РІВНЕНЩИНА

У Рівному продають центр продажу «Ріверсайду», покупці хвилюються через вкладені кошти

12.11.2014, 17:08      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1561

Будівлю Центру продажу «Ріверсайду» хочуть продати за понад 6 мільйонів

За понад 6 мільйонів гривень хочуть продати центр продажу рівненського «Ріверсайду». Інформацію про це 27 жовтня розмістили на сайті dom.ria.com. В повідомленні відсутня інформація про те, що будівля - це центр продажу згаданого житлового об`єкту.

Журналістка ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ звернулася до пана Миколи, який зазначений на сайті як продавець будівлі, і поцікавилася, чому продають центр продажу, адже очевидно, що ще не всі квартири продали у «Ріверсайді».

- Вони вже добудовують будинок, і [центр продажу] непотрібен буде, - каже пан Микола. - Так, ще не продали квартири, але досить швидкими темпами будують, а за такі гроші не так легко продати, треба певний час.

В той же час, учасники спільноти «Ріверсайду» Вконтактє хвилюються, чи таким чином людей не «кинуть» на гроші.

Попри те, що, судячи з відповіді представника «Ріверсайду», продати приміщення хочуть з «вільним цільовим призначенням», земельна ділянка, на якому воно розташоване, має цільове призначення«для обслуговування хлібзаводу №1, побутових приміщень, будівель лабораторії».

В самому «Ріверсайді», куди зателефонувала журналістка ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ, коментувати ситуацію відмовилися.

Нагадуємо, в офіційній спільноті «Ріверсайду» Вконтактє також йдеться про те, що  «у зв`язку із тимчасовим припиненням будівництва штрафні санкції за невчасну сплату пайових внесків не стягуватимуться. Із сторони кооперативу видаватимуться гарантійні листи, про видачу яких всіх повідомлять у телефоному режимі.»

 Також, як з`ясувалося нещодавно, забудовники «Ріверсайду» досі не мають дозволу на будівництво житлового багатоквартирного будинку. Зареєстрована у червні цього року декларація «про реконструкцію приміщення будівлі хлібокомбінату № 1 літ. А-3 під офісні приміщення» дає дозвіл на реконструкцію триповерхових будівель. Про дозвіл на квартири у цій декларації не згадується зовсім.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору