РІВНЕНЩИНА

На спиртзавод у Березнівському районі Рівненщини нового директора заводили спецпризначенці (ФОТО, ВІДЕО)

02.12.2014, 12:15      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      Переглядів: 3392

На фото спецпідрозділ міліції заводить директора Зірненського спиртзаводу Ярослава Ціпана на підприємство

Минулої п`ятниці, 28 листопада, керівництву концерну «Укрспирт» вдалося змінити керівника Державного підприємства «Зірненський спиртовий завод». Представники трудового колективу не впускали новопризначеного директора Ярослава Ціпана на підприємство допоки їх не розігнала міліція.

Вже третім призначенням на посаду директора Зірненського спиртзаводу став екс-інженер підприємства Ярослав Ціпан. Йому передували Георгій Вергелес та Роман Іванців, яким зайняти крісло так і не вдалося. Боротьба за крісло тривала близько місяця.

Новопризначений директор Ярослав Ціпан

Цього разу люди кілька годин не дозволяли керівництву концерну та новому директору потрапити на територію. Спроби залагодити конфлікт ні до чого не призводили, оскільки працівники були однозначно проти призначення. Представники колективу скандували «Ціпан геть!», «Банду геть!» і тому подібне.

Люди не реагували на вмовляння міліції, отож ситуація невгамовувалась кілька годин

Зайти вдалося лише за допомоги спецпризначенців, як розштовхали людей та завели Ярослава Ціпана на территорію. Під час операції начебто ніхто не постраждав.

Спецпризначенці за лічені хвилини «розштовхали» натопв, що дозволило зайти директору та охороні ДП «Укрспирт» на територію заводу

Директор Олексій Сільченков, якого так відстоювали підлеглі, поїхав з місця подій за деякий час до розв`язку. На запитання журналістів про зв`язки із екс-екрівником ДП «Укрспирт» Олексієм Чеботарьовим, який знаходиться у розшуку у звязку із викраденнями майданівців Олексій Сільченков відповів в крайньо грубій формі: «Пошел на #уй!». Укрспиртівці кажуть, що останній покидаючи завод забрав печатку та технічну документацію, що гальмує запуск заводу.

На фото Олексій Сільченков

На території не було помічено сторонніх осіб, проте у деяких приміщеннях лежали матраци, речі та одяг, що може свідчити про проживання людей на заводі. В одній з кімнат навіть був накритий стіл, зі слідами вживання алкоголю.

Холодні закуски, пусті карафи та більше п`ятдесяти використаних пластикових стаканів знайшли в столовій

Наразі завод «стоїть» і крайніми у конфлікті як завжди стають люди. Чи звільнятимуть тих, хто перешкоджав потрапити на підриємство і як те працюватиме невідомо. Заступник голови концерну Андрій Бабяр каже, що найближчим часом робота заводу буде відновлена.

«Четверта влада» вже повідомляла про цей конфлікт. Раніше Олексій Сільченков заявляв, що на заводі спирту немає, проте згодом було затримано цистерну зі спиртовмісною речовиною, яка могла бути виготовлена на «Зірненському спиртзаводі».

Детальніше згадані події на відео наданому громадським активістом Євгенієм Пупишевим (вчора пізно ввечері на Євгенія напали і завдали йому ножових поранень):

ПРОДОВЖЕННЯ  ТЕМИ:

 

 Рівненському активісту, причетному до захисту спиртзаводу, нанесли ножові поранення


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

06.12.2014, 14:25 195.149.109.*** Сергій
Ніхто там нікого не бив, а все діялось в межах закону
04.12.2014, 14:36 213.174.12.*** Головний редактор
Маріє, не слід тут бити на чесність, а самій зводити наклепи. За цією адресою відео цього конфлікту - нікого там не побили (пшикнули відеооператору балончиком і зіштовхнули кількох чоловіків) http://4vlada.com/rivne/40075 А "трудовий народ", який був на відео на 99% не знає як компютер включається, так що просив би представників Чеботарьова все ж таки говорити доказами, а не посилати на*** журналістів і притворятися "трудовим народом" в коментарях.
03.12.2014, 23:45 93.72.4.*** Марія
Головному редактору. Прохання будьте чесними перед людьми і перед богом. Чи ви не бачили що робили спецпризначенці міліції 28.11.2014 в с. Зірне? якщо вони, спецпризначенці, приміряли силу до трудового народу, то де гарантія що завтра ці"беркути`" не вчинять теж саме відносно вас, ваших рідних? Будьте чесними і пам`ятайте що силу народу вже ніякий "беркут" не зламає.
03.12.2014, 21:01 213.174.12.*** Головний редактор
Якщо таке було - давайте докази, бо журналіст такого не бачив і відео це підтверджує.
03.12.2014, 18:11 95.111.217.*** Володимир
Спецпідрозділ міліції, у найкращих традиціях часів Януковича, побив працівників Зіренського спиртзаводу. А журналіст інтернет видання "Четверта влада" цього не побачив.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору