РІВНЕНЩИНА

Скільки коштів зібрала і на що витратила Самооборона Майдану Волині

30.09.2014, 11:59      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1797

Усі фото  Павла Переведенця

139 бронежилетів, 42 каски, 297 комплектів форми, 3 тепловізори та 36 тонн їжі надала Самооборона Майдану Волині бійцям різних військових та правоохоронних підрозділів, що воюють на сході України за період з 1 травня до 31 серпня включно 2014 року. Такі цифри назвали заступники координатора організації Сергій Чуріков та Сергій Рижков на прес-конференції, 29 вересня.

Про це повідомляє прес-служба Волинської Самооборони Майдану.

ЗІБРАНО КОШТІВ

Активісти організації відзвітували за отримані та витрачені кошти організацією, які надходили у різній формі від громадян, бізнесменів, трудових колективів, священиків та шкіл за останні чотири місяці на допомогу бійцям на Сході.

Так, зі скриньок, які постійно стоять на Театральному майдані та біля гіпермаркету «Там-Там» зібрали 196 тисяч 221 гривень.

У формі добровільних пожертв (від колективів, меценатів, які передавали коши через активістів) надійшла 201 тисяча 930 гривень. Окрім цього на карту Приватбанк фінансового директора Самооборони Сергія Чурікова було нараховано 276 тисяч 389 гривень пожертв. 30 тисяч гривень було перераховано на безготівковий рахунок організації у червні. Якщо говорити про місцеві бюджети, то з обласного бюджету Волині за посередництва Самооборони було перераховано 165 тисяч гривень бійцям на Сході. З них 70 тисяч – на військову форму, і ще 95 – на тепловізори. Загалом прихід пожертв на армію від громадян за чотири місяці діяльності організації складає – 1 мільйон 80 тисяч 40 гривень.

ПЕРЕДАНО ДОПОМОГИ

Всі надані кошти акумулювалися в Самообороні Майдану Волині для контрольованої допомоги у різних формах бійцям на Сході. Від амуніції до їжі.

Так, 363 тисячі 840 гривень з отриманих коштів від громадян було витрачено на закупівлю бронежилетів, а згодом на матеріали для їх виготовлення.

На 67 тисяч 312 гривень Самооборона Волині закупила касок та іншого захисного спорядження.

Тактичнне спорядження та форменний одяг закупили та передали бійцям на суму 162 тисячі 420 гривень. Закупівля оптики, ремонт автомобілів та закупівля автомобілів для батальйонів та засоби зв’язку (рації) обійшлися загалом за чотири місяці в 161 тисячу 500 гривень. Харчів, ліків і засобів гігієни було закуплено і передано на 225 тисяч 500 гривень. Аби довезти цю всю допомогу до пунктів призначення, було витрачено 46 тисяч 310 гривень на пальне, яким заправляли авто перевізників.

Загалом же Самооборона Волині безкоштовно передала за період з 1 червня до 31 серпня включно:

- 139 бронежилетів;
- 42 каски;
- 297 комплектів форми;
- 3 тепловізори;
- 36 тонн їжі.

Нагадуємо, що допомогти бійцям на Сході можна через Самооборону Волині, перерахувавши кошти:

1. На картку Приватбанк 5168742017694435 (гривнева) на ім’я Чуріков Сергій Борисович.
2. На картку Приватбанк 5168742061615336 (валютна картка, євро) на ім’я Чуріков Сергій Борисович.
3. Безготівковий перерахунок на р/р 26008055506351, МФО303440, Код39109290 (ПриватБанк), призначення платежу – благодійна допомога на здійснення статутної діяльності «Самооборони Волині».
4. Кинути пожертву у скриньку на Театральному майдані або біля гіпермаркету «Там-Там».

Окрім цього нагадаємо, що від громадян постійно надходить й нематеріальна допомога у вигляді: продуктів, закуплених у супермаркетах. Нам щодня приносять медикаменти, домашні теплі речі, закрутки, елементи до ремнаборів і т.п.

Активісти організації неймовірно вдячні за надану довіру та допомогу від волинян, адже тільки завдяки їх підтримці та роботі волонтерів вдалося досягнути результату. Так, бійці української армії забезпечені найнеобхіднішими речами: від засобів захисту тіла до їжі. Усе, що було зроблено та робиться й надалі – це показник організованості, злагодженості та довіри у волинській громаді.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору