РІВНЕНЩИНА

Суд заборонив будівництво рівненського «Ріверсайду», представники комплексу називають це особистою справою

21.10.2014, 20:47      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2130

Сьогодні зранку на рівненському «Ріверсайді» чоловік впав з електроопори. Саме у той момент, коли приїхала «швидка», на незаконне будівництво прибули працівники прокуратури, які мали простежити виконнання наказу про припинення будівництва. Ухвалою суду від 21.10.2014 на земельну ділянку накладено арешт та заборонено здійснювати будівництво житлових будинків з метою недопущення зміни цільового призначення ділянки.

Журналістка ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ намагалася взяти коментар про сьогоднішні події у працівників «Ріверсайду».

На територію будівництва нас не впустили, аргументувавши це тим, що «все, що пишуть журналісти, це фейкова інформація, це неправда».

На запитання «так розкажіть же правду» відповіли: «це приватна територія - ідіть звідси».

Журналістка попрямувала до центру продажу «Ріверсайду» і попросила, щоб прокоментували ситуацію, що склалася.

Працівники центру не захотіли будь-що розповідати, але порадили звернутися до юриста Михайла у синій куртці: «якщо він згідний, то він зможе вам щось прокоментувати»:

- А де можна знайти юриста?

- Ну, він десь там ходить.

Ми знайшли чоловіка у синій куртці, який на запитання «чи можете представитися» відмовився відповідати, а висловив свою думку:

- Хто ви такі?

- Журналісти.

- Які журналісти? Звідки ви?

-  ERVE.UA і  ЧЕТВЕРТА ВЛАДА.

- Я не чув про таких. І шо дальше?

- Ось Вам посвідчення журналіста.

- Ну і шо. У мене два друковані засоби інформації зареєстровані за мною. Теж є журналісти. Але це нічого не говорить. Які у вас права? Чого ви сюди прийшли? Це приватна власність. І це приватна власність (показує на місце, де стояли журналісти)

- Взагалі-то це дорога.

- Чого ви сюди прийшли. Взагалі, я на такі портали ваші не заходжу. Я про такі не чув. І не думаю, що це щось таке, про що я мав чути. Я чув  такі як Інтер, журналісти приїзджають, я їм дам коментар. Ну, а вам ? Ну, хто ви такі? Ну, дали вам бумажки і ви тут з ними ходите шось і хочете сказати, що ви вже тут можете зайти, пофотографувати. Я так не вважаю. Вибачте, але тут приватна власність і все, що тут проходить наша справа особиста. 

Ви «розпространяєте» слухи, займайтеся цим і далі. Якщо вас десять чоловік читає у Рівному, хай читає «дальше».

В той же час прокуратура не вважає порушення на будівництві особистою справою. Як пояснили тут ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ, прокуратура міста наглядає за додержанням законів під час проведення досудового розслідування міліцією стосовно незаконного будівництва "Ріверсайду".

Міліція відкрила кримінальне провадженні за фактами порушення ТОВ «Хліб-Пром» під час будівництва правил, «що стосуються безпечної експлуатації будівель і споруд, що створює загрозу загибелі людей та настання інших тяжких наслідків, а також зловживання службовими повноваженнями ЖБК «Набережний квартал-1» та ЖБК «Набережний квартал-2», що спричинило тяжкі наслідки та за фактом самовільного будівництва будівель на самовільно зайнятій земельній ділянці (ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ст. 275, ст.364-1, ст.197-1 КК України)».

- У ході досудового розслідування встановлено, що ТОВ «Хліб-Пром» та ЖБК «Набережний квартал – 2» на земельній ділянці по вул. Кіквідзе, 66 у м.Рівне здійснюють самовільне будівництво багатоквартирного житлового будинку на самовільно зайнятій земельній ділянці, - нагадує виконувач обов’язків прокурора міста Рівне Андрій Максимчук. - Будівництво здійснюється за відсутності дозвільних документів на таке будівництво, а також в порушення цільового призначення земельної ділянки, яка є власністю громади міста.

Тому сьогодні працівники прокуратури міста та міліції прибули на місце з метою вручення вказаного документа посадовим особам товариства, проте їх на місці не виявилось. Працівники міліції доставили у відділок осіб, що були присутні на будівництві для з`ясування їх особи та проведення слідчих дій у межах кримінального провадження.

Крім того, прокуратурою було залучено спеціалістів Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Рівненській для огляду місця будівництва. За результатами перевірок, останніми виявлено значну порушень вимог правил технічної експлуатації електроустановок споживачів.

- Під час нашого перебування на території ми також встановили порушення правил з безпеки охорони праці на будівництві, - додає прокурор. - Цього дня зірвався з електроопори працівник Рівненської філії ПАТ Інтертелеком, надавати допомогу йому приїхали медичні працівники. На даний час стан потерпілого стабільний.

За цим фактом внесено в ЄРДР відомості про вчинення кримінального правопорушення за ст. 272 ч. 1 КК України.

Співробітники міліції з’ясовують обставини цієї події.

В прокуратурі запевняють, що спільно із працівниками Рівненського МВ УМВС України вони вживають заходів до припинення незаконного будівництва та порушення ТОВ «Хліб-Пром», ЖБК «Набережний квартал-1» та ЖБК «Набережний квартал-2» законодавств у сфері містобудування.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

24.10.2014, 10:29 37.53.213.*** Руслан
Краще хай буде наркопритон. ) А взагалі поїдьте в Хмельницьк і подивіться на їхні будинкі і поспілкуйтесь з людьми. щось там люди задоволені тільки наше Рівне має постійні незадоволення.
23.10.2014, 15:09 194.44.93.*** Олександр
І да і ще цікаво чи не повязаний арешт з тим що сьогодні порох підписав закон за яким у прокуратури нема більше так званого "загального нагляду", можливо я помиляюсь але це саме той випадок коли з прокураторою не узгодили колір каналізаційних люків
23.10.2014, 15:05 194.44.93.*** Олександр
Цікаво хто це все замовив для ручних прокурорів-судів і скільки це лайно терпіти. http://texty.org.ua/pg/article/editorial/read/56446/600_tysach_chynovnykiv_prydumujut_majachnu_1_miljon Ми постійно чуємо про незаконне будівництво. І жодного разу не чули про покарання чиновника, який це дозволив. Насправді, незаконно будують майже всі, хто щось будує, бо ходити 2 роки і збирати папери мало хто може собі дозволити. Вже будують і паралельно збирають папери без яких починати не можна було.
23.10.2014, 04:50 76.175.16.*** 2
Та давайте не будем. Порушення можна знайти у будь-кого. З нашими дебільними середньовічними законами. Але порушення різні і треба дивитись на загальну картину. Це все рівно, що кричати за кинутий недопалок на людину, що вона бєспрєдєлить)). Нехай підніме, заплатить штраф. Якщо є порушення, дайте їм можливість виправити і нехай будують. Вони дають людям роботу, розвивають економіку, буде людям доступне житло. Що поганого? Не будьте дурнями, думайте кому вигідно не дати людям можливість купувати доступне житло.
22.10.2014, 21:10 194.44.158.*** юрист
Навіть благо, що вершиться незаконно- злочин. При цьому, не думайте, що власники «Ріверсайду» є благодійниками. Аферюги, яким насрати на закони: у них свої методи досягнення мети - по "бєспрєдєлу". А доки так можна? Завтра вони хімкомбінат на центральній площі самовільно збудують! А прокурори будуть бігати і показувати, що буцім-то щось роблять. А насправді - кришують. Будете сміятись, але, думаю, завтра-рісля завтра "достоянієм гласності" стане роз"яснення суду про накладення арешту гна згадану ділянку. Так ось, рішенням забороняється вчиняти будь-які дії на ділянці, а розя"сненням до нього - "крім житлового будівництва" !!!!??????? Вловили: нічого робити не можна, хіба що житло будувати. То що? Ідем в Європу? З такими прокурорами і суддями - не дійдемо...
22.10.2014, 19:37 76.175.16.*** 2
Все, квартири по адекватним цінам скінчились. Тепер будете платити по 12-15тис. за метр. І знайте, що половина з них піде на хабарі цим же продажним мусорам, суддям і прокурорам. Дурні люди.
22.10.2014, 19:35 76.175.16.*** 2
Дибіли. Фірма будує житло за доступними цінами. Це не подобається корумпованим чиновникам, які кормляться за рахунок високих цін на квартири. Ще можна зрозуміти мєнтов і прокурорів, які з цього кормляться. Але активісти?
22.10.2014, 17:32 178.162.199.*** Аня
В мене працює там батько, який із-за вас залишиться без роботи, і ще сотня людей. Що ви мутите взагалі, навіщо вам та земля, хай будують собі хлопці, якщо ви не хочете щоб ці всі робітники і власникі квартир прийшли під вашу редакцію і не повиносили вас всіх на вилах. З повагою.
21.10.2014, 21:28 213.174.12.*** Володимир
Бог шельму мітить...

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору