість
Боже милий, куди котиться світ. Як ми будемо жити далі з такими керманичами як шабунін.тупа вискочка.лише і через таких людей не буду підтримувати цю партію і другим закажу.
07.09.2014, 16:34 77.123.19.*** Гость
Шабунін - хороший хлопець. Тільки от на з`їзді щодо нього почали з брехні. Посилання Української правди: http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/7/7037006/ Там фото списку кандидатів. Шабунін - депутат Рівненської обласної ради? Навіщо брехати?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору