РІВНЕНЩИНА

Суд відмовив рівненському «Ріверсайду» у спростуванні його шахрайської схеми, викритої журналістами

10.11.2014, 15:32      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1773

Представниця ЖБК «Набережний квартал - 1» та ТОВ «Хліб-Пром» не змогла надати в суді інформацію про те, що на місці «Ріверсайду» в забудовника є право зводити житловий будинок. Фото з архіву

10 листопада Рівненький міський  суд відмовив ЖБК «Набережний квартал - 1», ТОВ «Хліб-Пром» та Ігорю Плейзору у проханні спростувати журналістами інформацію про їхню шахрайську схему.

Нагадуємо, вказані особи вимагали через суд спростувати інформацію, оприлюднену в публікації Офшорний «Ріверсайд» планує продавати квартири у Рівному в будинку, якого не має права будувати: документи. Забудовник, зокрема, вимагав спростувати фразу «шахрайська схема «Ріверсайду». 

Суд повністю відмовив у задоволенні вимог позивача.

Окрім цього, як з`ясувалося в ході судового засідання, забудовники «Ріверсайду» досі не мають дозволу на будівництво житлового багатоквартирного будинку. Зареєстрована у червні цього року декларація «про реконструкцію приміщення будівлі хлібокомбінату № 1 літ. А-3 під офісні приміщення» дає дозвіл на реконструкцію триповерхових будівель. Про дозвіл на квартири у цій декларації не згадується зовсім.

- Що там будуть, офісні приміщення? - уточнює у представника позивачів суддя Святослав Рогозін.

- Те що зараз є по факту, це не є предметом позову, - змогла відповісти представниця ЖБК «Набережний квартал - 1» та ТОВ «Хліб-Пром».

Ще 28 жовтня забудовники «Ріверсайду» хвалилися в соцмережах будівництвом другої секції комплексу, за кілька днів повідомили, що будівництво призупинене. В суді з`ясувалося, що забудовники наразі не мають права на будівництво багатоквартирного житлового будинку

В останньому повідомленні офіційної спільноти «Ріверсайду» Вконтактє, йдеться про те, що  «у зв`язку із тимчасовим припиненням будівництва штрафні санкції за невчасну сплату пайових внесків не стягуватимуться. Із сторони кооперативу видаватимуться гарантійні листи, про видачу яких всіх повідомлять у телефоному режимі.»

Хто ще вимагав спростування інформації, наведеної в публікаціях ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ

Нагадуємо, це вже четверта справа, коли на журналістів ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ фігуранти публікацій подавали в суд - усі чотири рази позивачам відмовляли в задоволення їх вимог. Раніше з журналістами безперспективно позивалися місцева політкиня Ліля Москальова, екс-в.о.ректора НУВГП Микола Корецький та керівниця КП «Рівнекнига» Юлія Хажанець.

В той же час журналісти ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ, позиваючись з різним чиновниками через перешкоджання останніми в доступі до публічної інформації, отримали ряд перемог у судах. Так, журналісти змусили Рівнераду розповісти, на що йдуть мільйони, надані Євросоюзом. Завдяки судовому позову головного редактора ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ, Рівненський місквиконком у 2009 році вперше оприлюднив список черговиків на отримання земельної ділянки в Рівному. Також завдяки позову журналіста нашого порталу стало відомо, як оминають тендери в Рівненській облраді та адміністрації, купуючи дороге обладнання

у Вищий адмінсуд подана скарга щодо приховування міським головою Рівного Володимиром Хомком і його заступниками доходів членів своїх сімей. Рівненські журналістизвернулися в Європейський суд за допомогою в отриманні інформації про доходи нардепів. Також у Євросуді перебувають справи журналістів ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ стосовно приховування ЦВК біографій кандидатів у нардепи, та стосовно небажання Рівненського окружного адмінсуду розглядати справу по суті щодо приховування чиновниками Рівненської ОДА (старої влади) своїх надбавок та премій.

Юридичну підтримку журналістам ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ надає Інститут розвитку регіональної преси.

Якщо таку діяльність журналістів ви вважаєте важливою - підтримайте її.

Як підтримати«ЧЕТВЕРТУ ВЛАДУ»


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору