РІВНЕНЩИНА

Хто і як з рівненських міліціонерів буде покараний за резонансне викрадення: представник МВС (ВІДЕО)

01.12.2014, 16:30      Володимир Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 3281

Представник міністерської комісії розповів рівненській редакції проекту журналістських розслідувань Громадського "Слідство.інфо" хто винен у тому, що рівненську міліцію обікрали.

Перший заступник начальника Департаменту внутрішньої безпеки МВС Юрій Мартиненко (на фото) каже, що останній випадок подібної крадіжки, коли в міліції вкрали 120 тисяч доларів, він пам’ятає лише 15 років тому у Голосіївському районі Києва.

На відео перелік посадовців у рівненській міліції, які будуть покарані.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

04.12.2014, 18:10 77.123.8.*** !
Все б нічого, та за інформацією нашого джерела, Інна Березовська кума начальника обласного управління міліції Сергія Максимова. Підполковник став хресним батьком її сина. А чоловік Інни Березовської - Роман Усик працює ... Все новости: http://news.meta.ua/ua/search/?q=березовська+кума+максимова
01.12.2014, 17:06 213.174.13.*** PRZAXID.COM.UA
Ви не пропонували їх перевірти на детекторі правди.Поставити одне питання: "Ви знали що буде крадіжка?"

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору