РІВНЕНЩИНА

Рівненський кандидат комбат Капінос задекларував 56 тисяч і машину. Житла немає

17.10.2014, 18:33      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      Переглядів: 2690

Галина Кульчинська повідомила, що декларацію та біографію комбата 51 бригади Миколи Капіноса можна отрмати лише за письмовим запитом Володимиру Попику з прес-служби «Батьківщини». Фото з Фейсбуку

Кандидат у нардепи по ОВО №152 Микола Капінос задекларував майже 56 тисяч. Окрім автівки, висуванець не має ніякого майна, в тому числі власної квартири чи будинку.

У пошуку декларацій кандидатів ЧЕТВЕРТА ВЛАДА поспілкувалася із заступницею міського голови Рівного Галиною Кульчинською, оскільки її контакти дали у якості зв`язку з висуванцем від ВО «Батьківщини» Миколою Капіносом.

По суті розмови Галина Кульчинська погодилась надати інформацію, але переконати її надіслати дані так і не вдалося. В усній формі запиту для неї було недостатньо.

Для того щоб отримати інформацію, необхідно правильно сформулювати питання і у письмовій формі надіслати до прес-служби ВО «Батьківщина», повідомила пані Кульчинська. Це потрібно, з її слів, для запобігання непорозуміння.

В прес-службі лінк на біографію кандидата та його декларацію дали одразу, але бюрократичність заступниці міського голови не можливо не відмітити.

Кандидат у нардепи від «Батьківщини» комбат Микола Капінос протягом минулого року заробив трохи менше 56 тисяч гривень. Сім`я декларанта у складі дружини та двох дітей отрмала майже 37 тисяч. Також пан Капінос володіє автомобілем Peugeot Partner 2004 року придбаним, згідно декларації, за 64 тисячі гривень.

Окрім вищевказаного інших доходів або майна в документі нема. Місце прописки кандидата закрите включно з містом, у якому проживає кандидат, хоча ця інформацію публічна і знаходиться на сайті Центрвиборчкому. Судячи з декларації, пан Капінос проживає не у своїй домівці і житла не має.

Нагадуємо, ЧЕТВЕРТА ВЛАДА звертається до всіх кандидатів в нардепи від Рівненщини з пропозицією оприлюднити свої доходи. Наразі відомими є також доходи діючих рівненських нардепів, частина яких є кандидатами в нардепи.
Зокрема, другий кандидидат по 152-му округу, «свободівець» Олег Осуховський за 2013 рік задекларував 239 тисяч та не вказав майна членів сім’ї.
Також відомо, що рівненський кандидат у нардепи Дмитро Якимець має з сім`єю мільйон на рахунках у банку, Святослав Євтушенко розповів про свій ставок, а дохід адвоката-самовисуванця Миколи Бляшина склав 860 тисяч гривень.
В той же час висуванець Ярослав Гранітний каже що нема що декларувати: «Що тут декларувати... Ніфіга в мене нема».

 

 КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору